anketler ayirdiginiz için ödeme ve gelir en üst düzeye çikarmak almak nasil

Dünya çapinda milyonlarca insan yani daha sonra etkili bir pazarlama stratejisi olusturmak için sirketler tarafindan kullanilan bir ürün veya hizmet, kendi fikir paylasimi, anketler ayirdiginiz için ödeme bir sir degil. Çogunlugu anketler ayirdiginiz için ödeme firsati motive Bazi insanlar, sadece eglence için anketlere katilmak. Basari orani da degisir: birkaç dolar zaman zaman ödüller ek gelir düzenli bir kaynak.

Tabii ki, online anketler katilan karsiliginda binlerce dolar vaat hafif deyimiyle, gerçekçi. Para kazanmak kadar basit olsaydi, o zaman neden yeryüzünde herkes düzenli bir is hakkinda rahatsiz olur? Bu ödenen anketleri hakkinda gerçeklestirmek gereken ilk sey: nis dolandiriciligi doludur, bu nedenle, anketler ayirdiginiz için ödeme almak için size sunuyoruz her web sitesi süphecilik pay ile alinmalidir.

Bir online anket sirketi ile kayit olmadan önce dikkat etmeniz gereken bazi seyler sunlardir:

1. Kayit ücretsiz mi? Daha sonra herhangi bir asamada bir sey için ödemek zorunda kalacak?
2. Sartlari nelerdir?
3. Kaç anketler ortalama mevcuttur?
4. Nasil anketler ayirdiginiz için ödeme yapilir?
5. Istediginiz kadar anket olarak girme hakki verilir?

Hiçbir saygin anket sitesi hiç bir sey için sizden tahsil edecektir. Bu, onlari anketler degil ayirdiginiz için ödeme kimin sensin! Sirket kendi programina kayit ödemek istiyorsa, sadece sonrakine geçmek. Kayit ve sizin için bir anket oldugunda e-posta ile haberdar aliyorum baslatin sadece kisisel bilgilerinizi (hangi bu is ya da hak olup olmadigini belirlemek için kullanilacaktir) saglamalidir anketler alarak, ve için ödeme için.

Her gün davetiye almak için beklemeyin. Eger ödeme anketlerden gelir en üst düzeye çikarmak istiyorsaniz, mümkün oldugunca çok sayida site ile kayit, ama mümkünse farkli e-posta kullanimi. Iyi ödeme sirket seçin. Bazi sirketler birikmis puan sayisina göre ödeyecek, digerleri bir onay istemek için gerekli bir minimum tutar olacak ya da anket tamamlandiginda en kisa sürede ödeme yapabilirsiniz. Sen gibi büyük $ 2 ve daha 200 TL olarak degisebilir ödülleri ile, vs, anketler alarak bir ürün veya hizmet test, odak grup katilan için para alabilirsiniz.

Mesru anket sirketleri bazilari Global Test Market, My Arastirmasi ve Greenfield olan – ile baslamak. Eger sistem asina sonra, size gerçek bir sirket kurma bir aldatmaca söylemek için daha kolay olacaktir. Bundan sonra, daha fazla online sirketleri ile kayit olabilirsiniz ve en az çaba ile ailenizin geliri artan, düzenli olarak anketler ayirdiginiz için ödeme.