Alisveris sepetine dikkate özellikleri

Bir alisveris sepeti çözüm seçmeden önce göz önünde bulundurmaniz gereken birçok sey var. Örnegin, trafik ne tür sitenizi almak ve kimin müsteri tabani oldugunu olacak? Kaç farkli ürünler satan planliyorsunuz? Bunlar asagidaki ek olarak akilda tutmak gerekir seylerdir.

maliyet

Düsünmek gerekir diger bir özelligi maliyetidir. Alisveris sepetlerini fiyat araligi oldukça genis ve maliyeti her yerde 20 $ bir ay 100 $ bir ay için seçilen özellikler dayanan uzaktan barindirilan sistemleri bulabilirsiniz. Bazi durumlarda size web barindirma ayda $ 25 $ 150 ek bir ücret için barindirma bir parçasi olarak bir alisveris sepeti sistemi saglar bulabilirsiniz. Bazi durumlarda, bu hatta e-ticaret sitesi ihtiyaci daha fazla dayali mal olabilir. Daha fazla özellestirme ve kontrol gerekiyorsa o zaman kendi web sunucusunda bir sistemi kurmak isteyebilirsiniz.

kapasite

Bir alisveris sepeti ariyorsaniz aramak için en temel seylerden biri kapasitesidir. Eger mevcut kalemi envanter isleyebilir sadece bir araba gerekir ama bu da genisletmek olarak sirket ile büyümeye yetenegine sahiptir. Eger ürün artirmak için karar vermelidir gelecekte daha fazla ürünler sunmak mümkün olacak bir araba gerekir. Ürünleri sinirsiz miktarda isleyebilir pek çok alisveris sepeti sistemi vardir.

kurulum

Eger dikkate almak isteyeceksiniz diger yönü yazilim kurulum ve özellestirmek için ne kadar kolaydir. Bazi web tabanli ve gerekli tüm istemleri takip yükleme komut dosyalari var. Sonra, onlar açik kaynak kodlari ve programlama dilinin temel bir anlayis alisveris sepeti bu tür yüklemek için gerekli olan çünkü kullanimi zor daha var.

müsteri kullanimi

Çok önemli baska bir sey alisveris sepeti müsteriler için ödeme islemi yapar ne kadar kolay oldugunu. Bu mümkün oldugunca birkaç adim içeren bir çikis islemi olmasi önemlidir. Dahil daha fazla adim onlarin arabalari terk ve madde satin almak için çok çaba gerektirmez farkli bir magaza bulacaksiniz daha fazla müsteri anlamina gelir. Bunu aklinizdan çikarmayin ve bu müsterilerin tarafindan tercih edilmektedir çünkü bile bir sayfalik çikis düsünün.

seo dostu

Son olarak, alisveris sepeti arama motoru dostu olmak istiyorum. Bu, e-ticaret sitesi kolayca aranabilir olmasini satan ürün katalog istediginiz anlamina gelir. Bu dinamik sayfalar kullanarak ve SEO çabalarina yardimci olmak için statik sayfalari kullanmak bir alisveris sepeti sistemi bulmak anlamina gelir.