neden tekel sehir baski aileler için mükemmel bir hediye

gövde:

Yillardir pek çok kisinin bir oyun oldugu gibi Tekel ® oyunu popüler bir ev adidir. Bu oyun seven herkes için, hatta daha yeni bir sürümü var oldugunu bilmek mutluluk duyacagiz. Bu yeni sürüm çocuklarin keyfine varacaksiniz bir çok özellik ile daha gelismis seviyeye orijinal getiriyor. Asagida sadece bireylerin bir sürü bu oyun keyfine varacaksiniz nedenlerinden bazilari sunlardir:

1. Bu birinde ilginç seyler her türlü insa etmek mümkün.

Monopoly City Edition orijinal farkli bir yolu bu binalarin her türlü insa olabilir. Örnegin, evler, gökdelenler, okullar, stadyumlar, ya da daha fazla insa edebilirsiniz. Ne daha da özel kilan bu oyun ile yapabilirsiniz binalarin orijinal oyunun düz sürümlerinin aksine, 3d olmasidir. 3d ev ve binalar kesinlikle çocuklar için keyifli ve zorlu çalma süresi yapacaktir.

2. Ebeveynler bu orijinal ögrenme ve dersler üzerine insa devam ettigini seveceksiniz.

Ebeveynlerin çok bu oyun para ögretim harika bir is ve çalisma ve bir sehir insa planlamasi yaptigi duymak mutluluk duyacagiz. Yan faydalar Bu tip nedenleri neden Tekel ® adi kadar popüler olmustur ve bu sürüm kesinlikle çocuklar gerçekten gibi olacak yeni özelliklere sahip bu avantajlari birlestiren harika bir is yok.

3. Aile oyunu gece için büyük bir seçenek.

Bu oyun aile gece için tüm diger seçenekleri yener. Bu bir oyuncak fuarlarinda bu yilin baslarinda bir tercih olmustur ve bireyler gerçekten bu oyun için yeni degisikliklerle etkilendim gibi görünüyordu. Eger genç kiz ve erkek saatlerce bu oyunu oynayabilir bu kadar kisa sürede bir eve getirmek olarak bulacaksiniz.

4. Herkes için uygun oyun

Monopoly City Edition hakkinda en iyi sey onun uygun fiyattir. Bu oyun sadece bütçenize uygun olarak, eglenmek için çok fazla para harcamak zorunda degilsiniz. Genç kiz ve erkek olarak bazen ancak daha sonra bir kenara atmak, birkaç hafta için oynamak olacagini yüksek fiyatli oyuncaklar ile karsilastirildiginda, sinirsiz çalisma saati için bu oyunu seveceksiniz. Dahasi, bu masa oyunu her zaman yillar boyunca eglence ve heyecan sunacak.