Online öfke yönetimi sinif – hile çevrimiçi önlemek için 5 yolu

Oldukça dogal, online bir öfke yönetimi sinif alma konusunda en büyük kaygilarindan biri olup olmadigini da mesrudur. Bize çok fazla biz sadece olmasi ne reklami olmadigini ögrenmek için yüksek kaliteli bir ürün oldugunu düsündüm sey online para geçirdim.

Çevrimiçi öfke yönetimi farkli degil, bazi çok iyi siniflar ve tamamen yararsiz oldugunu bazi çesitleri de vardir. Nasil iyi ve kötü arasindaki farki bilmek gerekiyor? Burada zaman bir online öfke yönetimi sinif siparis için dikkat etmeniz gereken bazi seyler vardir – bu konuda, herhangi bir online egitim ürün için, ya da:

1) Elemeler – öfke sinif sunan kisinin nitelikleri nelerdir? S / o bir dereceden ve lisansli profesyonel? S / o öfke yönetimi egitimi konusunda özel egitim ya da deneyim var mi? Ne kadar Gönderdigi ögretim öfke yönetimi olmustur? Tabii gelistirilen kisi herhangi bir profesyonel tanima ya da herhangi bir saygin haber kaynagi bir uzman olarak görülmüstür aldi mi? Bir bütün olarak web sitesi bu saygin ve s / o ne konusuyor bilen birisi oldugu izlenimini veriyor mu?

2) Dersin nasil Kapsamli mi? – Web sitesi derste olacak tam olarak ne heceleyerek mi ya da çok belirsiz açisindan tarif ediyor? Tam olarak ne kaplidir? Sadece birkaç beceri odaklanmak gibi görünüyor mu ya da sizin emrinizde araçlari tam bir dizi var ki bu bakis açilari çesitli öfke yönetimi geliyor?

3) En iyi Sizin Ögrenme Stili uyar bir Format Açilan Sinif mi? – Digerleri video veya ses yoluyla daha iyi ögrenmek ise Kimimiz, okuyarak daha iyi ögrenirler. Sizinle geleni Ne tür düsünüyorsunuz? Hangi yapan ve motive tutmak için büyük olasilikla? Eger bir DVD izlerken ya da arabada bir CD dinleyerek odakli kalmak olasiligi daha yüksektir, bir kitap almak istemiyorum. Çok sayida bilimsel çalismalar çogumuz biçimlerinin bir arada daha iyi ögrenirler göstermistir. Örnegin, not almak ve daha sonra sorulara cevap gerektiren bir video izlerken ya da yeni bir beceri pratik çok daha fazla yer tutmaya ve daha hizli pasif bir kitap okumaktan daha fazla bilgi edinmek için muhtemeldir.

4) Is Nasil Saygin mi? Is Better Business Bureau bir üyesi mi? Bir para iade garantisi sunuyor mu? Aslinda sinif almis insanlar tarafindan sunulan referanslari var mi? Sinif ne kadar çevrimiçi teklif edildi?

5) Sizin Bilgiler Ne Kadar Güvenli? – Ödeme güvenli bir ödeme sistemi ile isleme mi? Eger herhangi bir sorun gerektigini programini sunan kisi veya kurulus iletisim için bir müsteri hizmetleri numarasi ve / veya e-posta adresi saglanir?

Yeni yapilan bir çalismada çevrimiçi öfke yönetimi dersleri bizzat sunulan bu kadar etkili oldugunu göstermistir. Ayrica sehir genelinde yarim sürücü ve program izin verdiginde ögrenmek için izin zorunda degil kolaylik var. Birçok kolej çevrimiçi kurslari ve, tek kampüs yayinda çok çok iyi olanlar vardir. Çevrimiçi öfke yönetimi bir sonraki mantikli adim ve alici dikkat eger iyi bir firsat olabilir.