basit ve ölçeklenebilir e-ticaret gelistirme modelleri

E-ticaret çözüm arayan önce, bu çok açik bir sekilde iki seye karar önemlidir. Ilk sey gereksinimleri ve sonraki önemli sey bütçesidir. Her is kendi ihtiyaçlari vardir ve yatirim getiri arayacaktir. Çevrimiçi Onun basit degil. Bunu bir basari için mükemmel bir planlama ve uygulama gerekir. Bireysel is veya bir kurulus olarak, size gereksinimleri ile net olmasi gerekir. Eger açik oldugunuzda, ihtiyaç ve bütçenize uygun olan e-ticaret modeli hakkinda fikir sahibi olacaktir. Bir sonraki adim olarak, isiniz için çözüm üzerinde karar vermeniz gerekir.

E-ticaret yazilimi satin

Ihtiyaçlarinizi büyük sessiz ve kendi ihtiyaçlarina göre özellestirme gitmek için zamanimiz yok zaman, çok iyi bu çözüm tercih edebilirsiniz. Bir e-ticaret çözümü satin buna dahil tüm özelliklere sahip ve sadece veri girmeniz gerekir. Çözüm satin alma, bunun için lisans alirsiniz. Önceden olusturulmus e-ticaret çözümü ile, teknik kisi hem de onlari yüklü almak için entegrasyon kilavuzunun yardim alabilirsiniz. Ama, bir kez e-ticaret yazilimi satin, size satici tarafindan sunulan gelismis özellikleri ile en son yazilim yükseltme gerektiginde ek ödemek zorunda kalacak.

Kendi e-ticaret web sitesi olusturma

Bu havali seçeneklerden biri. Kendi e-ticaret web sitesi olusturmak ihtiyaçlariniza göre% 100 özel bir çözüm almak anlamina gelir. Bu çok ne istediginizi açik olan çok iyi bir seçenektir. Yapmaniz gereken tek sey online varligini artirmak için web sitesi gelistirmek için gelistiriciler deneyimli ekibi ile dogru web gelistirme sirketi bulmaktir. Bu seçenek ile, tam olarak sifirdan ne gerek gelisir. IKraft de isiniz için en iyi özel çözüm elde edebilirsiniz. Bu benzersiz durmak ve hatta CRM ve ERM gibi mevcut uygulamalar için e-ticaret sitesi entegre edebilirsiniz. Bütçenizi planlanan varsa, bu modeli tercih edebilirsiniz ve çevrimiçi getirmek için yeterli zaman var.

Açik kaynak platformu

Bu seçenek, ilk iki seçenek kombinasyonudur. Bugün, açik kaynak dünyasidir. Bu ücretsiz açik kaynak yazilimi almak ve ihtiyaçlariniza göre özellestirebilirsiniz. Bu kodu var ve e-ticaret web sitesi tasarim ve gelistirme ile size yardimci olmak için gelistiriciler ve tasarimcilar gerekir. Bu seçenek, çok esnek ve e-ticaret gelistirme sürecini kontrol etmek için kolaydir. Bu yöntem risksiz ve planladiginiz gibi en iyi sonucu elde edebilirsiniz. IKraft.in, biz zamaninda tasarim ve gelistirme ihtiyaçlarini karsilayabilecek tecrübeli tasarimcilari ve gelistiricileri bir ekibimiz var. Biz en son teknolojileri ve beceri setleri ile up-to-date. Ayrica iKraft.in ile maliyet-etkin ve güçlü çözümler emin olabilirsiniz.

http://www.ikraft.in