Eger e-ticaret internet is baslamadan önce bilmeniz gerekenler

Tüm dünyada pek çok kisi mevcut isleri çikin ve bir online is baslatmak için karar tasarliyoruz. Hiçbir HafiflettiDIYARBAKIR, hiç dikkat dagitici ve esnek çalisma saatleri ile, kendi evinizin konforunda rahatlatici hayalleri olabilir. Bu kesinlikle bir Internet is çalisan bazi avantajlar, ancak bazi dezavantajlari ve bunlardan kaçinmanin yollari hakkinda kendinizi egitmek gerekir. Eger istatistik yendi ve basarili bir online is sahibi olmak, böylece diger hatalarindan ögrenebilirsiniz.

Bu yeni is alakali hissediyorum yoksa, asagidaki istatistik dikkate isteyebilirsiniz:

Yeni Internet isletmelerin fazla% 99 ilk alti ay içinde basarisiz!

Bu sizin için büyük bir sürpriz olarak gelebilir, ama bir e-ticaret internet is kurma geleneksel bir sirket baslangiç ??daha kolay gerçeklestirmek gerekir. Sunu kabul edelim ki – birçok yeni is sahipleri sadece kendi is basarili saglamak için zaman ve çaba ayirmaya istekli degildir. Onlar bir saptirma ya da daha dogrusu gerçek bir is olarak degil, para büyük çok kazanmak için basit bir yol olarak internet is düsünebilirsiniz. Bir e-ticaret macera pesinde ilgilenen herkes meydan okuma için çok uygundur.

Burada bir e-ticaret ya da ev-tabanli online is baslamadan önce dikkate almaniz gereken bazi önemli faktörler sunlardir:

– Saglam bir plan kurmak

Onlar iyi bir plan = basarisiz için iyi bir plani olan var basarisiz, dedigi gibi. Saglam bir plani veya vizyonu eksik yeni online girisimciler ortaya hatalari büyük miktarda arkasindaki en sik nedenidir. Bu uygun bir is için uygun bir fikir geldi gerekir, ve organizasyon ve madde gerektirir. Sen önce disari basliyor bile, her zaman profesyonel bir görünüm saglamalidir. Temel bir önceden hazirlanmis web sitesi sablonu için adinizi ekleyerek birkaç dakika harcama ve daha sonra para akan baslar arka oturma fikri bir Pipedream baska bir sey degildir! Aksi takdirde ikna etmeye çalisan herkes dinlemeyin; kolay para diye bir sey yoktur.

– Kendinize önemli sorular sormak

Eger yeni is üzerinde herhangi bir para harcamak önce, asagidaki sorulara cevap için biraz zaman alabilir:

• Hangi ürün veya hizmet satmak için seçeceksiniz?
• Bir Internet is çalistirmak için uygun ekipman ile donatilmis benim evde mi?
• Ne benim istenen demografik var? Kim benim ürünlerini satmak için hedef alacaktir?
• Bir ev ofis içine benim ev bir parçasi dönüstürmek için yeterli alan var mi?
• Hangi yöntem benim sirket web sitesine online trafik tanitmak için kullanacaksiniz?
• Ben yeni is basarisi için% 100 islemek için hazir miyim?

– Kendinizi egitmek baslar

Bir kez yeni is için saglam bir plan kurduk, sizin kadar olabildigince ögrenmeye baslamak gerekir. Bu bir olasilik olmasina ragmen bu mutlaka is siniflari için kayit anlamina gelmez. En basarili yeni is sahipleri mevcut çok sayida is kaynaklarinin yararlanmak için ögrenirler. Çesitli makale ve online pazarlama teknikleri ve stratejileri ile ilgili web siteleri okuyarak baslayin. Çalisir ve ne degildir ne iyi bir fikir edinmek için benzer ürün veya hizmet satmak diger sirketlerin web sitelerini ziyaret edin. Rakiplerinizden sirket ayirt etmek için bir yol bulun. Bu yeni is sahipleri için Be Business Akilli site olarak çevrimiçi forumlar için Son olarak, arama. Onlar degerli tavsiye ve diger is sahiplerinden destek almak sizin için büyük firsatlar vardir.

– Pes etmeyin

Onlar basarili olmak için bir sans var önce birçok yeni is sahipleri çikin. Bu yaygin hata yapmayin. Basarili bir internet is Kosu disiplin, özveri ve çaba gerektirir. Bu kaçinilmaz hayal kirikliklari ve sorunlar karsi karsiya gelecek. Bu nedenle, düzgün onlarla anlasma ve çok cesareti olmadan geçmek için ögrenmek gerekir. Sorunlar yerine sorunlari gibi olumsuz konular görmek baslayin. Her sey yolunda giderse, sizin defne dinlenme yoktur. Sen sürekli olarak basarili kalmasini saglamak için is ve islemleri gözden geçirmelidir. Hayatta degerli bir sey çaba gerektirir, ve kendi internet is kurma bir istisna degildir.

– Fedakarlik yapmaya hazir olun

Online bir is Kosu da fedakarlik gerektirir. Size zaman, para ve enerji çok kurban olacak – önce basliyor özellikle. Eger tesvik ve yeni is çalisan, gelismekte olan uzun saatler harcamaya hazir oldugunuzdan emin olun. Rekabetçi online pazar göz önüne alindiginda, size geleneksel bir is geçirdigi 8 saat çok daha fazla harcamak gerekebilir. Ayrica yerden yeni is alirken aileniz veya sevdiklerinizle bir süre fedakarlik gerekebilir. Bunlar her iki ayak ile yeni online girisim atlamak önce düsünülmesi gereken önemli seyler vardir. Birçok kisi dedigi gibi basarili bir e-ticaret Internet is çalisan kadar kolay olsaydi, herkes yapiyor olurdu! Digerleri basarisiz nerede Ancak, bazi özveri ve fedakarlik ile, basarili olabilir.

Yeni online sirketlerin ilgili kasvetli istatistik ideal kariyer pesinde sizi vazgeçirmek izin vermeyin. Eger bir çevrimiçi e-ticaret is çalistirmak için karar dikkatli planlama, egitim, azim ve fedakarlik tüm fark yaratabilir. Diger sitelere ve diger is sahipleri kadar olabildigince ögrenmek ve yeni bir girisim için çok zaman ve enerji ayirmaya hazir olun. Bu adimlari izlerseniz, büyük basari öykülerinden biri olabilir!