bagli gelir için basit 7 adim strateji, ev çikmadan ekstra para verme

Millet bir sürü bugünkü zor mali zamanlarda ekstra para kazanmak için yollar ariyoruz ve bagli kurulus pazarlama kendi ürün veya hizmet satmak için yoksa ekstra para kazanabilirsiniz neredeyse zahmetsiz yollarindan biridir. Eger olmasi gereken tek beceri baskalariyla iyi iletisim kurabilmek için. Yazabilirsiniz Eger lucidly görüslerinizi genelinde koyabilirsiniz, – her ay fazladan para yapmak için temel esaslari vardir. Ne zaman gençler bagli kurulus pazarlama programlari kullanarak tam zamanli gelir kazanç vardir – yapmak degil siz de bunu düsünüyorum? Eger ögrenmek için zaman ayirin eger bagli gelir elde etmek kolaydir!

Adim 1: Clickbank oturum açin ve yüksek satis ile bagli bir ürün bulun. O kadar ilk kötü bir fikir degil satin alma, ürün asina iseniz derece yardimci olur, ancak kendi kelimeleri satis sayfasi web sitesinde yeniden yazmak kadar zeki iseniz hala bagli bir ürün satabilirsiniz. Yerine ücretsiz bir sitenin bilgi ve para varsa, kendi açilis sayfasi üretmek … Bu uzun vadeli bir strateji (! – siz de daha az üreten web siteleri satabilirsiniz beri ve çok daha fazla mali karli) ‘dir

Adim 2: WordPress veya Blogger bir ‘Inceleme’ web sitesi kurun. Ürünün satis sayfasina bagli baglanti dahil olmak üzere tabii ki – ziyaretçi neden ürünü satin almak gerektigini açiklar bir ikna edici ilginç yorum olusturun.

Adim 3: insanlar sik ??sik bu özel konuyla ilgilenen olsaydi Google’da bilgileri bulmak için kullandiginiz ‘uzun kuyruk’ anahtar kelimelerin bir listesini Makyaj. ‘Uzun kuyruk’ anahtar kelimeler sadece 3 veya daha fazla sözcük sözcük vardir. Rekabetin en küçük miktarda anahtar sözcük öbekleri bir listesini olusturmak için Google’in anahtar kelime ifade araçlarini kullanin – bu daha kolay Google’in ilk sayfasina almak için yapar. Eger kullanmaya karar anahtar kelime öbekleri en azindan 100 aramalari bir ay var emin olun. Ben en az 1000 aramalar her ay ile anahtar kelime öbekleri seçmeyi tercih. Sadece 5 kisi var her ay göreceksiniz eger Google’in ilk sayfada olmak bosuna! En iyi 5 anahtar kelime öbekleri seçin.

Adim 4: bes makale yazin – seçtiginiz anahtar kelimesi makalenin basligi olacak ve yazinin içinde en az bir veya iki kez anahtar kelime kullanmaniz gerekir. Makalede uzunlugu en fazla 250-350 kelime olmali ve yorumunuzu sitenize geri baglanti ile bir kaynak kutusu olmalidir. Kisa makaleler arzu olmasina ragmen – bu ayarlamak zorunda kalabilirsiniz – birçok makale dizinleri böylece göndermek istiyorum ne makale dizinleri bagli olarak, 400-500 sözcüklerin altinda makaleler sevmedigim.

Adim 5: En az birkaç Madde Dizinler Ileri makaleleri. Lütfen makale kabul ve reddedilen degil emin olmak için tüm katilim kosullari tutmak emin olun. Makaleler ne kadar süre dikkat etmek çok dikkatli olun ve size kaynak kutusuna kullanmak için izin kaç baglantilar. (- Da ilk yazi geri bir kaynak baglanti içeren – Burada baska büyük hüner, daha sonra en fazla puan alan makale listesi için sadece bir makale, diger dizinlere diger yazi göndermek. Bu en iyi yazi için geri saglar)

Adim 6: daha fazla trafik almak için birkaç sosyal imleme siteleri için yazi gönderin. Tüm gelir beslenme nis sitelerin bir dizi olan mali sagligi için çok önemlidir.

Adim 7: Arkaniza yaslanin – akmaya trafik ve nakit baslangiç ??gözlemlemek ve baska bir ürün ile tüm bu islemi tekrarlayin.

Internet üzerinde ekstra para kazanmak için tarifi ‘Internet Emlak’ sahip ve Google’in ilk sayfasinda görünebilir makaleler yaziyor sizin için para kazanmak gayrimenkul büyük bir olusturmak için inanilmaz kolay bir yoludur. Eger birkaç yil için yorulmadan çalismak Tabii ki, sen sayfa Google birinde biter tek bir web sitesi olusturmak mümkün olabilir – ama birlikte yazma madde nüfuz kullanarak sadece birkaç saat içinde gerçeklestirebilirsiniz makale dizinleri.

Bu, tabii ki, son derece kisaltilmis plani, daha fazla bilgi kolayca kullanilabilir. Ortaklik programlari ile bagli gelir elde çalisir – sadece bagli kurulus pazarlama finansal basari için kolay 7 adim tasarimi kullanmak eger ekstra para kazanabilirsiniz!