dizüstü bilgisayar isleme ile kredi kartlarini kabul

Eger ofis disinda kredi kartlarini kabul ama geleneksel kablosuz cihaz ile ilgili ücretleri hakkinda endiseleriniz varsa isteyen oldum, sonra dizüstü bilgisayar kullanmayi düsünün.

Tek ihtiyaciniz olan bir dizüstü bilgisayar, internet baglantisi ve ucuz bir kablosuz isleme çözüm olusturmak için bir USB kart okuyucu. Bu her zaman internet erisimine sahip bileceksiniz ama bu kadar kablosuz noktalari bu gün ile, bir olmadan alabilirsiniz iyi bir sans var gibi AT & T, Sprint ve Verizon bir tasiyici bir kablosuz erisim karti olmasi en iyisidir.

En tüccar servis saglayicilar banka ve geleneksel kredi karti islevselligini tüm yerine ek olarak ABD’de bulunan tüccarlar için Visa, MasterCard, Discover, American Express, JCB ve Diners Club kartlari isleme saglayacak kredi karti masaüstü yazilim uygulamalari satmak Terminal, bu yazilim daha sonra isleme için kredi karti bilgilerini saklayabilirsiniz. Bir kerelik veya birden çok kez ya, mal ve hizmet teslim o zaman özellikle yararli olur. Ayrica sabit veya degisken miktarlarda ya da yinelenen kredi karti ödemeleri olusturmak için harika.

Iste nasil çalisir

Sadece, dizüstü bilgisayariniza bir USB kart okuyucu ekleyin kredi karti terminali yazilimini açin, tokatlamak kart ve kart sahipleri kartin arkasinda bulunan 3 haneli güvenlik güvenlik numarasi tamamlamak gerekli alanlari ile birlikte sarj etmek istediginiz miktari yazin ve gönder tusuna basin.

Bilgi 128-bit SSL (Secure Socket Layer) teknolojisi kullanilarak sifrelenir. Ilk karti veren banka için daha sonra bir islem sunucusuna gönderilir ve oluyor. Karti veren banka, kart sahibinin kimligini dogrular ve yeterli fon satis karsilamak için kullanilabilir olup olmadigini dogrular. Bilgiler daha sonra size geri gönderilir ve bir yetki numarasi verilir. Bir sanal terminal kullanirken, islemler otomatik olarak her gün düzenlenmistir. Buna ek olarak, ayni zamanda periyodik ödemeler için otomatik fatura müsteri, islemlerin durumunu kontrol ve kullanisli yönetim raporlari çesitli çalistirabilirsiniz.

Çogu yazilim ve USB kart okuyucu çözümleri en geleneksel cep telefonlarinda $ 650 to $ 450 maliyet olarak bir pazarlik etrafinda 150 $ 250 $ mal olacak. , Kablosuz bir terminalden karti veri göndermek için gereken ek aylik kablosuz baglanti ücretleri cabasi.

Eger rahat degilseniz yazilim satin alma ve bilgisayariniza yüklemeden merak etmeyin …

Hatta bir internet tabanli sanal terminal sistemini kullanabilirsiniz. Hala tokatlamak için karti USB kart okuyucu kullanacagiz degil bilgisayarinizda açik yazilim daha, bunun yerine, girdiginiz ve karti veri göndermek olacak arayüzüne erismek için bir web tarayicisi üzerinden giris ediyorum.

Sadece bir USB kart okuyucu ekleyebilir ve tasinabilir kredi karti islem sistemi satis yakin bir sonraki zamaninda müsteri karti çalismaz neden satis sunum yapmak için sizinle birlikte yolda dizüstü getirmek sonraki Yani?