osCommerce ve bir milyon yapma

Dolar yüzlerce hatta binlerce web sitesi ve online alisveris sepeti olusturmak ve yönetmek için bir sirket ise, bir yil geçirebilirsiniz. Bir start-up is olarak, bunu yapmak için para olmayabilir. Eger bir start-up is olmasa bile, bunu yapmak için para harcamak istemeyebilirsiniz. Harika bir haber, bir milyon dolar gibi görünen bir web sitesi için bu para harcamaniza gerek kalmamasidir. Küçük bir fikir ve bazi siki çalisma ile, isinizi basarili bir online varlik olmalarina yardimci olacak online sepeti olusturmak için – ve osCommerce bunu yardimci olmak için sadece topluluktur. Nasil ve neden?

isbirligi ve katki

Her seyden önce, osCommerce açik kaynak yazilim kavramina dayanmaktadir. Bu yazilim, kodlar ve web sitesi ve online sepeti kurmak için gereken her seyi dogru sitede paylasilan anlamina gelir.

Katki adli sitede bir bölüm bulunmaktadir. OsCommerce kullanmak digerleri de kendi siteleri için kullanabilirsiniz, böylece bu bölümde, kendi web sitelerinde çesitli seyler yapmak için kodlari tasarladik insanlar grubuna kodu “katki”. Temalar ve paketleri görüntüleri, ödeme modülleri ve kargo modülleri kadar zaten sitede katkilari binlerce vardir.

Ancak, burada bitmiyor. Katki aginin güzelligi insanlarin insanlarin attilar kodlari almak ve yeterli kendi bireysel ihtiyaçlarini karsilamak için onlari çimdik veya degistirmek olabilir. Bunun yerine tüketicilerin degistiremezsiniz bir dizi kod satan bir tasarimci olan daha, açik kaynak kodu arkasindaki fikir her sonuçta gelistirilen kod sürekli iyilestirmeler neden kendi ihtiyaçlarini karsilamak için kod degistirebilme imkani saglar.

topluluk

osCommerce içinde yer topluluk duygusu olmadan basarili olmaz. Katkilariyla birlikte, osCommerce üyeleri sormak ve diger üyeleri ile gerektigi gibi tavsiye verebilir aktif bir forum vardir. Birisi kendi sitesi tasarladi ama is almak gibi görünmüyor Örnegin, kendi sitesinde hakkinda geri bildirim için bir istek gönderebilirsiniz. Forum üyeleri daha sonra site bakmak ve iyilestirme için öneriler vermek. Ayrica, birisi kendi sitesinde belirli bir özelligi kurmak için çalisiyor, onlar herkes çok daha önce yapmis görmek için foruma gidebilirsiniz. Bu sekilde onlar kendi osCommerce sitesinde istediginiz özellikleri için kod tasarimi söz konusu oldugunda mutlaka sifirdan baslamak zorunda degilsiniz.

özellestirme

Bu, ürün veya hizmet açiklamalari eklemek, osCommerce sablon almak için ödeme seçenekleri kurmak ve canli gitmek mümkündür. Bu hizli ve kolay ve sitenize hiç vakit kaybetmeden alacak ve iyi bakacagiz.

Bir e-ticaret sitesi oldu herkes Ancak, web sitenizin harika görünüyor ve basarili olmak için bir adim daha ileri gitmek gerekir söyleyecektir. Sitenizin sitesi gibi görünüyor böylece osCommerce sablonlari özellestirilebilir. Bu görüntüler, renkler, sinirlar … sitenin temasi sattiginiz maç yapmak için degistirmek için ne gerekiyorsa degistirebilirsiniz. Yani, online alisveris sepeti olmasi osCommerce oturum zaman, imza kolayca ve hizli bir sekilde “ne göz olmadan ürün veya hizmet doldurur sadece bir çerez kesici türü sitesi, tarziniza uygun bir site degil için “aslinda satiyorsaniz.

müsteri hizmetleri

osCommerce da zaten size büyük bir müsteri hizmeti ile e-magaza için gerekli araçlari vermek için ayarlanir. Sitenizde eklemeyi özellikleri seçebilirsiniz, ama hiçbir sey bir e-ticaret sitesi kurmak için teknolojik arka plan yoksa büyük bir avantajdir sifirdan özellikleri tasarim gerekmez. Bu özelliklerden bazilari müsterilerinize, onlarin alisveris sepetlerini kurtarmak emir hakkinda e-posta bildirimleri almak, en çok satan listeleri göz ve benzeri arama yapiyor müsterilerine satin almis ne oldugunu bulmak, emir takip etmenizi saglayan müsteri hesaplari kurmak için yetenegi dahil.

arabalari ve ag geçitleri

osCommerce da sitenize müsteri daha genis çok yönlü ve açik olmasini saglayacaktir ödeme kabul etmek için on kapi destekler. Bir küçük isletme konum ve kendi kredi karti hesaplari yoksa bile Yani, yine de “büyük çocuklar” rekabet saglayan ag geçitleri çesitli ödeme kabul edebilir.

Is bir milyon (henüz) degmez bile müsterilerinize bildirmek zorunda degilsiniz. Sitenizde osCommerce bulunan özelliklere sahip bir milyon gibi görünmesini saglayabilirsiniz.