dönüsüm … gerçek alt satirinda

Arama Motoru Pazarlamasi, kendi Organik SEO veya PPC olsun, hatta olaganüstü yapilir, arama sizin ve ana sayfa, belirli bir açilis sayfasi veya yapilan arama en uygun olan baska bir iç sayfasina gelen bulmak için almak için sinirlidir. Bu esit DÖNÜSÜM degil.

Basarili SEO web sitenizde dogru sayfaya dogru kullanici alir. Simdi web ziyaretçinin dikkatini çekmeye oradan devralacak olmasi ve çok hizli bir sekilde … 5 saniye.

Dönüsüm, bu nedenle, ziyaretçinin ilgisini kapma ile baslar. Yani açilis sayfasinin “baslik” önemlidir. Bu orijinal anahtar kelimesi dogrudan ve açik bir iliski ile hiç akillica olmasi gerekir.

Alici bir sey ariyor. Ancak, minder satan varsa, alici bir yatak satin almak için çalisiyor inanma tuzagina düsmeyin. Alici iyi ya da iyi bir gece uykusu almak için ariyor. Benim açimdan burada daha kapsamli olsun. TÜM TALEPLER, ve hiç üzerinde sabit Kazanilan para geçirdim bir sey, asagidaki faydalari bir veya daha fazla kazanmak için satin almak aramak:

• Tasarruf veya Para Kazanmak
• Zaman kaydet
Kullanim / Kolaylik • Kullanim kolayligi
Akil / Pleasure • Baris
• güvenilirlik
• güven

Çok genel ve çok temel, tasarim! Yukarida belirtilen temel faydalarindan biri üreten çözüm; kez basariyla ilgili bir baslik, bu hemen bir “sorun” ve çözüm saglayicisi olan “çözüm” iliski takip emin olun ile ziyaretçinin dikkatini yakaladi var. Bu da sitenizde alici tutar. Ayrica istenen eylem veya dönüsüm takip etmelerini ariyorlar “hazine haritasi” takip alici süreci baslar.

Onlar sorun ve bir sonraki istenen adim ilerlemek için gerek kalmadan tek bir tiklama içermelidir sunan çözüm ile belirledik. Bu baglanti daha tam tam da “hows” bilmeniz gereken bu ve için, daha fazla bilgi için baglantilar sunarken ürün onlar için ne yapacagini üzerinde alici “satmak” için bir tür ürün, hizmet veya açiklama olacaktir Ürünün “whys” onlarin sonuca ulasmadan önce.

süphecilik kabul

Dönüsüm dogru islem veya huni boyunca, alici süpheci ya da PROOF çesit gerektirir kabul gerekir. Bu yüzden çok erisilebilir (baglantilar) ve özel ürün veya hizmet için uygun hale. Ispat bazi formlari sunlardir:

1. ürün degerlendirme ve derecelendirme
2. örnekleri ve galeriler
3. referanslar ve yorumlar
4. teknik incelemeler
5. garantiler ve teminatlar

Bir sonraki adim EYLEM IÇIN sözde ÇAGRI olmalidir. Bu web sitesi kendi nihai is tanimi oldugunu. Bu sonuçta alici / ziyaretçi yapmak istediginiz nedir?

• Çevrimiçi satin al
• satin almak için arayin
• bir kursun formu doldurun
• e-posta
• Bir telefon danisma Kur
• Bir abone olun
• ücretsiz bir teklif kabul
Bagli bir siteye • Link

Sonuçta, aslinda tercih EYLEM gerçeklestirmek siteye gelen alicilarin yüzde bir is perspektifinden web sitesinin basarisinin göreli ölçüsüdür.

Yani, dönüsüm ne tür kullanmaliyim? Farkli koymak ayni soru alici ile iletisim istiyorsun nasil?

1. Çevrimiçi satin al – tanimi geregi tüm alisveris sepetleri için açik olmali. Burada tamamen daha fazla insan etkilesimi olmadan tarif ve çevrimiçi anlasilabilir ürün tipini satiyoruz. O halde bu, alisveris sepeti, kosullarini anlamak kolay hizli bir satin alma isleminin, teminat, vs saglayan, KULLANIMI VE NAVIGATE KOLAY olmak güvenli islem ve esnek islemleri sunmalidir.

2. Formu Kursun – çevrimiçi interaktif ve canli olun. Çiktisi ve faks gereken formlari kullanmayin, bu her zaman seçenek ise, bu özelligi olmayan birçok dönüsüm kaybedersiniz.

3. Telefon Görüsmesi – Telefon numaranizi her web sayfasinin kat üstünde ve altinda hem her sayfada erisilebilir olmalidir. Darbe veya telefon almak için karar herhangi bir nano-saniyede gelebilir. Bunun için alici arama yapmayin.

4. E-posta – spam önlemek için güvenli bir e-posta oldugu sürece, bazi sizin Iletisim baglantisini e-posta yoluyla irtibata tercih eden telefon numarasi gibi kolay ulasilabilir oldugundan emin olun. Unutmayin, web sitesi alici mesgul ve bazen canli birisiyle konusmak için zaman önce yuvarlanan topu almak istiyorum.

5. Haber bültenleri, Teklifler, Ortaklar için Linkler – DÖNÜSÜMÜ sürecinde bu son adim için kolay erisilebilirlik bulmak ve tamamlamak için kolay olmalidir telefon ve e-posta bilgileri oldugu gibi.

Eger alici sizinle etkilesim istiyorum nasil oldukça iyi bir fikir olmalidir. Daha esnek ve ürün ve hizmet bir alisveris sepeti bir dönüsüm programini degildir ve bir telefon görüsmesi, form web sitesinden baslatilan oldugunu yoluyla baska bir takip dolduran veya isteyeceksiniz, daha olasidir özellestirilmis.

Unutmayin SEO sadece sitenize alici indi. Web sitesi sonra CONVERT gerekir. Ilgili bir MANSET ile DIKKAT alin; bir veya daha fazla CORE FAYDALARI ile FAIZ VE ARZU olusturmak; eylem KOLAY ve ERISILEBILIR yaparak EYLEM sayfadaki alici inis tarafindan web sitesinin IS gerçeklestirir.