Bir internet is basarili baslatilmasi için en iyi 10 ipucu

1. is modeli montaj

Belirlenmesi ve is modeli gelistirmek bu abartmak imkansiz oldugunu online is kurma gibi büyük önem tasimaktadir. Bu size hem kendi ihtiyaçlari için is her yönüyle, açiklik ve, banka müdürü için yatirimcilar ve müsterilerinizin is ‘satmak’ için size yardimci olmak için bu belge geçer.

Bu kurumsal strateji, sizin uygulamalari, sizin politika ve süreçlere, ayrintili finansman ahlaki isinizi her yönüyle, olacak tek belgedir. Kelimenin tam anlamiyla her sey!

Bunu online is hakkinda olacagini tam olarak ne bir tanitici elde etmek için bazi uzman yardimi gerekebilir. Orada bilgi ve tavsiye zenginligi bu yüzden bulmak ve kullanmak var!

2. Hedef kitlenizi belirleme

Sitenizin findik-ve-civata gerçek içine yaptiginiz gibi internet pazarlama içine çok düsünce ve planlama olarak koymak gerekir. Sonuçta, kimse kötü, bu konuda ya da bilen varsa dünyanin en iyi görünümlü bir site sahip kullanimi nedir, hiç kimse ziyaret etmek bu konuda yeterli umurunda?

Bunu yapmak için hedef kitlenizi kim oldugunu belirlemek gerekir. Kim sitenizi ziyaret bekleyebilirsiniz? Ve nasil bu ziyaretlerin her birinden en iyi sekilde? Uzman tavsiyesi arayarak ve online senin web sörfçü ziyaret edin ve bir gerçekten kalabaliktan siyriliyor sitesi ve biri oldugundan emin olmak için online nis, bulmak için çalismasi gerektigini birçok araç üzerine çizerek, rakiplerinizi inceleyerek, daha da önemlisi, sonuçta ile is yapmak için seçtiginiz bir site.

3. içerik kraldir!

Modern web en önemli seylerden biri ilgili ve her zaman güncel tutulur iyi, orijinal içerik sahip olmaktir.

Iyi bir içerik yönetim sistemi kolayca bunu saglayacak, ve sik sik seçtiginiz gibi, size önde rekabet kalmak için gereken tüm araçlari verir.

Degil mutlu yazi içerik? Sorun degil. Bir fiyat için – sizin için her seyi yazabilirsiniz orada sirket vardir! Kendinizi yazmak için iyi bir rehber bulmaya degil mi? Baskasinin ödemek için göze alamaz Yine, size hiç ihtiyaciniz olan tüm isaretçiler verebilir sayisiz kaynaklar çevrimiçi. Bir deneyin, ve sebat! Kendinizi sasirtabilir.

Ayrica orada çok makale depolari bazi içerik yeniden kullanabilirsiniz. Sürece her zaman, her zaman bu siteler harika bir fikir kaynagi, ilham ve son derece alakali içerik olabilir nedeniyle kredi vermek için ayrintilari ‘yazar hakkinda’ dahil sürece onlara çok agir güveniyor ve yok gibi!

4. bugün ve yarin için seo.

En basarili web siteleri dogru planlama asamasindan SEO ilkeleri (Arama Motoru Optimizasyonu) dahil olanlardir. Arama sonuçlarinin üst kisminda görünmesini istiyorsaniz önemlidir – – arama motorlarina sitenizi çekici hale getirmek için çalisirken çok daha zor bir öneri kez site canli oldugunu.

Ilk günden itibaren SEO dogru dikkate almak gerekir bu yüzden. Bu gerçek, et-ve-kan ziyaretçilere oldugu gibi sayfalarinizin her biri arama motorlarina kadar çekici oldugundan emin olmak için çalisin. Google, Yahoo! ve Bing – Bu sekilde sitenizin her sayfasinda büyük 3 arama motorlarinda tüm sitenin ayakta güçlendirecektir emin olabilirsiniz. Ve sadece dünyada Ingiltere’de, ama siteler arasinda!

