online magazalarda arti boyutlari satin almak için

Moda endüstrisi açikça boyutlarda standardizasyon eksikligi. Digerlerinde, 20 en iyi uygun iken kadinlarda arti boyutlari olarak, belirli bir magazada 18W boyutu giyim uygun olabilir. Online magazalarda giysi satin aliyor ölçümleri, sadece boyutlari dikkat ediniz. Bu giysi satin alma dogru uyum elde saglamak için ölçüm kilavuz saglamak magazalar aramak daha iyidir. Ölçüm kilavuz Bedeninizi almak ve online magaza elbise siparis zaman kullanabilirsiniz söyleyecektir.

Giyim için standart boyutlarda olmasina ragmen, arti boyutlari kadinlarin hala online magazadan en uygun saglayabilir emin olabilirsiniz. Özel beden magazalari özellikle kadinlar arti boyutlarda giysi tasarimi üreticilerin ürün almak. Onlar arti boyutu elbise olusturmak ve nasil uydugunu görmek için avatarlar (arti ölçekli tam görüntü olusturulan 3 boyutlu modeller) kullanin. Bu teknolojinin gelisiyle, bazi fütüristler bile kitle özellestirme olusacak düsünüyor ve arti ölçekli giyim siparis yapilacaktir.

Gerçek yerinde butik ziyade kadinlar arti boyutlari sunan fazla online magazalar vardir çünkü arada, size elbise için dogru ölçüm almak gerekir. Eger emin degilseniz, online satin alma islemleri için iade politikasi dogrulamak ve daha fazla bilgi için sirket e-posta çekinmeyin.