BigCommerce platformu seo ve web sitesi pazarlama için iyidir

Big Ticaret bir nedenle dünyanin en hizli büyüyen e-ticaret platformlarindan biri. Aslinda, kullanimi kolay ve esnek iyi desteklenen gerçegi gibi bu platformun hizli yükselisi, katkida faktör vardir. Bu özellikler müsteri degil, ayni zamanda magaza sahibi sadece için mükemmeldir. Her basarili online is en kritik özelliklerinden biri SEO veya web sitesi pazarlama ve on-sayfa SEO Big Ticaret gerçekten uygulamak için kolay bir seydir.

Arama sonuçlari kural – e-ticaret ve Arama motoru delilik dünyasinda. Birden çok kategori ve ürünler tarafindan olusturulan URL’ler sayisi yönetme görüntü adlandirma için online is her seyi Google gibi arama motorlarinda bir web sitesinin genel siralamasi üzerinde büyük etkisi olabilir. Big Ticaret gerçekten meta verilerden yerinde SEO piyasadaki en etkili ve verimli bir hale ürün açiklamalari, için, bazi temel islevleri programi vardir.

BigCommerce Eger arama motorlarinda üst web sitenizin siralamasini almak için gereken her seyi dahil etmistir. Bu özel sayfa basliklari ve meta bilgileri ürünler için, web sayfalari, kategori, marka ve haberler, yani sira arama motoru dostu baglantilar, W3C uyumlu / tablosuz sablonlari, baslik etiketleri dogru kullanimi, HTML / XML site haritalari ve özel görüntü alt etiketleri içerir .

On-sayfa SEO özellikleri ötesinde, onlar da çok kolay Facebook ve basit veri yayinlari ile online alisveris aglari gibi Sosyal Medya satis ile entegre yaptik. BigCommerce en iyi özelliklerinden biri hizli alisveris karsilastirma siteleri dogrudan ihracat yetenegidir. Bu da birden fazla cephede satis üreten olarak Big Ticaret saklamak için geri trafik büyük miktarda sürücü çok sayida ürün ile magazalar için harika bir yoldur. Bu anlamiyla nokta-ve-tiklayin ihracat ürün Beso, Google Ürünleri, BizRate, MySimon, Vasita, Sepetinizdeki, Shopping.com ve Shopzilla gibi web sitelerinde yer almak için. Bu steroid çok kanalli perakendecilik ve o ziyaretçinin temel büyümeye en hizli sekilde biri.

Big Ticaret gerçekten ürün satmak için diger çevrimiçi kaynaklari ile entegre oldugunda hiçbir tas çevrilmemis terk etmeye çalisti. Ayrica kolay sag magazanin kontrol panelinden, eBay satis (BIN) ya da açik artirma için ürün listesine yaptik. Canli listeleri görmek mümkün ve bir müzayede kazanildiginda veya bir ürün satin alindiginda, bir emir otomatik olarak magaza olusturulur. Ek bir çalisma gerekli. BigCommerce da (Toplum, Yerel Isletme, vb) size Facebook Sayfasi üzerinde magazanin Seçme Ürünler, Yeni Ürünler, Popüler Ürünler paylasmak için olanak saglayan yeni bir Facebook uygulamasi gelistirdi

Basarili online pazarlama büyük bir bölümü bir e-posta pazarlama kampanyasi ile SEO çabalarinda bagliyor. Big Ticaret online is ve müsteri tabani arasinda otomatik ve sorunsuz entegrasyon kurmak için MailChimp kullanir. Bu, daha sonra MailChimp birkaç otomatik yanit kurulum ve gerisini kendisi dikkat izin satin aldiginiz ürün, kategori veya marka dayali MailChimp listeler için müsteriler ve bülten abonelerine eklemek için kurallar tanimlamanizi saglar. Bir avantaj ayda en az 12.000 e-posta göndermek MailChimp kullanirken ücretsiz olmasidir!

Onlar bagimsiz olan geri besleme daha da Big Ticaret platformu gelistirmek ve bu nedenle arama motorlarinda yüksek siralama sansinizi için kullanilan dünyanin içerisinde 1. SEO uzmani, Aaron Wall, tarafindan denetlenmektedir basarili magazalar tesvik eden bir platform olusturmak için var çabalar. Big Ticaret müsteri magazalarinda basarili yapmak için bir sürü sorun geçirdi. Bu çalismalar kapsaminda ürün ve magaza, yani sira video egitimlerini genis bir veritabani gelistirmek için nasil haftalik güncellestirmeleri içerir.

Do-it-yapanlar çok profesyonel bir web tasarim sirketi tutmadan BigCommerce platformu için özel web sitesi tasarimlari olusturmak sorunlarla karsilasabilirsiniz, onlar iyi SEO uygulamalari ve meta veri deposu devralarak ve kendi ürünlerini yönetmek veya uygulanmasi ile sorun olacaktir.