nasil kadinlar online alisveris

Ne olursa olsun erkek veya kadin, sadece online magazalar gibi büyük çekici gücü oldugu gerçegini kabul etmek zorunda. Burada sormak için ilk uygun soru bu çekici gücü arkasinda ne vardir? Online alisveris size e-posta yoluyla bir sey alma, bir sey olan tam anlamiyla bizim cepler çikip aslinda, para harcama gibi bize birkaç gün sonra sadece yilbasi hediyesi almak gibi hissediyorum yapmaz çünkü iyi tüketici psikolojisi uzmanlarina göre, bu. Eger öyle degil mi? Tüketici dernekleri tarafindan Arastirmalar genel olarak birinci dünya ülke nüfusunun geleneksel magaza dolar kazandi kendi sabit daha az harcamak zorunda, daha fazla ‘mali anlayisli’ oluyor, önermek gibi görünüyor, onlar online magazalar açin. Biz o zaman online alisveris bu nedenle çok cazip ve basarili oldugu sonucuna mi?

Let çevrimiçi kupon kullanimi çevrimiçi pazarlamacilar, çok iyi stratejiler birinde isabet sadece var. Çevrimiçi kupon yil yardim üzerinden online magazadan bazi popularizes var, ve bu gerçegi birçok arastirmalar tarafindan desteklenmistir. Belki de bu nedenle, bilgi süper otoyolu hediyeler, tüketiciler, özellikle kadinlar alisveris merkezi ve koparmada suç magduru olma riski asagi yürüyüs yorucu yogun trafik, kasiyerler de uzun satirlari, önleyebilirsiniz kolaylik haraç ödemek için çok fazla degil çok çok cazip oldugunu.
Tutku kupon pazarlama stratejisi olarak sunuyoruz.

Yakin zamana kadar, kupon kullanim tüketicilerin davranislarini açik degildir, ama than18 yas büyük yaklasik 4.500 kadin üzerinde yapilan BurstMedia tarafindan yapilan son ankete çok ortaya çikarmistir degil. BurstMedia internet mevcut kullanimi hakkinda o röportaj ve onlar kuponlari teklif almak olsun veya olmasin ev alimlari ile ilgili oldugunu ve. Onlarin bulgulari ev maddeleri için ana yol kadinlar alisveris yerine olarak internet geleneksel alisveris rolü aldigini, önermek gibi görünüyor. Onlari kim suçlayabilir ki? Isin yorucu bir gün eve elde edememek lüksüne bakmak sadece, bir aksam yemegi düzeltmek çocuklarla vakit geçirmek, daha sonra yiyecek online siparis ile buzdolabi ve yemek dolap doldurmak? Ve teklif kupon endise için, onlarin kullanimi 2002 yilindan bu yana muazzam üç kat artti ya da online bakkal alisveris yapanlar arasinda su anda en fazla 82%.

Herkes bütçesine göre, online alisveris yapmak için sonuçta kolay ve ekonomik oldugunu kabul eder, biri sadece online ürün genis bir dizi göz atabilirsiniz, bir tür, miktar ve boyutunu seçin, bir sonraki sey sadece ertesi gün için beklemektir yiyecek kapilarina gelmesi, $ ve 9.90 masrafi için yogun yasam stresi azaltmak için, kimse ödemek için tereddüt edecektir. Aslinda, online alisveris bir yana alisveris saf sevinç restore satis asistani ve kasiyerler sorunlarini rahatsiz olmak zorunda degildir. Paket otoparklar, yaklasik çekme çocuklar, hiçbir rahatsiz edici satis elemanlari ve hepsinden önemlisi tarama, size ve saga sola alisveris merkezi için sürüs olmadan kapi adim varmak, dogru boyutu almak için diger rekabet gerek yok! Itiraz?

Ayni arastirma yukarida belirtilen 18-34 yas kadinlarin% 70 ‘ev nasil yönetilecegi’ hakkinda bilgi aramak için Internet kullanimi, ve “Googling” yeni ortaya çikan vadeli alim yapmak için bile, sadece bir günlük bir sey oldugunu belirtti ya da bir sey hakkinda bilgi bulmak için. Eger sadece gençler Google, tekrar düsünün kullanimi kullanimi düsünüyorsaniz, 35-54 yas arasinda kullanim orani% 71 kadar yükselise geçmistir, tüm istatistik BurstMedia nezaket vardir. Internet alisveris bakkal alisveris aile tatili için satin seyahat paketi kadar kendi ihtiyaçlarini karsilamak için hemen hemen her hane anlamina olmustur. 74.1% kadin, ya da 4 3 disari yer hakkinda, ayrintili bilgi için seyahat ve bu nedenle uçak biletleri satin alma ve otel rezervasyonlari yapmak için en iyi yer hakkinda arastirma yapmak için internet kullanimi. Kuponlar Bu resimde uygun nerede ve bir internet pazarlamaci olarak kendinizi, görüyorsun?

BurstMedia göre tekrar, kadinlarin üçte biri, kupon teklifler almak ve önce herhangi bir satin alma için, kadinlarin% 62.3 arastirma yapmak ve ilgilendiginiz ürün veya hizmetleri hakkinda daha fazla bilgi

Itiraz simdi sürece sözde ‘ekip üyesi’ tarafindan koruma veya rahatsiz olmadan gerekli için bir web sitesi etrafinda asili özgürlügüne sahip, anonim korkunç ihtiyaci oldugunu. Müsteri kapsamli okumak için gerekli olan bir sey satmak bir web sitesi için, bir çift yoklugunda görünüste “gözleri izlerken” daha çekici olmasi ve evet o bir online pazarlamaci olarak dolar içine trafik dönüstürmek istediginiz anlasilabilir, ancak herhangi bir is, ziyaretçilerin sosyal söylem her türlü yapan ölçüde gitmek gerekir, diyelim ki gerçek bir moda magazasi kendi söylüyorlar, sen bir ziyaretçi soyunma odasi degil içinde elbiselerini denemek ‘yardimci’ istemeyeceksiniz Eger t? Ve diyelim ki bir alisveris merkezinde alisveris söylüyorlar, sen kasiyer ekstra su ya da yok bu ekstra satin almak size sunulan bir demet atmak istemezsiniz?

Kasiyer ulasmak için noktada yapmak istediginiz tüm durum olarak müsteri satin almak ve bunu ödemek için ne karar verdi sey online, satis zaman, tüm ödeme ve bu nedenle, kontrol ve satin aldiginiz ne tadini çikarmak istedikleri onay ödemek ve almak için.

Peki, ne olursa olsun online alisveris bu noktaya var nasil, bu bir olgudur, kupon daha da tahrik olacak olabilir çevrimiçi sunmaktadir. Kupon teklifler sürekli ekranin önünde, evlerinin konforunda oturup onlarin kalbini alisveris tüm dünyada ortalama kadin ve erkek ikna olmustur.