özel bir e-ticaret paketinin temel islevleri

Online is baslangiç ??olarak ve hepsi büyük zorluk biri arasinda sorunlarin genis bir dizi olabilir, gerçeklik halinde is görme baskalastirmak için yetersizlik olabilir. Simdi böyle ark temel teknik becerileri eksik parasal sorunlar, ayni için birkaç faktör daha var olabilir. Ayni türden Bu ikilem ve çok sayida digerleri e-ticaret içinde büyüme engel yetenegine sahiptir ve dolayisiyla online is ölçekler kadar engellenmemis böylece en iyi çözüm aramak gerçekten önemlidir.

Bütçenize uygun ve özel verimli e-is çözümleri ile donatilmis çevrimiçi çok pahali ve kullanilamaz e-ticaret paketleri bir dizi vardir. Uygun fiyatlarla bazi taninmis yazilim gelistirme sirketi tarafindan sunulan bu tür e-ticaret paketleri web is düzgün ve istikrarli bir gelisme tespit etmek amaciyla tercih edilmelidir. Standart bir e-ticaret paketi ele aldiktan sonra, kesinlikle online is alaninda ekstra bir kenar saglayabilir standart is çözümleri ile donatilmis olacaktir.

Eger taninmis bir yazilim sirketi bir e-ticaret paketi satin almak için düsünüyor olsa da, online ürün islem hangi yardimi ile bir alisveris sepeti alabilirsiniz. Tam bir e-ticaret paketi basit bir alisveris sepeti ama e-magaza tam sadece oldugu bilinen bir gerçektir, o zaman sistematik online ürün / çözüm pazarlama için kullanarak özellikle yararli olabilir.

Mükemmel bir e-ticaret paketi müsterinin tüm gereksinimlerini tasima kapasitesine sahip ve müsterinin seçici is ihtiyaçlarina özellestirilmis e-çözümler içerir. Sirketler / büyümek ve e-ticaret bir marka yapmak için yetenekli olmayan kisiler için, özel e-ticaret çözümü onlar için daha faydali oldugu kurabilir ve bu sekilde onlar aninda makul fiyatlara kaliteli e-ticaret yazilimi satmak offshore is gelistirme sirketleri yaklasim gerekir.

E ticaret paketinin temel islevlerinden bazilari sunlardir:
• Özel veritabani yazilim gelistirme
• Is üretkenlik yazilim
• B2B ve B2C özel e-ticaret yazilim çözümleri
• Özel e-ticaret web siteleri
• Web tabanli müsteri hizmetleri çözümleri
• Özel muhasebe yazilimi
• Finansal yazilim, finansal raporlama, G / L, A / R, A / P
• Magazacilik, siparis isleme uygulamalari
• CRM ve satis raporlama sistemlerinin

Müsteriler siparis için giris daha asina hale geliyor, onlarin siparis durumunu kontrol ve ticari islemler herhangi bir sayida çalistirmak için. Bunun nedeni tahmin etmek kolaydir, onlar kendi kolaylik islerini yapmak ve yogun çalisma saatleri içinde çagirirken vakit telefon kuyruklarda bekleyen shun olabilir. Eger su anda is için web erisimi vermezseniz o zaman muhtemelen rakiplerine is kaybediyoruz. Yararli bir özel e-ticaret paketi isinizi size dikmek yardim ve degerli müsterilerimize koruyabilirsiniz.