ebay acemi için bazi kullanisli kaynaklar

eBay, sitemiz ilgili her seyi internet ve açik artirma için bir ev adidir. Bu sadece online açik artirma sitesi olmasa da, bugüne kadar en büyük ve en popüler haline geldi. EBay kapali baslayan biraz zor olabilir, bu, ya da oldukça önemli gelir yapmak için ivir zivir satan için degerli bir kaynak olarak kanitlayabilirim.

Genel olarak, eBay ürün satin alma oldukça sezgisel. Ancak, bazi ortak hileler ve daha iyi fiyatlarla almak ve diger teklif ile son dakika fiyat savaslari önlemek için yönetmenize yardimci olmak için ipuçlari vardir. Bunlarin çogu yeni eBayer için ipuçlari ve püf noktalari altinda, eBay forumlarda bulunabilir. Bu degerli küçük ipuçlari biraz tuhaf görünebilir, ama ise görülüyor. Egitmek amaciyla availible çevrimiçi eBay alisveris olacaktir çesitli ögrenme araçlari da vardir, ancak bu çok programi satin almak için olacaktir ögrenci gerektirir. Daha popüler derslerden bazilari sunlardir:
Ebay üzerinde Tahsili Rehberi
Tam yogun ebay ana çalisma ders

Satis ve eBay bir kar genellikle biraz daha zordur. Genel olarak, kendi ekstra ürün satan çok zor degil, onlar olmak çogu insan için ana tökezleyerek noktasi çok size fiyatlarinin nakliye maliyeti için hesap oldugundan emin olun. Bu özellikle Bunun yerine tek bir yüksek fiyat ve ürün daha çok sayida küçük ürün satan durumdur. Yine, eBay forumlarinda birçok ücretsiz kaynaklar availible varsa veya nasil eBay deneyimi en iyi sekilde anlamaya ödenen programlardan biri için kayit olabilirsiniz.

Çaba eBay biraz biblo aradiginiz ya da ek gelir için harika bir araç olabilir oldugunu bulmak için ideal bir araç olabilir. Umarim bunu istediginizi yapabilirsiniz.

Bol sanslar!