bir çevrimiçi magaza açmak için en kolay yolu

Bir çevrimiçi magaza açmak için en kolay yolu bir all-in-bir ürün kullanmaktir. Kendi web sitesi, ürün, nakliye, müsteri hizmetleri, haber bültenleri, kupon olusturma, veri akislari, arama motoru optimizasyonu, yani sira ihtiyaç duydugu çesitli hizmetler sunar biri. Tek bir yerde.

Bir ebay magaza açmak olabilir ama yine de kendi ürünlerini satmak için bulmak zorunda kalacak. Ayrica hala tüm ambalaj, nakliye ve uyusmazlik çözüm dikkat çekmek gerekir. Ayni sey Yahoo için de geçerli.

Bir amazon magaza açabilir. Onlar bir magazasi var ve sunduklari ürünlerin binlerce herhangi satmak için izin. Eger satmak her konuda% 8 kar elde. Bu en “sesleri” oldukça iyi. Ama bunu düsündügünüz zaman hala sadece $ 200 dolar için Amazon ürünleri degerinde ÜZERINDE 2000 $ satmak gerekir.

Ben bir kisi bir online magaza açmak için gereken her seyi sunmak gibi görünüyor karsilastim tek bir çözüm vardir. Bu Shopster denir. Hatta sunduklari her seyi listelemek için burada yeterli yer yok. Eger ihtiyaciniz varsa diyelim sadece söylemek
kendi ambalajinda ??bunu sunan bir online magaza açmak ve çalistirmak için ……. bu gaz bir tank için maliyeti daha az.

Size ücretsiz bir deneme izin Kapali üst için. Benim tavsiyem ücretsiz deneme kaydolmak için olacaktir, bunu kontrol onlarin online tartisma forumlari ziyaret edin ve biraz arastirma sonra karar. Forum çok aktif ve bunu sizin için oldugunu düsünüyorum yoksa Shopster kullanarak magaza var insanlar hizmet, ürün, fiyat, vb memnun olup olmadigini için bir fikir verecek …… sadece iptal . Sen bir geri ödeme alirsiniz ve istediginiz DO bir aramaya devam edebilirsiniz.

En azindan ne sunduklari görmek için kendi web sitesi kontrol.