çevrimiçi kupon kodlari nasil

Internetten sik sik satin çevrimiçi alisveris için, genellikle ödeme islemi sirasinda “promosyon kodu” veya “kupon kodu” kutusu göreceksiniz. Için o kutu nedir? Yoksa onunla ne yapmaliyim? Bu online alisveris yaparken para kazanmak için olasi firsat yararlanarak uzman anlayisli alisveris için bir sorun degildir. Bu “promosyon kodu” veya alisveris karti sayfasi veya ödeme islemi sirasinda herhangi bir sayfasinda “kupon kodu” kutusu bu kutuya girmek için gizli kod varsa para kazanmak için hakki oldugunu online tüccar bir hatirlatmadir. Bu sadece tugla ve harç magazalarinda casher için kupon sunmak zorunda gibidir. Zaman asimina ve satin aldiginiz öge üzerinde uygulanan herhangi bir kisitlama yoktur degilse, size% 10 indirim, 20 TL indirim veya Ücretsiz Kargo almak mümkün olabilir, uygulamak kod baglidir (genellikle 5 $ hangi deger – 10 $) siparis gelen . Bu harika degil mi? Hepiniz için Mutlu online alisveris! O kadar basit degil. Biz bir sey unutmak – nasil gizli kodu alabilirim?

Çevrimiçi tüccarlar sadece özel iletisim kanallari üzerinden alisveris bazi özel gruba kupon kodu sorunu egilimindedir. Kendi kafasinin derinliklerine, online tüccar korkuyor herkes kullanimi kupon kodu ise kendi sitelerinde alisveris. Kupon kodu islem haline sörf çevrimiçi dönüstürmek için yardimci olsa da, kupon kodu kullanarak herhangi bir indirim bir ölçüde tüccar marji etkiler. Online tüccarlar kendi web sayfalarinda halka kupon kodunu görüntülemek görmek için nadirdir bu yüzden. Ancak, motor ve diger online uygulamalari ve paylasma, teslim ve bilgileri online alisverisi izin web sitelerini arama sayesinde, bu gizli kodlari çogu online alisveris için kamu bilgi haline gelmistir.

Arama Motorlari – Sen kupon kodu almak için böyle bu Keeca.com gibi Google, Yahoo, MSN veya indirimli alisveris arama motoru gibi genel arama motorlari kullanabilirsiniz. Çok kolay, sadece yazin “[tüccar adi] kupon” veya kupon kodlari göndermek kupon kodlari veya kupon siteleri almak için arama kutusuna “[tüccar adi] indirim” (örnegin “dell kupon” ya da “oldnavy indirim”) ‘dir.

Kupon Siteleri – seçim için Pek çok online kupon siteleri güncellestirme güncel kupon kodu göndermek. Bazi kupon birbirleriyle geçerli olup olmadigi konusunda kupon kodlari ve yorumlar paylasmak için online alisveris için arayüz saglamak içeri ilgilenen tüccarlar bir zamaninda kupon kodu teslim Bazilari kupon bildirim hizmeti. Bu sadece harika.

Merchant Haber – tüccardan yeni promosyonlardan faydalanabilmek için tüccar e-posta listesi katilin.

Katalog veya Magazine – Zaman zaman, size dergilerde tüccar katalog veya tüccar reklamlardan kupon kodunu bulmak mümkün olacak.

Eger “promosyon kodu” veya “kupon kodu” kutusu, yerine gördügünüzde “girmek için kod nedir?” Sorusuna “kodu almak nasil?” Haline ya da “nasil kodu almak için vardir belirlenen?” Simdi bazi yerlerde sadece önünüzde bir kamu bilgi oldugu için.