rakhi çikolata thali

Rakhshabandhan her zaman ilahi ve kutsal bir sey ile iliskilidir. Bu, dünya genelinde erkek ve kiz arasindaki sevgi ebedi bagi göklere çikaran bir dini Hint festivaldir. Bu ayni zamanda festival kapsamli festival kutlamalari, çok büyük hediye alisverisi ve funfare ile tüm daha özel yapilan tüm kötülükleri ve chances.This karsi koruyucu ek destekler.

Heyecan festival öncesi kardeslerimiz hafta arasinda zirvede oldugu. Vesilesiyle özellikle kardesler ve farkli sehirlerde kalan kiz tarafindan ileri aranacaktir. Onlar için aile birlesimi için bir zaman olur. Olsun araya ve kutlamalar planlaniyor olsa da, kiz kardesleri onlarin çok sayida Rakhis dükkan ve çevrimiçi magazalardan Bhaiya sevgili için Rakhi mükemmel bir parça için onlarin avi baslar çesitli köse ve sehrin köselerinde ve internet üzerinden mantar. Rakhi ile birlikte Rakhi Hediye gönderme gelenegi vardir. Kardesi için Geleneksel Rakhi Hediye tatlilar, kuru meyve ve puja thali içerir. Modern zamanlarda, ancak, kiz giyim, sik aksesuarlar, parfüm, elektronik cihazlar, ev dekorasyonu ve çesitli bilgisayar oyunlari ve Boardgames ile kardesi simartin.

Modernite ve degisim zaman kuraldir, ama bazi gelenekler Hindistan’a rakhi Thali gönderme gibi, solmaya asla. Puja veya ibadet Thali hemen hemen tüm Hindu ritüellerin önemli bir bölümünü olusturur. Adet olarak, Puja Thalis deities.The Rakhi Thali ibadet kullanilan bu ögeler Raksha Bandhan Thali renkli Diya, Roli veya Tika, pirinç, nariyal (Hindistan cevizi) sandal agaci, dhoop sopa, Rakhi konulari vb süslüdür içeren Rakhis vesilesiyle piousness sembolize Moli ile birlikte tutulur.

Bir rakhi Thali sadece ürün ve hediye dolu bir tepsi degil thali rakhshabandhan vesilesiyle ne kadar özel simgeler. Thali bir hediye olarak gönderildi kime kardesi ve kiz kardesi için sans, mutluluk ve iyi sans getirmek için bir sekilde vaat ediyor. Kardeslerim kariyer veya Ihtisas en nedenlerle ayrilir, bu özel rakhi Thali sevgi ve bereket haberciler olur.

Çikolata Thali rakhi Thali özel bir türüdür. Hediye daha çekici hale getirmek için agiz sulandiran çikolata bir grup rakhi thali.Chocolates ayristirilmasina gidilmektedir kendi içinde sevgi sihirli meyve. Çikolata yuvarlak bir rakhi thali içinde köse lezzetli çikolata Hindistan’da kardes göndermek için ideal bir hediye olacak herhangi bir festival.When rakhshabandhan tat ve zevk ekleyin.

Internette bu hediye magazalari arasinda, Sendrakhigiftstoindia.com de hesaba katilmasi bir isimdir. Bu yil web sitesi Nestle, Cadbury, Ferro Rocher ve Toblerone en iyi bilinen markalardan çesitli çikolata nadir bir koleksiyon sundu. Koymak bu renkli sarili çikolatalar muhtesem Rakhis bazi Rakhshabandhan Hindistan için en iyi hediye biri için yapmak ile birlikte engellemektedir. Markali çikolata ile bir ilahi swastik rakhi seçilmis bir biridir. Eger çocuk rakhi olusan bir çikolata Thali ve Gümüs tepsi thali içinde sekerler bir grup göndermeyi deneyebilirsiniz. Özel Danimarka kurabiye, en cazip thalis bazi yapmak için Rakhis ile birlikte dolu lezzetli çesitli bisküvi vardir. Bu rakhshabandhan sayisiz çikolata, hediyeler ve bir rakhi iplikle süslenmis bir rakhi Thali ile Hindistan’a rakhi gönderin.