Kendi e-ticaret is kendi haziriz

Bir is kurma heyecan verici ve sinir bozucu. Bu sizin yasami boyunca yapacagim en büyük yatirimlardan biri olacaktir. Sadece maddi, ama duygusal yani. Bunu yaparken sag sorumluluklari çok sey alarak ve kurban bir sürü yapmak anlamina gelecektir. Ayrica daha önce var daha zor çalisma anlamina gelecektir.

Bu nedenlerle, is sahibi herkes için degildir. Eger dogru beceri, kisilik ve bir is çalistirmak için taahhüt yoksa, ilk satis yapmadan önce, size sorun olacak. Eger E-Ticaret is planlamasi baslamadan önce Yani, sert bir kendine bak, aileniz ve mali almak ve bazi çok önemli sorulara dürüst cevaplar vermek gerekir.

Asagidaki sorular wih is mülkiyet gerçekleri karsi kisisel özellikleri ve inançlari tartmak yardimci olur. Yukaridaki sorulardan birkaç süphe veya zayif ortaya bulmak endiselenmeyin. Kimse herhangi bir meslek için mükemmel bir maç var. Bu sorularin çok rahatsiz bulursaniz, sen isine gitmek için karar yeniden düsünmek isteyebilirsiniz.

1) Kendi is isletme sorumlulugunu kabul etmeye istekli misiniz?

Kurumsal yasami bir pozisyon ile birlikte sorumluluklarin düzenli küçük set unutun. Eger bir is çalistirdiginizda, gece temizlik için sabah kapilarini açarak her sey-den sorumlu konum. Sonra eve giderken, endise.
Saat uzun, stres, yüksek derecede var, ve bunu yapmak için yeterli zaman yok yapmak için çok fazla zaman var ve. Siz müsterilerine ve çalisanlari ile ugrasmak zorunda olacak. Bu is mali ve vergi ile ilgili sorumlu olacak. Ve formlari bir çok doldurmaniz gerekir ve kontrol bir çok giris yapacaksiniz.

Eger içine aliyoruz anlamak emin olun. Bir isletme sahibi olarak, size, daha önce yasadim daha önceki is olmustur ne olursa olsun daha fazla sorumluluk olacak. Bu basit gerçegi anlamak, üzerinde sorumluluk almaya hazir olacak.

2) Eger sert kararlar rahat mi?

Bir is sahibi olarak, ayni zamanda pek çok is etkileyen kararlar, sizin geçim ve çalisanlarinizin bu yapmak zorunda olacak. Çogu zaman thev/11 is zor günler düserse kisiyi isten karari da dahil olmak üzere, yapmak zor. Bu kararlilik, zihinsel tokluk gerektiren ve çözer. Zor seçimler ile karsi karsiya sorun varsa, bu bir sorun alani olabilir.

Kendi is sahibi düsünüyor musunuz kolay para için bir yoldur?

Tekrar düsünün. Birçok kisi aslinda en azindan ilk baslarda, islerini açmak için gelir ödün sonunda. Bu da onlarin bagimsizlik için ödemek istediginiz bir bedel bu.
Bir umut verici bir kariyer ve is baslatmak için kazançli bir gelir vazgeçerek düsünüyorsaniz, finansal ihtiyaçlari hakkinda gerçekçi olmak ve is bu ihtiyaçlari karsilayacak olup olmadigini. Unutmayin, bir is insa ediyoruz.

Bu istediginiz veya ihtiyaciniz gelir düzeyine ulasmak için birkaç yil sürebilir. Öte yandan, size kendi patronu olma ödül için biraz para feda etmeye istekli oldugunuzu karar verebilir. Birçok kisi her kurusa deger olarak bulduk.

3) Eger çaresizlik Yok disinda bir is baslangiç ??mi?

Bu, özellikle son yillarda kurumsal küçülme ile is piyasasinda basibos atilmistir deneyimli isadamlari ve en çok sayida isiginda, bir çok gerçek bir endise kaynagidir. Eger tek seçenek oldugunu düsünüyorum çünkü bu insanlar birisin ve bir is kurma düsünüyorsaniz, çok dikkatli olun. Evet, size gerekli taahhüt ve fedakarlik yapmaya istekli yalnizca gelecekteki güvenlik için cevap olabilir, ama. Is mülkiyet dünyasi is dünyasinda çok farklidir. Eger hareket yapmadan önce farkliliklari tanimak emin olun.

4) Eger iyi organize musunuz?

Isinizin gün için günlük çalisma bir çok sorumluluklari üstlenmeye gerektiren gidiyor. En ortalama bir günde ele alalim. Sen, tedarikçiler konusmak birkaç faturalari ödemek, yeni bir reklam brosür üzerinde çalismaya ve bazi vergi formlari hazirlamak, bordro yapmaniz gerekebilir. Ayni zamanda siparis doldurma ve süresi içinde olsun emin olacak. Sonra beklenmedik-bilgisayariniza bomba veya klima bozulursa her zaman var.

