daha iyi müsteri Managemen için CRM çözümü

Bir online CRM çözümü ya da Müsteri Iliskileri Yönetimi pazarlama ve ürünlerinin satis gibi bir is hizmet islevleri otomatik yazilim uygulamalarini açiklar. CRM yazilim çözümleri için pazar oyuncular bir dizi ile doldurulur ama ile kalici iliskilerin olusturulmasi ve bakim odaklanan bir kurumsal düzeyde strateji olarak tanimlanabilir Siebel Systems Inc Müsteri iliskileri yönetimi kurulmasi Tom Siebel ile 1993 yilinda yola edilir müsteriler. CRM stratejisini destekleyen piyasada mevcut ticari CRM yazilim sistemleri bir dizi vardir. Ama bunun yerine bir teknoloji olma onun müsterileri ile iyi bir iliski vurgulayan bir örgütün felsefesinde bütünsel bir degisimdir.

Çevrimiçi hizmetler tercih edilen bir platform haline gelmistir ama bu kesinlikle IT departmaninin pranga herhangi bir is ücretsiz degil, ne güncellemeler ve ilgili seçenekleri sunarak yazilim bakimi bu garanti özgürlük yapar. Peki neden isletmeler Müsteri Yönetimi yardimci olan bir çevrimiçi hizmet için devam edemez? Karmasik yazilim bakim gözle veya çevrimiçi hizmetleri bosuna uyumlu paketleri satin alma ihtiyaci nedir? Gereksiz yere sistemleri, sunucular ve veritabanlari ekleme ihtiyaci nedir? Iste böyle bir online CRM çözümü paket olarak entegre bir online hizmet satin alma ve beklenen CRM faaliyetleri karsilamak için tavsiye edilir.

Online CRM çözümü böylece müsteri memnuniyetini artirma, müsteri iliskileri yönetimi kolaylastirir hizmeti, pazarlama, satis ve çagri merkezi operasyonlari için web tabanli çözümler sunmaktadir. Online CRM çözümleri kullanan firmalar benzersiz gelir artisi, verimlilik ve is zekasi keyfini çikarin.

Uygulanmasi gerekli destegi saglamadan yazilim yükleme ile sinirli oldugundan, CRM girisimleri genellikle basarisiz olur. Online CRM çözümleri özellikleri, mimari ve uygulamalari farklidir. CRM yazilim web tabanli uygulamalar durumunda kisisel bilgisayar veya el cihazlari veya is istasyonlari yüklü olmasi gerekmez. CRM yazilimi kolayca Mac OS veya Linux veya Windows Microsoft ile çalistirabilirsiniz