kalite bütçe hosting ve ücretsiz yazilim çözümleri ile e-ticaret

Bir online magaza var istiyorum ama gerçek bir e-ticaret hosting çözümü için bir ay veya daha fazla elli dolar ödeyemez? Neden magaza almak ve doksan dolar, bir yil altinda kredi karti ödemeleri almak degil mi?

Yani dogru satmak istediginiz bir sey var mi? Ebay iyi ve her pazar çevrimiçi ve bunlardan binlerce var, ama sadece kendi küçük e-magaza istiyorum. Bu deney ve ögrenmek bazi seyler ve belki biraz ya da para da çok yapmak istiyorum ama ortak e-ticaret hosting çözümleri istediginiz fiyat araliginin biraz disinda.

Bu yazida hizli bir sekilde amaçlanan hedefe ulasmak için bazi kolay ve çok uygun seçenekler üzerinde gidecek. Bu seçimler iyi, kaliteli bütçe web hosting ve orada birçok ücretsiz e-ticaret yazilim çözümleri bir çift bir arada dayali olacaktir.

Online kredi karti ödemeleri almak için kolay ve ücretsiz bir sekilde bir paypal hesabi elde etmektir. Paypal online tüccar için çok kati hizmet veren ve kolay ulasilabilir en popüler online ödeme kapidir. Insanlarin sizden seyler satin alma ve ayni zamanda tamamen özellestirilebilir alisveris sepeti için ebay ihaleleri yani sira dügmeler ile entegrasyon sunuyor. Daha fazla bilgi için www.paypal.com git.

Sadece Paypals satmak için birkaç ürün varsa alisveris sepeti sizin için iyi çalisabilir. Sadece resim ve bir web sitesinde ürünler hakkinda bilgi sopa ve her ürün için Paypal dügmeler ekleyebilirsiniz.

Bazi barindirma saglayicilari kolayca e-ticaret komut yüklemek için kendi hosting kontrol panelleri bir nokta var. Bir fare tiklamasi ile size ürünler eklemek için hazir tam özellikli bir e-ticaret çözümü olabilir. Genellikle bu ürün incelemeleri, yeni ürünler, özel, PayPal veya diger ödeme ag geçidi entegrasyonu ve haber mektuplari gibi seyler içerir.

Benim en sevdigim ücretsiz e-ticaret komut biri osCommerce denir. Çogu web hosting firmalari bu için kolay kurulum saglar. Iyi web hosting genellikle $ arasinda 70 ve $ 120 yildir. Bu ve bazi iyi ürünler için Paypal gibi bir ödeme çözümü ekleyin ve sitenizi var. Simdi bunu pazar var. Tamamen olsa baska bir yazi bu.