internet arama … simdi ne olacak, microsoft

Microsoft iyi için Yahoo uzak yürüdü, ve ben onlar gerektigini düsünüyorum, bu bir nimet olacaktir. Bir isim marka için 40 milyar dolarin üzerinde bu miktarda budur. Yahoo on yilin basinda kuyruk tarafindan dünya vardi. Açik her seyi internet lider ve sadece düz patladi! Ne gerekçe bir ons olmadan Microsoft ile Jerry Yang’in oynuyor hardball daha beceriksiz, benmerkezci ve out-of-touch yönetimi için daha iyi bir kanitidir olabilir, o sadece bir neden için anlasma degerinin 50’ye kadar% birilerine herkesin toplayabilecek. Aslinda ve isteyerek Microsoft’un devralma engelleyen tek amaci ile pay sahibi degeri yok gibi Aslinda, son 3 ay içinde onun eylemleri düpedüz sorumsuz.

Ama neden bu Microsoft için bir nimet oldu? Ilk olarak, bir hata olurdu. Bu çevrimiçi basari söz konusu ve sehirdeki en yeni serif … Google da-rans olarak giderek uzak bulurlar zaman çok kötü kararlar yapmis iki sirketlerdir. Sirketleri pek çok yönden giden büyük kültür soku olurdu. Microsoft henüz daha etkin planlamak ve Google’a bir taze, yeni ve benzersiz bir alternatif sunmak için yeni bir strateji yatirim için baska bir firsat vardir. Google, Google “tüm dünya” modeli vs online topluluk için önemli avantajlar saglamak için üzerine gelistirilen, Google hakimiyeti uzakta yemek baslayabilir dikey-tabanli arama motorlarina potansiyel savunmasizdir. Örnegin, gayrimenkul ya da tv, radyo veya uydu radyo gibi eglence ve hatta daha spesifik özgü özgü büyük bir arama motoru düsünün. Ne Microsoft, bu nis alanlar veya dikey ve tasarim en iyi endüstri uzmanlari bulmak ve, daha uygun daha eglenceli … 800 kiloluk goril daha sadece düz iyidir gerçekten essiz bir arama deneyimi gelisebilir olur? Microsoft neden … onlar dolar çünkü. Onlar taahhüt var mi? Onlar vizyonu var mi? Onlar yeniden baslamak ve gerçekten yenilik yerine takip etmek cesareti var … her zaman takip; MSDOS vs PC-DOS, Windows vs MacOS, MSN vs AOL, MSN vs Google, Xbox vs Sony, Nintendo ve ark düsünün. Onlar her zaman izlemistir. Sonunda yol için hazir misiniz?

Yani, bu tüm sizin için ne anlama geliyor? Çok basit. Google odaklanin ve önemli anahtar kelimeler için yüksek siralarda olusturmak için profesyonel bir Arama Motoru Optimizasyonu Firma kullanin. Eger gerçekten olmak istediginiz yere sirket almak için masaya tüm özel ve alt uzmanlik getirmek için Profesyonel Internet Pazarlama Sirketi Kiralama. Hedef Google ve diger arama motorlari ile iyi yapacak. Aslinda, onlar denir ne olursa olsun, Google, Yahoo ve digerleri, her zaman ILGILI ilgili olacak ve bu dogrultuda sitenizin içerik tasarimi, her zaman iyi yapacagiz.