isinizi bir ödeme hizmeti saglayici ve nasil bulmak için ihtiyaci var

Güvenli ve güvenilir bir ödeme ag geçidi çevrimiçi ürün ve / veya hizmetleri sunmaktadir herhangi bir isletme tarafindan uygulanmasi gerekir en önemli unsurlardan biridir. Isletmelerin kendi ag geçidi sistemi bankalar kendilerini firsatlar müzakere ve ardindan uygulamak için mümkün olsa da bu isin çok büyük miktarda ve alternatiflere göre genellikle daha az esnek. Bu nedenle online sirketlerin büyük çogunlugu bir tüccar hesabi ve online ödeme ag geçidi her iki ile temin bir ödeme hizmeti saglayici istihdam için tercih. Orada pek çok ödeme hizmeti saglayicilari vardir ve yeni isletmeler ile mücadele etmesi karar için son derece zor olabilir. Bu makale, bir ödeme servis saglayici (PSP) istihdam için hangi seçiminde isletmeler için tavsiye olarak potansiyel bir ortak sunmalidir tam olarak ne açiklayacagiz.

Tipik bir online is (sirket uluslararasi, hem de para bir sayi ise ve,) birden fazla banka ile ugrasmak gerekir. Bir ödeme servis saglayici olmadan kurmak için is toplanti ve bankalarin bir dizi ile müzakere zaman büyük bir harcama gerekir. Iyi ödeme hizmeti saglayicilari zaten is zaman büyük miktarda tasarruf edecek dünya çapinda bankalarin bir dizi ile güçlü baglara sahip olacaktir. Bunun üzerine bir ödeme hizmeti saglayici ile ilgili bu herhangi bir sorun ortaya gerektigi is tek bir iletisim noktasi olacagi anlamina gelir. Bu PSP için sorun (genellikle çok sayida banka ile iletisime dahil) asagi kovalayan görev ertelemektedir ve tekrar is zaman ve çaba bir çok kazandiracak. Son olarak bir ödeme servis saglayicisi genellikle zaten insa edilmis ve bir web sitesine eklenecek hazir bir ödeme ag geçidi sistemi olacak. Ödeme zaman alici ve gelistirmek için pahali ve onlar ile anlasma hassas verilerin yüzde yüz güvenli olmasini saglamak için onlar için son derece iyice test edilmesi gerekir. Bir PSP isletmeler ile ilgili olarak hizmeti zaten tam fonksiyon ve güvenli oldugunu huzur olabilir.

Bu kadar ödeme hizmeti saglayici is zaman, para ve sorunsuz bir önemli miktarda tasarruf edebilirsiniz görmek için açiktir, ama onlarin nasil bunlarin çok ile basa çikmak için hangi seçmek gerekiyordu bir is? Ilk adim PSP ile temas ve Talep ettiginiz teknik özelliklerine uygun edebiliyoruz saglamaktir. Ikinci olarak fiyatlari karsilastirmak istersiniz. Bu PSP çogu tamamen farkli fiyatlandirma yapilari saglamak gibi zor olabilir, kadar ön ve devam eden maliyetleri hem de bakmak ve düz bir aylik orani ödeme daha iyi ya da “islem basi” olacak olup olmadigini tartmak emin olun olarak. Eger bir bilgi genis bir erisim gerekir online bir is çalistirirken, PSP için konusmadan önce gerekli tam olarak ne karar ve bunu saglamak emin olmak için emin olun. Birçok PSP de online sirketlerin büyük çogunlugu için, önemlidir, dolandiricilik koruma sunacak. Göz önünde bulundurmaniz gereken son sey güvendir. Güvenen müsterilerine bir online perakendeci yapmak veya kiracak, her zaman zaten ödeme ag geçidi gibi görünüyor ne kadar iyi entegre ve saygin görmek için PSP kullanan siteleri ziyaret etmelisiniz.