Sitenizin ve çalisan bir kez ve online arama is degisikliklere etkili yanit vermek için SEO kampanya ince ayar devam etmelidir ve her zaman önde rekabet kalmak için.

Bu arama motoru sonuç sayfalarinda üst sitenizi almak için bir sey, ama orada tutmak tamamen farkli bir savas! Bu planlama, azim ve çok ve ödev bir sürü bir sürü alacak ama sonuç buna deger olacaktir.

Web siteniz büyük 3 tarafindan indeksleme için sitenizi göndermeden önce tüm sayfalari dizine almak saglamak ve hangi sayfalarin en önemli göstermek için XML site haritasi oldugundan emin olun.

5. ödeme tiklama basi reklam ve ötesinde!

Ve sasirtici ucuza – – sitenize son derece alakali potansiyel müsteri çekebilmek iyi sponsorlu binalarin için ödeme hizli bir seydir. Ve sadece herhangi bir müsteri, ama çogu zaman satin almaya hazir olanlar!

Arama motorlari PPC veya Pay-Per-Click olarak bu reklam türü bakin. PPC pazarlama en ünlü yöntem Google Adwords, bu dört satirlik reklam Google’in sonuçlari sayfalarinin sag tarafinda görmek.

Bir dikkatle planlanan ve izlenen PPC kampanya ile hizli ve kolayca sitenize çevrimiçi dünyanin en büyük balik boyun-ve-boyun jostling olabilir. Ve dikkatli izleme ve ince ayar size çok sik harcama azalir sonuçlari uçmak yapabilirsiniz!

Elbette bazi ödevlerini yapmak ve kendi PPC kampanya çalistirmayi deneyin ama en azindan kendinizi bir baslangiç ??için ilk kampanya kurtulmak için iyi bir Google AdWords yönetim sirketi bulmak neden baslamak tarafindan?

6. marka biliyorum, ve ziyaretçilerinizin çok yaptiginizdan emin olun.

Online dünyada size ne, ve orada internet kullanicilari milyonlarca üzerine milyonlarca için neyi kimin hakkinda her seyi iletisim sizin markasidir.

Markanizin tasarimi hakkinda çok dikkatli düsünün, siz bu is hakkinda söylemek istiyorum ne. Bu bir logo, bazi profesyonel görünümlü antetli, kartvizit ve diger markali kirtasiye tasarimi ile size yardimci olmak için bir internet pazarlama hizmetleri sirketi yardim isteyin yerinde bir karar olabilir. Yani sira tüm önemli online varligi gibi, onlar da demografik yelpazesinde dogru müsterilere hitap edecek bir tekdüzelik ve erisilebilirlik ile, tüm platformlarda marka degerleri yansitir pazarlama malzemeleri üretmek için yardimci olmalidir.

Ve bu göze alamaz? Peki, neden kendinizi denemiyorsunuz? Ya da yaratici yetenek ile yegen ya da yegen yardim etmek için istiyoruz. Hatta hatta tasarim ögrencileri veya ücretsiz bir yeni mezun yardim almak mümkün olabilir. Onlar her zaman portföy disari dökme için firsat ariyoruz ve sürece onlara bir referans vermeye hazir konum olarak onlar endiseleri uzak tasarim mutluluk duyariz!

7. Dönüsüm Önemlidir!

Yani marka, logo ve parlak yeni online varligi var, ama o kadar zengin hak ettigi para kazanmak sizin site mi?

Eger marka SEO ve sitenize ziyaretçi çekmek ve bu önemli müsteri tüm bunlari açmak için diger online ve offline pazarlama çalismalari ile sorunsuz bir sekilde entegre oldugundan emin olmak gerekir.

