is uygulamalari için esnek ve serin tarafi yararlanarak

Flex web gelistiricileri Adobe Flash Player’da çalisan SWF dosyalari olusturmak için olanak saglayan güçlü bir araçtir. Flex tanimlanmasi bu yazilim gelistiricileri tüm büyük tarayicilar ve isletim sistemleri ile uyumlu interaktif ve önemli web uygulamalari olusturmak ve korumak yardimci olmak için tasarlanmistir çünkü bir sorun haline gelmektedir. Flex tüm HTTP sunuculari, sürüm kontrol sistemleri ve sunucu tarafinda programlama dilleri ile uyumlu oldugu için ek olarak, kolayca genis bir uygulama yelpazesinde ve son kullanicilarin genis bir dizi için yazilim programcilari tarafindan uyarlanmistir.

Günün sonunda, Flex programcilar masaüstü kullanicilari, web kullanicilarinin ve mobil web kullanicilari tarafindan erisilebilir uygulamalari olusturmak yardimci olmak için gelistirilmistir. Flex araç ve programcilar zaten bildiginiz dili kullanilarak gelistirilen çünkü Ve, onu ögrenmek ve belirli bir is ortami için geçerli kolaydir.

Kurumsal uygulamalar için esnek

Bir uygulama olusturucu olarak, Flex web gelistiricileri için ortak bir araçtir. Günümüzün en gelismis web siteleri tek interaktif, etkileyici web uygulamalari ama tüm büyük tarayicilar, masaüstü ve isletim sistemleri ve Flex bu standartlara ulasmak için bir araçtir uyumlu çapraz uygulamalar özelligi yok. Flex deneyimli gelistiricilerin kolayca usta bir zengin bir kullanici deneyimi saglar. Basitçe söylemek gerekirse, Flex size daha büyük bir kitlenin dikkatini çekmek için yardimci kullanicilari mesgul ilginç ve etkilesimli web içerigi olusturma olanagi verir. Eger gelismis verimlilik daha fazla kar için faydalari çok çesitli görmek için eminiz eglenceli Flex tabanli uygulamalar ile daha fazla kullanici ulasarak. Adobe Flash Player internet kullanicilarinin büyük bir kismi tarafindan kullanilan ve en modern uygulamalari kullanicilara dinamik uygulamalar sunmak için Flash güveniyor. Flex gelistiricileri eline Flas gücünü koyar ve masaüstü hizlarda gerçeklestirmek web tabanli ve veri zengin uygulamalar olusturulmasini saglar. Buna ek olarak, Flex kullanicilarin masaüstünde zengin internet uygulamalari çalistirmak için izin verir ve bu nedenle kullanici çevrimiçi ve çevrimdisi uygulamalar arasinda köprü saglayan Adobe AIR ile entegre edilmistir. Kurumsal uygulamalari basitlestirilmis ve sezgisel is için uygun olabilir.

esnek önemli yönlerini

Her zamankinden daha uygulama gelistirme daha heyecan verici kilan bu ActionScript 3.0 kullandigi için Flex programcilari dünyasinda daha yaygin hale gelmektedir. Yine de, Flex gerçekten programcilar yerine tasarimcilar için gelistirilen bu nedenle bazi tasarim bilesenleri çizildigi kadar sezgisel erisilebilir olmadigini hatirlamak önemlidir edildi. Bununla birlikte, Flex yararlari çoktur. Her seyden önce, Flex size arayüzü düzeni tasarim ve önizleme yapmak için izin dahili bilesenleri bir dizi içerir. Bu yerlesik bilesenler güveniyor veya kendi olusturabilirsiniz. Flex gelistikçe özellikleri bu tür sürekli gelistirilmis edilmektedir.

Flex daha az emek yogun ve daha verimli bir gelistirme platformu olarak tasarlanmistir. Flex veri görüntüleme için özel bir arayüz ile gelistiriciler saglar hem de yeni sistemler var olan veri ve süreçleri entegre oldugunu. Bu nedenle, is ortamina Flex uyum nispeten agri ücretsizdir. Bir daha dogal ve sezgisel bir sekilde kullanicilar için ilgi çekici ve ikna edici uygulamalari olusturmak için Flex kullanabilirsiniz. Tam sayfa yük veya yeniden yükler için gereksinimi ortadan ve Flex uygulamalari tüm platformlarda ayni sekilde islev edilir.

Isiniz için sezgisel basitlestirilmis uygulamalar yapma kolayca Flex kullanilarak elde edilir. Bu tamamen özellestirilebilir kullanici arayüzü ve veri bilesenleri yani sira kendi bilesenleri olusturma yetenegi erisebilirsiniz. Flex gelistiricileri daha fazla zaman, gerçekten zengin yaratma çekici ve tamamen isletim sistemi ve diger projeler etkileyen web tarayicisi uyumluluk sorunlari sürekli sikinti olmadan mevcut kaynaklari ile entegre çekici uygulamalar harcamak saglar.

Flex ile, pürüzsüz duyarli ve zarif Flex tabanli is uygulamalari ile isletmelerin online resim Flexing sizi korumak için bir sekilde almak için daha az sorunlari vardir.