zaman anneler günü 2009 yilinda oldugu

Tanri Anneler yapilmis yüzden, her yerde mevcut olamazdi söyledi öyle. Anneler Günü burada tekrar ve hayatimizda o özel kadina sevgi ve sükranlarini göstermek için onun zaman. Anneler Günü tüm annelerin onur ve bizi getiren ayi zorluklara için sükran ifade etmek için kutlanir. Farkli ülkeler farkli tarihlerde Anneler Günü kutlamak. Anneler günü kutlama gün ve tarih dünya çapinda farkli olsa da, ruh ve cosku aynidir. Tüm dünyada, insanlar onlara anneleri ve dus sevgi ile Anneler Günü kutlamak için seviyorum.

Anneler Günü, dünyanin birçok ülkesinde Mayis ayinin ikinci Pazar günü kutlanan .. Bu Anneler Günü tarih May 8, 1914 tarihinde ABD Baskani Woodrow Wilson tarafindan ilan edildi. Anneler Günü kutluyor ve annelere haraç ödeyerek, ABD gelenegi yakinda yilda birkaç ülkede yayilan basladi ve bu ülkelerde de Anneler Günü olarak Mayis ayinin ikinci Pazar günü kabul etti.

Hindistan’da, Anneler Günü 10 Mayis 2009, ikinci Pazar günü Mayis ayinda düsüyor.

Anneler Gün çünkü gelenekleri farkli ülkelerde yilin çesitli günlerde kutlanir. Kanada ve Güney Amerika da dahil olmak üzere Amerika ülkelerinin çogunda, Anneler Günü 2009 yilinda 10 Mayis’ta düsüyor Mayis ayinin ikinci Pazar günü kutlanir. Ispanya, Portekiz, Macaristan, Tayvan, Hollanda ve Avusturya Avrupa ülkeleri gibi dünyanin diger bazi bölgelerinde Anneler Günü 2009 yilinda 3 Mayis üzerinde Mayis ayinda ilk Pazar günü kutlanir. Isveç’te Insanlar 2009 yilinda 31 Mayis’ta olacagi Mayis ayi son Pazar günü annelerine tesekkür ederim.

Ingiltere takip etmek bir istisna vardir. Ingiltere’de, Anneler Günü Mart ayinda düser annelik Pazar günü kutlanir. Annelik Pazar Incil’de “Tazeleme Günü” olarak adlandirilir. Açlik kural bu Günü’nde Hiristiyan arasinda rahat çünkü bu kadar denir. Anneler günü Ingiltere bu gün eglence ve heyecan bir sürü kutlanir. Uk Anneler Günü, bu yil 22 Mart tarihinde kutlanacak.

Anneler Günü için kutlama tarihleri ??dünyanin farkli yerlerinde farkli olsa da, kalbin dili her yerde aynidir. Bir anne olmanin iyi için her kalp dua ediyor. Herkesin hisse sarilmak, hediyeler göndermek ve sevgi dolu anne haraç öder.