Ziyaretçilerinizin onlarin ‘yolculuk’ çekici ve zahmetsiz yaparak mantikli ve sonuçta karli sekilde site üzerinden çizilir emin olun. Sitenizin en mantikli sayfalarina potansiyel müsteriler arazi onlara satis haline dönüstürülen neden olacaktir emin olun, ya da en azindan onlarin iletisim bilgilerini terk var. Genel olarak, onlar senin daha fazla ziyaret ve, en önemlisi, daha alimlari garanti site oldugu duygu ile kalmadigindan emin olun.

8. Müsterilerinizin veya bir baskasi olacak sonra bak!

Bir belki klise, ama hiç olmadigi kadar bugün de geçerlidir.

Online dünya her geçen gün daha rekabetçi ve müsterilerinize SIZIN müsteri kalmasini saglamak için çalisma koymak zorunda olacak.

Eger müsterilerinizin sizi toplamak bilgi toplamak ve düzenlemek saglayacak bir Müsteri Iliskileri Yönetimi (CRM) Çözümü kullanarak düsünün. Müsterilerinizin tercihlerini takip etmek ve onlara daha iyi hizmet ve yenilerini çekmek tutmak için size yardimci olmak için çalisirken kesinlikle vazgeçilmez bulabilirsiniz. CRM, pazarlama ve teknik destek sunan, müsteri hizmetleri acisini çok alir – bu onlara yardimci olmak için yardimci olur! Yani herkes bir kazananin!

9. “Operatörler tarafindan ayaktadir”

Daha fazla is her gün online yapilir olsa da telefon müsteriler, umutlari ve is baglantilari için yerinde tesis için hala önemlidir. Örnegin, bir yayilan çok uluslu sirket de temas zaman, para ve satis kaydedebilirsiniz kim ön bilerek!

Sonuçta, hatta en iyi web siteleri hala sik sik telefonda bir dost ve iyi bilgilendirilmis ses için bir maç vardir.

Yani evet, ilgili içerigi dolu ve mükemmel SEO optimizasyonu ile büyük bir web sitesi var ama ayni zamanda sitenin her sayfasinda bir iyi eski moda telefon numarasi var ve sitenizin kullanicilari sizinle iletisim kurmak için tesvik! Herkes kendi görüs sorulmasi ve birisi aslinda onlarin dediklerini dinlemek için seviyor.

Ve e-ticaret gelistirme iseniz, neden tamamlanmamis siparisler terk müsteri çagirmak degil. Belki onlarin ödeme bilgileri koyarak bir sorun vardi ve onlar baska biri daha sonra olsaydi muhtemelen çok yaptim bahse girebilirsiniz! Bu, zaten yakalanan eger bu sayi temasa için bilmeniz gereken bir seydir!

10. Web Analytics teshis ve gelistirmek.

Online dünya hakkinda bilgi edinmek için en önemli derslerden biri hiçbir yerde arka oturma ve sadece yol seyler bekliyor tarafindan elde edilmesi.

Sitenizin performansini analiz etmek için orada çevrimiçi araçlar bir zenginlik var – bunlarin çogu da ücretsiz! Veya en az – – ziyaret en iyi sekilde sitenizin sayfalari takip etmek için, Google Analytics gibi, bu araçlari kullanmak. Sitenizin ziyaretçileri onlar da ve isinizi düzene ve kar artis sirasinda giderler düsmeye etkinlestirebilirsiniz ne kadar aradim hangi sayfalarin, sen nasil buldugunu vardir! Kim bilerek

Önemlisi, bu araçlari genellikle neden ve nasil ziyaretçiler bir satin alma yapmadan önce, ya da daha sonra takip ve yol dönüsebilecek bu iletisim bilgileri çikmadan sitenizi terk ediyor belirlemenize olanak saglar. Yine, bu bilmeniz gereken seyler vardir! Onlari hiç kullanmadiysaniz önce biraz ev ödevi yapmak ve sonra onlari bir deneyin. Kelimenin tam anlamiyla size sorunlari çözmek ve cevap bulmak için yardimci ne kadar inanilmaz inanmazlar. Alternatif olarak, neden sizin için tüm zor isleri yapmak için iyi bir web analitik sirketi bulmak degil.