ipad cihaz kiliflari stilleri

IPad aslinda durumda olusan daha fazla yatirim için neden önemli bir harcama, ancak, ipad cihaz için durumda “yatirim” için tartismasiz seçimleri inkar edilemez sasirtmak ve tasimak zor olacak için orada devam edecek ne zamandan beri son seçim. Bu nedenle, burada bahsedilen size yeni satin tasinabilir multimedya aygiti seçimi almak ve bu nedenle özü yardimci olmak için tasima çantalari temel formlari bazilaridir.

1 .. ipad cihaz derileri.

Bunlar büyük ölçüde kauçuk ve silikon imal arti elma ipad genel vücut için rahatça sigar ama sonra iPad ekran tamamen maruz kalmaktadir vardir. Kesinlikle dokunmatik ekran dikkat çekici degil çünkü onlar, gadget için koruyucu kismi saglamak nedeni tam olarak. Ancak, bir kisinin Içi ipad sabit derileri Bu kategoriyle, sizin Içi ipad kendi zarf hala kolayca erisilebilir olabilir. Bunlar hafif agirlikli ve çok sik aslinda ve bu açik Gator iPad kol gibi çok sayida sürümleri ile aslinda.

2 .. iPad Kitap tipi kapsar.

Bunlar genellikle folyo veya kitap tarzi olarak gerçeklesmesi en sik kullanilan ipad cihaz önleyici durumlardir. Onlar, tozdan iPad’in ekran kalkan Isaretli ve çizgiler ayaklarini sürüyerek yürümek, özellikle kullanimda degil olmadigini ipad cihaz savunmak Kristal Ekran Koruyucu olarak bir ön kapak içerir. Tüm ipad cihaz durum için en büyük ücretsiz arkadasi. Bu gibi durumlarda ‘ve çogu Içi ipad çok yönlü durmak saglamak ve daha fazla ayni zamanda açilari çesitli da burusuk edilebilir asansör sahipleri var. Onlar deri olusur ya da belki plastik gibi kitle hiçbir çok fazla ile ipad cihazi korumak için tüm bu arzulari için avantajli konum. Durumda bu tip ile ipad cihazinin denetimlerin her böylece bu nedenle ipad cihaziniz her zaman tamamen tutulur genelde erisilebilir, ayrica gadget rahat bir sekilde durum disinda kayma olabilir.

3. elma ipad kollu.

Bunlar gerçekte olan, bu iPad davanin zarf tarzi, kullanmak için orada almak için gereklidir. Bu fermuar ya da Austin iPad Kol ve çok iccessory tarafindan saglanan Aygir iPad kol gibi ek darbe emme ile çok basittir. com.

4 .. ipad cihaz Çanta ve Tasima Kiliflari.

Bunlarin çok daha çok geleneksel bir dizüstü çanta gibi biraz bir benzerlik vardir. Onlar ‘ve bu ekstra saklama bölmeleri geldigimden beri bir kisinin iPad tasima yani sira araçlarin her için son derece yararli.

IPad durumda çesitli farkli kullanimlari ve avantajlari, ve onlara çok merkezli vardir, kararini yapilacaktir. Insanlar, belli ki maksimum güvenlik ve tam kullanim için gidebilir.