Burada para çevrimiçi yapmak için ortak gerekiyor web üzerinde basarili yardimci olabilir 5 potansiyel müttefik

Evet, tek basina para çevrimiçi çok yapabilirsiniz. Tek ihtiyaciniz takip etmek dogru is modeli, devam etmek konusunda dogru bilgi, uygulamak için dogru teknikleri ve isinizi dogru dogru tutumdur.

Ama ister inanin ister inanmayin, basari daha yüksek bir düzeyi için, para çevrimiçi yapmak için ortak gerekebilir.

Sey en çok online pazarlamacilar aslinda baskasi gerektiginde, para çevrimiçi yapmak için ortak gerek vardir. Size gereken yardim ne tür belirlenmesi Eger online is için alabilir eylem sag ders belirlenmesinde önemlidir.

Asagida en iyi kar ve isletme için sürdürülebilir büyüme saglamak için ararlar ki yardim 5 türleri sunlardir:

1. Eger sektörün ins ve çikislari ögretecek para çevrimiçi yapmak için ortak gerekiyorsa, o zaman bir akil hocasi gerek. Bir akil hocasi pazarlama alaninda, kendi akranlari tarafindan saygi ile kabul edilir bir kurulmus bir adidir. Bir akil hocasi, o vardir deneyimi olan, nasil size baska taahhüt ve alaninda seçkinler saflarina için yükselis hizlandirmak olabilir pahali hatalari en aza indirmek, böylece sektöründe basarili olmak için size ögretecektir.

2. Hatta daha fazla kar komisyon, o zaman bir ortak girisim (JV) ortak ariyoruz bir daha kapsamli ve güçlü bir kampanya olusturma sonu hedefi ile birlikte tüm kaynaklari indirebiliriz böylece para çevrimiçi yapmak için ortak gerekiyorsa . JVs hemen için yatirim olabilir kaynaklari çarparak belirli bir kampanya kar çarpar mükemmel bir satis yaklasim vardir. Büyük bilet ürünler genellikle ortak girisimler tarafindan desteklenmektedir.

3. Online para, daha genis bir kitleye ürün satmak yardimci olacak bir hale getirmek için ortak gerekiyorsa, o zaman bagli ariyoruz. Eger bagli bir avuç gerekmez dikkat edin, size bagli bir tabur gerekir! Bunu yapmanin en kolay yolu ClickBank.com adresinden ürün kayit etmektir. ClickBank hazir ve sizin için ürününüzü tanitmak isteyen binlerce, numaralandirma, istiraklerinin kurulu bir tabani vardir. Bir müsteri atifta basarili olacak her kurulus için komisyon olarak – genellikle 50% – yapmaniz gereken tek sey satis fiyati belli bir yüzdesi taahhüt etmektir.

4. Online para, World Wide Web’in daha büyük bir kismini için web sitesini tanitmak yardimci olacak bir hale getirmek için ortak gerekiyorsa, o zaman bir online pazarlama danismani gerekir. Pazarlama hizmetleri – özellikle makale gönderme, sosyal imleme, basin bülteni dagitim, yorum blog ve seviyor gibi baglanti kurma gibi agir bir görevleri odaklanan bu – internette bol. Onlar düzgün web sitenize pazar için ipuçlari sunacak, ve sizin için hayatinizi kolaylastiracak hizmetler sunacak.

5. Ya da istemiyorum – – para çevrimiçi, bunu yapamazsiniz seyler yapacak biri yapmak için ortak gerekiyorsa yapmak için, o zaman aslinda bir çevirmen ariyoruz. Bir yazar ihtiyaciniz var? Ya da belki bir metin yazari? Ya da bir grafik sanatçilari? Nasil bir web tasarimcisi hakkinda? Ya da bir programci? Eger verilen bazi hizmetler gerekiyorsa, sadece ihtiyaçlariniz için dogru çevirmen ise Rentacoder.com, Elance.com ve Getafreelancer.com gibi web sitelerine gitmek.