online kas esnek

RIA pek çok farkli sirketler için giderek daha önemli olan ve birçok Flas gelistiriciler RIA gelistirme bir kenar kazanmak yardimci olan en önemli araçlardan biri Adobe Flex oldugunu. Java ile çalismak Yazilim gelistiriciler, C + +, Delphi, ColdFusion ve günlük olarak digerleri sik sik pek çok farkli sirketler almak için ideal bir adim yapma, Flex ile biraz sorun var. Yardim etmek teknolojileri bir çizgi en yeni gibi görünüyor, çünkü, birçok hala Flex ile rahatsiz niçin merak birakilir.

beton faydalari

Bir Flex uygulamasi tur için bir an oldu herkes olsa da, uzun merak sol degildir. Flash gibi, Flex Adobe Flash Player üzerinde çalisan SWF dosyalari yapabilirsiniz. Eger sundugu diger tüm özellikleri göz ardi bile, SWF derlemek için yetenegine sahip bir paradigma var. Tabii, özellikle diger özellikleri, bu dosyalari gelistirmek sekilde tamamen farklidir, ama isin kalbinde, size Flex aliyoruz ne gerçegi çok sayida bulunmaktadir.

Belki Flex en önemli yarari olsa da, uyumluluk geliyor. Bu son iki yilda teknoloji dünyasinda uyumluluk çözmek için zor, ama Flex gerçekten bu devrimin ön planda temsil ediyor. Sadece tüm HTTP sunuculari ile uyumlu, ayni zamanda orada sürüm kontrol sistemleri ve sunucu tarafi programlama dilleri yüzlerce güzel oynuyor. Birçok sirket baskani ikna etmek için yeterli olsa da, müsterileriniz ikna etmek için yeterli olmayabilir. Ancak bu, bir. Böyle uyumluluk özelliklerine ek olarak, bu – bu Flash Player 9, dünya çapinda bilgisayarlarin yaklasik% 95 yüklü bir uygulama çalisir. Ragmen, hala daha var. Ayrica Adobe AIR ve de mobil platformlar üzerinde çalisir. Programcilar zaten yakindan asina kavramlari kullanarak, günümüzün karmasik teknolojik toplumunda uyumluluk duyulmamis sunar ve bu bankada is.

Uyumlulugu ön planda iken, show-stoper gelecek henüz. Mevcut teknolojilerin RIA yapmak için adapte edilmis olsa da, Flex aslinda sadece bunlari olusturmak için tasarlanmis, ve sadece kanitlamak için online etrafinda yüzen çok büyük uygulamalar vardir edildi: Buzzword, Picnik, ve SlideRocket en popüler online bugün sadece birkaçi . Adobe web sitesinde kisa bir tur daha birçok listeler. Hepsi ile önemli olsa da, gerçek bir uygulama, sadece deneyim hepimiz son birkaç yildir çevrimiçi olma oldum olmayabilir deneyimi saglamaktir.

Zengin internet uygulamalari üretmek ve Flex açik kaynak kodlu, kurulan ve son derece ölçeklenebilir bir sistemdir için tasarlanmis orada araçlari sadece bir avuç vardir. Tüm bu uyumluluk gerçekten gelistiriciler için ne anlama geliyor? Kaç kez bir gelistirici bir tarayicida çalisiyor ama baska oldukça dogru çalismaz bir web sistemi üzerinde çalisan birçok pahali ekstra saat harcadi? Flex gelistirme sürecinin basitlestirilmesi ve hemen hemen ayni görevleri elde etmek anlamina kod çok sayida, ihtiyacini ortadan kaldirarak ancak farkli tarayicilar veya isletim sistemi platformlari bu hayal kirikliklarinin ve rahatsizlik ortadan kaldirir.

Potansiyel Flex en güçlü uyumluluk için gelistirme zaman ve maliyet sayesinde düsürebilir Neden uygulama gelistirme için Flex tercih degil mi? Sizin için gelistirmeye çalisiyoruz çevreye bir gelistirme araci yerli kullanmak genellikle en iyisidir. Cloud computing dogru egilim ile bugünün dünyasinda web platformudur. Dün dünyasinda adapte ve web üzerinde içerik üretmek için eski teknoloji uzanan zahmetli oldu. Bu hantal bir is. Bugünün dünyasinda Flex dogumlu ve web için kaldirdi ya da daha dogrusu insa edilmis bir araçtir. Aslinda web o RIA gelistirmek için tercih bugünkü araci yapma, büyüyen Flex arka bahçesinde ve cloud computing artan dünyada par masaüstü getirmek için.