B2C e-ticaret heyecan verici gelecegi

Online alisveris, B2C e-ticaret, su anda ABD’de alisveris merkezi cadde yakisir. Erken alisveris “. Meraklilari” sadece aksi olarak bilinen yüksek egitimli insanlardi Times degismis ve bu nedenle online alisveris için müsteri tabanina sahip. Simdi bir bilgisayar sahibi neredeyse herkes en az bir çevrimiçi varlik yapti.

Rapor “ABD’de B2C e-Ticaret” güçlenmek çevrimiçi anlasma hamle olarak egilimleri izler. Web siteleri çökmesini ve mal geç gelen daha az vaka ile, perakendeciler Web sitesi tasarimi rafine ve müsteri hizmetleri gelistirmek ve is için teknik ve operasyonel konularda kendi odak kaymasi mümkün olmustur.
Önceki yillarda, B2C e-ticaret perakendecilerin sekillerde bir dizi hizmet düzeldi. Müsteriler artik geri dönmek veya mal bir tugla-harç magaza online olarak satin alabilirsiniz. Yeni teknolojiler ve arayüzler tüketicilerin daha iyi degerlendirmek ürünleri yardim – neredeyse bir süper market içinde sanal bir yürüyüs gibidir.

Bu kadar kolay ve rahat ve nispeten daha güvenli hale internette transacting ile, B2C e-ticaret bugün bu kadar popüler oldugunu hiç sasirtici degil.

pazar büyüklügü ve B2C e-ticaret büyüme

ABD Ticaret Bakanligi (DOC) 2003 yilinda sona eren ABD B2C e-ticaret perakende satis 2002 yilinda biraz üzerinde 44000000000 $ ile karsilastirildiginda, üzerinde 56000000000 $ oldugunu tahmin. 2003 satis agir miktari tatil sezonunda 4. çeyrekte geldi.

B2C e-ticaret gelecegi ve potansiyel

Büyümeye online perakende satis için oda bir sürü 2003 yilinda toplam perakende satislarin sadece% 1,6 oraninda sorumlu oldugunu düsünüyor, vardir. Bu toplam perakende satislarin% 0.9 temsil zaman online perakende giderek 2000’e uzanan gelir pasta, payini artmaktadir. Bu egilim devam edecek göstermek için bir sey yok.
Uzmanlar toplam perakende satislarin bir yüzdesi olarak online perakende satis 2007 3 yaklasik% artacagini tahmin. DOC perakende satis toplam parçasi olmayan çevrimiçi eglence seyahat satis, alindi, o zaman toplam perakende satis çevrimiçi yüzdesi bu tahmini% 4.4 ‘e yükselecektir.

Gün alisveris bir satin alma incelemek için çevrimdisi çevrimiçi daha fazla sorunsuz hareket ve bir islem yapmak gibi, biz iki ayirt durur zaman uzak degildir. Benzersiz bir ortam olarak baska bir perakende kanali ve bir sey olarak degil zaman B2C is burada aslinda olacaktir.

Birkaç entegre web gelistirme ve gerçekten teknolojik meydan insanlar için basit hosting yapan hosting çözümü vardir.