alisveris sepeti programlari müsteriler için 5 mezar hatalari tespit

Bazi yaygin hatalari isletme sahipleri alisveris sepeti programlari ile yapmak, ve hemen onlardan kurtulmak gerekir.

Bir alisveris sepeti yazilim sadece bunu nasil kullanacagiz bagli olarak iyi olabilir. Sizin için çok para getirebilir, ya da sadece isinizin pazarlama stratejileri kötülestirebilir.

Eger ikinci için gitmek istemiyorsaniz, is sahipleri alisveris sepeti yapmak asagidaki hatalardan kurtulabilirsiniz emin olun:

1. Alisveris sepeti erisilemiyor. Bunun iki nedeni vardir. Her seyden önce, kullanicilarin bir alisveris sepeti ya da basket icon görmeye alisik, ama bulamadim. Ikincisi sepet veya Siparis olarak sepeti çagri norm uzak veered ettik. Tutarlilik askina, insanlar için kullanilan ne sopa. Eger sablonlari degisiklik için enerji odak ve alisveris sepeti kategorileri ve sistemlerinin iyilestirilmesi olabilir.

2. Zaten çapraz veya alici ürünleri satin daha önce upselling ediyoruz. Bu, arabasinin kullanimini maksimize ve ürünlerden iyi kar elde etmek istiyorsaniz göz önünde bulundurarak, aslinda anlasilabilir bir girisimdir. Ancak, bu zamanlarda çok can sikici olabilir. Ne yapmaliyim satin almak veya yer ögeleri alisveris sepeti ve o / o bazi ilgili ürünler eklemek isteyen olup olmadigi bir soru sormak için müsterilerin ilk saglamaktir? Eger müsteriler için mümkün oldugu kadar çok seçenek olarak verilmesi alisveris sitesi kullanici dostu yapacak.

3. Müsteriler alisveris sepeti güncellemek için her zaman asagi kaydirmak zorunda. E-ticaret sitesi tüm erisilebilirlik ve kullanilabilirlik hakkinda olmalidir. Potansiyel müsterilerinize web sitenizin tüm çok kafa karistirici bulur, tüm sonra, hemen siteyi terk ve online alisveris magazalarinin diger yüzlerce geçmek. Buna iyi bir örnek sol üst kisminda belki de, web sitesinin bir çok görünür kismina Güncelle dügmesine tasimaktir. Bu sekilde, müsterilerin sadece alisveris sepeti içine öge eklemek için sayfayi asagi kaydirmak için gerekmez.

4. Kullanicilar, ürün sayfalari ekleyebilir veya göz için önce kayit olmalisiniz. Gerçekten internet kullanicilarinin hemen ürünleri satin almak için bekleyemezsiniz. Onlar için gidiyoruz kez bir çok “pencere-shop,” en iyi firsatlari ve büyük indirimler ariyor. Bu nedenle, ürünlerin listesine erismek için önce onlari kaydolmak için zorlayarak ürün sayfa kilitleme kaçinin. Bununla birlikte, bu istege bagli yapabilirsiniz, böylece her ihtimale karsi onlar çok satin almak ve daha sonra kaydolmak için ilgilenen veritabani eklemek için daha kolay hale gelir.

5. Hiçbir görüs yok. Müsteriler ögeleri basariyla iki kez hatta daha fazla daha ayni ürün satin önlemek için alisveris sepetine eklenir olup olmadigini bilmek isterim. “Ögesi basariyla sepeti eklenmistir” diyerek kisa bir not yapacagiz. En önemli sey, müsterilerinizin güncel tutmak olabilir.

Genel olarak, bir alisveris sepeti yazilim iyi performans olabilir, ancak daha iyi bir e-ticaret aliskanliklari bagli kalarak kullanimi artirabilirsiniz.