f-ticaret sosyal alisveris

Sosyal ag biz ne satin sürüyor, hangi isletmelerin satmak isteyen sekilde etkileyen demektir.

Lider E-ticaret sosyal portali, F-Ticaret adli elbette Facebook, tasimaktadir herhangi bir merak var mi?

Geçen yil Facebook ABD’de en çok ziyaret edilen web sitesi olarak Google geçti ve küresel simdi en çok ziyaret edilen web sitesidir. Bu hizla 750million kullanici ve sayma fazla olan, dünyanin en güçlü arama motoru haline gelmistir anlamina gelir.

Facebook bir demografik dizin, sadece kullanici verileri tutan, ama ilgi izleme olmadigi için, online reklam ve perakende potansiyeli sadece büyük degil, ama çok ince yatirim getirisi büyük olabilir hedeflenebilir.

Istatistikler ortalama kullanici 130’dan fazla kisiyle arkadas ve günlük ortalama 3 kez Facebook (onlar göndermek, onlar ilgi gösterir, onlar baglanti) ile etkilesim gösterir.

Bu sayi ölçegi internet perakendeciler ve kendi web pazarlamacilar için agiz sulandiran bir. Mobil ve mobil, sosyal alisveris göz ardi edilemez kullanarak satin almak için hazir insanlarin artan kullanimi ile birlikte, F-ticaret sadece yüz kullanicilari, ancak viral dahili ek var, mükemmel.

Facebook ile Satis çesitli sekillerde yapilabilir. En yaygin ürün sayfalarinda paylasilmasina izin vermek için sosyal oy (Facebook gibi) faydalanir, bunu basarmak için hizli ve kullanici etkilesimi az gibi son derece etkilidir.

Facebook isletme hesap sahipleri ücretsiz bir Facebook dükkan olusturabilirsiniz, ancak bu farkli sekillerde ele alinabilir. Ilk bir katalog göstermek için Facebook kullanmak için, ancak herhangi bir kullanici etkilesimi bu nedenle satin alma hacimleri düsürebilir Facebook uzak kullanici alarak, harici bir alisveris sitesine yönlendirir. Diger yöntem tam islem süreci için kullanici istinat, Facebook sayfalari için özel içerik saglamak için iFrames kullanarak tam entegre bir çözüm kullanmaktir.

Yani F-Ticaret kalmak için burada? Peki birçok isletme ilk ayak atlama, gelistiriciler eglence için uygulamalar olusturmak ve en E-ticaret vardir
web sitesi yapanlar. kendi internet perakende paket bir uzantisi olarak F-Ticaret sunuyoruz.

Sadece zaman gösterecek. Bazi yorumcular kisi Facebook çok reklami için degil, iletisim kurmak için kullandiklari inaniyoruz, ve bu çöküs olabilir – degil Facebook için degil, overkill olusturdugunuz pazarlamacilar için. Kullanicilar opt-out seçenegi var, büyük olasilikla diger kanallardan satis etkileyebilecek perakendeci bir görüs olusturmak hiç opt-geri ve olacaktir.

andrew j Firth