kaynak ürünleri ebay satmak için nerede

Eger satmak istediginiz ürünleri stoklari bir tedarikçi bulmak her zaman kolay degildir. Eger gerçekten biraz para kazanabilirsiniz nerede bir fiyata size ögeleri temin edebilir emin olmak gerekir. Ayrica onlara güven emin olmak gerekir. Eger ögrenmek istiyorsaniz nereye kaynak size, eBay satmak okumaya devam edin bazi harika ürünler olabilir!

google
Kaynak ürünleri Google kullanmak çok kolay, ama birkaç olumsuz yanlari var mi. Baslamak için, kaynak istediginiz ögeleri ile ilgili anahtar kelimeler girin. Ben mutfak ölçekler satmak istedim Örnegin, ben “mutfak ölçekler Toptancilik” veya benzer bir sey girersiniz. Eger satmak istediginiz emin ne% 100 degildir ve tedarikçinin fiyatlari esas alinarak bazi fikirler almak istiyorsaniz, “spor malzemeleri toptan ticaret” ya da birkaç fikir edinmek için “oyuncak Toptancilik” gibi bir sey aramayi deneyin.
artilarini
– Google, seçim için tedarikçiler binlerce bulacaksiniz
– Hizli ve kullanimi ücretsiz
eksilerini
– Sen dolandirici siteleri kendinizi çok daha zayif kilar. Size cezbetmek bu büyük sorunlara neden olabilir, daha sonra para almak ve çalistirmak
– Bu arama sonuçlari ile trol (ve sabir) saat sürebilir

geç dizinleri
Tedarikçi dizinleri tarafindan çok eBay için kaynak ürünlerini profesyonel saticilar için en popüler yoludur. En iyi tedarikçi dizinleri kaynak ürünlerinin zor is almak. Onlar sunuculari bulabilirsiniz ve hizli ve kolay bir aradiginiz tam olarak ne satis bulabilirsiniz böylece kendi veritabani, kategorize içine girin.
Ancak, tüm geç dizinleri güvenilir. Ne yazik ki, çogu, hepsi degilse de, özgür müdür kaynak ürünleri isteyen saticiya hemen hemen ise yaramaz. Genellikle sinir bozucu kirik baglantilar ya da sadece dolandirici siteleri ya da sadece kayit ve satmak zorunda ne oldugunu görmek için 100 $ + sarj tedarikçilere baglantilar doludur. Bu tür ücretsiz bir dizinin amaci yendi!
Eger kaynak ürün bir kullanmaya karar verirseniz, seçim için tedarikçilerinden bol birini kullanin emin olun. 5000 + iyi bir baslangiç, bir sey daha az ve sizin için aradiginiz ürünleri bulmak olmayabilir.
Aradiginiz gerektigini baska bir sey tedarikçileri dogrulama bir sekilde olan bir dizin. Bu dolandiricilarin karsi güvende tutmak için çok önemlidir. Ne ‘dogrulandi’ ya da ‘teslim’ onlara anlamina bir göz atin. Bazi dizinleri sadece bu SaleHoo gibi diger anonim ürün ve hizmetlerini yorumlayan onlardan satin alarak tedarikçileri kendilerini kontrol bile ötesine ve ise bir tedarikçi, kayitli bir is olup olmadigini kontrol edin.
artilarini
– En ön elemeden tedarikçi binlerce erisim sunabilir
– Google arama sonuçlari ile trol yok harcama saat
– Alma hakkinda yok endise verici kandirdi
– Ürün ve tedarikçilerin çok çesitli
eksilerini
– Genellikle bir üyelik ücreti gerektirir
– Düsük kaliteli dizinleri bir sahte tedarikçinin yönde yol açabilir

fuarlar
Fuarlar endüstri liderleri tarafindan isletilmektedir büyük sergiler bulunmaktadir. Onlar marka yeni sicak-off-the-konveyör bant ürünleri sergilemek ve perakendeciler muhtesem firsatlar erisim saglar.
artilarini
– Tedarikçi yüzlerce tanisin ve onlarla uzun süreli iliskiler kurmak
– Ürünlerde firsatlar için kaydolun
– Genis bir ürün yelpazesi bul
– Yepyeni hakkinda her seyi ögrenin, henüz yayinlanmamis ürünleri (eBay sunmak için ilk olarak!)
eksilerini
– Onlar zor onlara% 100 güvenmek yapma, düzenli degildir
– Bir giris ücreti ödemeniz gerekebilir

bit pazarlarinda ve bahçesinde satis
Bu her sehirde ve onlar pazarlik dolu oldugunu göreceksiniz. Birçok kisi sadece birkaç dolar için bir bit pazarinda satin almak mümkün olabilir bir sey için en iyi dolar ödemek muhtemeldir!
Örnegin, sizin için 25 $ eBay satmak hangi $ 4 bir bit pazari kot pantolon bulabilirsiniz.
artilarini
– Iyi pire marketler onlar durak sahipleri çok sayida çekecek gibi satin alabilirsiniz ögeleri genis bir dizi olacak
– Eger düsük satin almak ve bilmeniz ögeleri nokta zaman yüksek satabilirsiniz eBay iyi satacak
eksilerini
– Piyasalari yoluyla trol için zaman ayirmak, bu kaynak mal için daha az verimli bir sekilde yapabilirsiniz

Eger eBay için kaynak ürünleri için nereye kadar, size satin aldiklari arastirma bol yapmak emin olun. Mal para yatirim daha kötü bir sey yok eBay alici onlar için ödemeye hazir oldugu için, ya da satmaya çalisan 50 digerleri zaten vardir, çünkü daha sonra onlari aylarca oturup var, vardir.