E-ticaret – basari için 10 adim

Bol E-Ticaret basit teknolojisi ile gelisen bir basari olarak bir kötü is dönüstürebilirsiniz nasil küçük isletmelere yapilan vaat olmustur. Beni bastan söyleyeyim, e-ticaret mevcut is modelleri bir uzantisi olarak düsünülebilir gerekir. Ne demek istiyorsun? Eger önce çevrimiçi genisleyen için saglam bir is modeli varsa Peki, sizin is e-ticaret yoluyla basarili olacak iyi bir sans var. Sizin temel is modeli kusurlu ise, o zaman online olacak sadece sorun bilesik olacaktir.
Tamam, bu makalede, güçlü bir is modeli var ve yeni zirvelere ve kar seviyelere is itmek isteyen yani eski senaryo, ile ilgilenecegiz dedi.

Bu yüzden online is de basari için sirlari nelerdir?

1. Tekerlegi yeniden icat etmeyin – Ne kadar siklikla söyleyerek duydum? Ifade bir klise haline gelmistir neden iyi bir nedeni vardir. Eger emin olabilirsiniz bir sey, çevrimiçi girisim böylece digerleri gibi ayni hatalari yapmayin ilk kisi olmamasidir. Özellikle, (online islemler için gerekli) bir alisveris sepeti olusturmak için birisi için çok fazla para ödeyerek bahsediyorum. Açik kaynak, kod degistirmek için ücretsiz yani bir off-the-raf alisveris sepeti satin alin. Bu sekilde, sifirdan bir insa maliyetinin bir kismini tam gereksinimlerini karsilamak için araba özellestirebilirsiniz.

Ben çok kez gördük, sirketler harcama 10 sonunda onlarin tam ihtiyaçlarini karsilayabilir bir alisveris sepeti tasarimi için binlerce dolar, ama ciddi güvenlik açiklari muzdarip olacaktir. Ayrica, kendinize su soruyu sorun; ne kadar geri o 30 bin dolar yapmak için sürer?

2. Kaliteli bir tasarim için ekstra ödeme – Bazi insanlar bu bir iddia, ama açiklamama izin verin olacak. Bir tüketici olarak görev kendinizi koyun, bir web sitesini ziyaret ve biraz tehlikeli görünüyor, kredi karti bilgilerinizi göndermek için hazirlanir? Bir online satin alma güven ile ilgili tüm, bir müsteri saygin bir sirketiz emin hissetmek gerekir, ve bu görüntü proje için en iyi yolu kaliteli bir tasarlanmis web sitesi geçer.

3. Bir banka için güvenli bir tüccar ag geçidi yoksa hatta online kredi karti ödemeleri kabul düsünmüyorum – gerçek zamanli ödeme ag geçidi ayarlayin. Web üzerinde bu kadar yaygin hacker tehdidi ile, herhangi bir kredi karti bilgileri saklamak ASLA. Bana bu noktada tekrar edeyim – ASLA MAGAZA KREDI KARTI BILGILERI, risk sadece çok büyük. Ayrica, gerçek zamanli ödeme ag geçitleri yarari hemen paranizi alirsiniz ve daha fazla kisi satin alma noktasinda kendi karti ücret için tesis varsa online satin almak için istekli olacaktir.

4. Bu fiyat konusunda hepsi bu degil – Online giderken birçok isletme yapmak böylece tuzaga düsmeyin. Fiyatlari rekabetçi tutmak, ancak katma degerli ürün ve hizmetler konsantre. Örnegin, bir sonraki is günü teslimat sunuyoruz; online alisveris çogu insan zaman sikintisi çeken. Hiçbir sey daha mallarini hizli teslim olan daha mesgul insanlar etkiliyor. Ayrica, neden bazi ücretsiz ögeleri atmak degil mi? Sadece bir çikolata nane olsa bile sen, ne kadar insanlar satin alma ile bir hediye takdir sasiracaksiniz.

5. Onlarin yerinde tutun – Kaliteli bir haber bülteni müsterilerinizin zihninde is taze tutar, ama asiriya kaçmayin. Anahtar sizin müsterileriniz söylemek ya da sunmak için önemli bir sey var sadece haber bültenleri göndermektir. Hiçbir sey daha her hafta haber almaktan daha insanlar rahatsiz ediyor.

6. Viral pazarlama anahtaridir – Bu ILKÖGRETIM pazarlama hedefi olmalidir. Insanlar genelde online reklam kampanyalari araciligiyla islerini gelistirmek için çalisirken binlerce dolar harcamak ama iyi bir pazarlama planinin en önemli faset unutmak – müsteri. Baska bir reklam araci daha kulaktan kulaga yaymasi sayesinde daha fazla is alirsiniz. Isinizi (olumlu bir isik) hakkinda konusurken insanlar almak gerekir.

7. Web sitenizi tanitmak için bagli Istihdam – online magaza tanitmak için çalisirken çogu e-ticaret web siteleri dinamik, çünkü bu, özellikle önemlidir. Yani Bu veritabani tahrik edilmektedir. Neden? Peki bu nasil arama motorlari indeksi web sitesi asagi gelir. Modern teknikler ragmen, Google, Yahoo ve diger arama motorlari indeksi için dinamik web sayfalari ekleyerek zorluklar var. Bu nedenle, web üzerinde bulunan almak çok zor olabilir. Bir satis yapilabilir olmalidir Iyi bir ortaklik küçük bir komisyon için web sitenize trafik yönlendirebilirsiniz.

8. En az stok seviyeleri tutun – Bu ayni zamanda online is için sadece geçerlidir, ama tugla ve harç islemleri. Asiri stok nakit baglari ve is verimliligi azaltir. Isin püf noktasi bu envanter tedarikçilerden hizli doldurulan böylece tedarik zinciri gelistirmektir. Müsterileriniz her seyi sunan ve stok ögeler disinda beklemek yapmiyor arasinda bir ticaret kapali her zaman vardir. Eger süphe, ana saticilar üzerinde stok ve düsük satan ürünler (zihin noktasi 4 yukarida yeniden tutmak: hizli teslimat) durumu hakkinda bir madde var.

9. Sahte yok – Tamam, referanslar hakkinda bir altin kural var – müsteri referanslari saglayin! Hiçbir sey müsteriler dilimlenmis ekmek beri en iyi sey ne kadar isitme daha hizli kapanir. Bu GERÇEK tutun – inandirici sadece yazilan referanslari.

10. Beklemeyin! – Cidden, bu her seyden önemlidir. Internet hizla gelisiyor, çogu isletmeler bir web varligi almak gerekli oldugunu fark, daha az firsat penceresi hizla azalan oldugunu biliyoruz. Ben ilk elden, birkaç yil önce çok büyük kar marjlari yapiyor bu isletmelerin, piyasada artan rekabet ile düzlestirmek görmeye basliyor gördük. Orada e-ticaret yoluyla para LOT yapmak için potansiyeli hala, ama hareket etme zamani simdi.

Sana Yukaridaki ilkeler takip ederseniz bir servet yapacak garanti edemez, ama degil birinden daha daha iyi olacagini garanti yapmak, orada, basari için benim 10 sirlari var.