nasil online kontrol kabul isinizi yardimci olacaktir

Online magaza sadece su anda kredi karti ödemeleri kabul ederse, size çok para üzerinde eksik olabilir. Çevrimiçi çek isleme sirketleri içine bakarak elektronik ödeme seçenekleri genisleterek online magazasi tam olarak yararlanmak ve çevrimiçi çek kabul baslayabilirsiniz.

neden çevrimiçi çek kabul edebilmek için is için bu kadar önemli?

potansiyel müsteri tabanini genisletmek
Sadece% 77 kredi karti varken ABD yetiskinlerin% 89 bir çek hesabi var. Kredi kartlari olmadan 10 milyon hane çevrimiçi. Hatta birçok kredi karti sahipleri çekle ödemeyi tercih. Sen kredi kartlarini kabul sadece isinizi kisitlayarak is firsatlari binlerce vazgeçerek.

dolandiricilik azaltmak
Her e çek Otomatik Clearinghouse (ACH) ile islenir çünkü dogrulama hizli ve online check isleme ile kolay kontrol hemen hemen
hemen.

maliyetleri azaltmak
ACH isleme mevcut tüm ödeme isleme seçenekleri en maliyet-etkin biridir. Müsteri kredi karti ile yerine çevrimiçi ACH ile ödeme seçerse bir islemin maliyeti% 50 veya daha fazla tasarruf edebilirsiniz.

Eger çek isleme için yardim aramak için nereye karar vermeden önce
Ayrica sadece sizinle online ortak ariyoruz sirketin arka plana bakmak, bozdururken hizmetleri kontrol edin.

• Deneyim-Ne mevcut deneyim? Ne kadar çevrimiçi kontrol isleme edilmistir?
• kendi hizmet hakkinda söyleyerek diger isletmeler Karma-nelerdir?
• Diger hizmetler-mu online çek isleme yani sira teklif diger hizmetler ile gitmek isteyen hizmet? Bu sadece hizmet bozdururken kontrol daha büyük firsatlar elde etmek mümkün olacak büyük olasilikla.
• Gider-Bu seçtiginiz hangi sirkete geldiginde seçenekleri tartmak önemlidir. Hizmet gerçekten kar yapiyoruz daha pahali olacak ise çek isleme online yapiyor rahatsiz neden?

Sadece küçük bir arastirma bit ve ile birkaç gün daha fazla para biriken baslayabilirsiniz.