Bir isletme sahibi olarak, bir anda havada çok top tutmak gerekir. Tüm bu sorumluluklari dengelemek için yeteneginizi dogrudan basarisini etkileyecektir. Eger iyi organize iseniz, yapmaniz gereken seylerin bir listesi olacak ve yöntemli günün sirasinda onu geçmesi gerekir. Eger kesintiye iseniz sorunu ele aldiktan sonra kaldiginiz yerden, seni alirim. Günün sonunda yoluyla hala degilseniz, orada oturacagim ve islemi bitene kadar çalisir. Procrastinators is iyi yapmazsaniz. Arkanizda alirsaniz, batti ediyoruz.

5) yaratici var mi?

Herhangi bir is için bir varlik var. Ne kadar büyük ürün, bunu satan tek olacak degil gittiginiz önemli degil. Pazarlama ve reklam müsterilerin dikkatini çekmenin ve onlari satin almak için tesvik için kritik öneme sahiptir. Eger bir yaratici çizgi-ister metin yazarligi, grafik tasarim, hatta bir olagandisi duygusu mizah-bu is için paha biçilmez bir varlik olacaktir.

T onun E-Ticaret iki kat dogrudur. Müsterilerinizin satin alma konum ögeleri göremiyorum çünkü “eti,” tabiri caizse, onlar tanitim malzemelerinde görsel sunum ve yazili açiklama ile ikna edilmesi gerekir.

6) Eger esnek mi?

Bir fikir veya plan ise yaramazsa is olarak, kendinizi basarisizlik yakinarak zaman, enerji ve duygu atik izin veremeyiz. Hizli bir sekilde alternatif bir çözüm ile gelmek gerekir. Esneklik ve uyum büyük önem tasiyor. Bu hedefe ulasmak için odaklanmis kalmak gerekir, ama orada almak için birkaç farkli yollar denemek gerekebilir.

E-Ticaret için, örnegin, bir pazarlama yaklasimi bir süre için çalismak ve daha sonra durak olabilir. Bu noktada yeni bir sey ile gelip gerekir. , Her is plani ve her is hatirla

artik sorun birlikte gidiyor gibi görünüyor olsa bile, her seferinde bir süre içinde yeni bir görünüm yararlanabilir.

7) Eger yönelik hedef var mi?

Bu özellik hayatin her yerinde açikça yararli, ancak is özellikle yararli olur. Bir isletme sahibi olarak, hedeflerinize çok basit, somut-brüt satis ve net kar tanimlanacaktir.

Iyi bir isadami yeni hedefler ile her yil yaklasir ve yil boyunca güçleri motive edici olarak kullanir. Diyelim ki operasyonun ilk yil için brüt satis $ 500.000 kadar Çerkes ve net kar $ 100,000 söylüyorlar. Ertesi yil için, size hedef olarak yüzde 20 artis, ya da $ 600.000 ve 120.000 $ ayarlayabilirsiniz. Saglanmasi ya da bu rakamlari asarak gün sonra her gün sürücü olacaktir.
Hedef odakli insanlar da gelecek için plan. Sonunda, ürün seçimi ve hedef pazar genisletmek isteyebilirsiniz. Eger genisleme ve ne is her yönüyle artan hacim karsilamak için yapacak zamanlamasi içeren uzun vadeli bir plan olacak.

8) Bir iyimser misiniz?

Dogru zihinsel tutum olan yasamin her yönü için önemlidir. Eger zor zamanlarda girmek, iyimser bir tutum tutmak ve seylerin olumlu tarafi arayan firtina disari sürme için çok önemlidir.

Bu is özellikle dogrudur. Dogasi geregi, bu tepe ve vadileri ile bir yolculuk. Örnegin, herhangi bir is için en zor zaman ilk yil ya da iki. Sen, gitmeye hazir seyler almak dikkatle devam edecegiz mal seçme ve birlikte reklam stratejisi alma ay harcayabilirsiniz. Sonra da ilk e-posta gönderecegiz ve siparis ile sikismis gereken kanca ve emailbox zil baslamak için telefon için endiseyle beklemek.

Ama hiçbir sey olmuyor. Belki birkaç emir damlama veya belirli ürün hakkinda sorulariniz ile bazi telefon görüsmeleri olsun. Bu alisilmadik bir durum degildir, ancak bu bile bilerek, yine de endise olacak. Eger bazi seyleri oldukça Istediginiz sekilde gitmez zaman asagi alir kisinin tip iseniz, herhangi bir is size alacagi roller coaster binmek sorun olabilir. Olumlu bir zihinsel tutum tutmak kötü zamanlar ayrisma ve iyi olanlar bu kadar erken gelmesi için yogun çalisma esastir.

9) Eger is çalisan kullanabileceginiz herhangi bir deneyimi var mi?

Eger varsa, bu çok daha kolay is ögrenme yapacaktir. Satis deneyimi, muhasebe, reklam, pazarlama, personel yönetimi, vergi, ya da baska bir isle ilgili sorumluluk potansiyel bir isletme sahibi için kesin bir arti.
Bilgisayarlar can damari olan tabii ki E-Ticaret bu yana bilgisayar deneyimi zorunludur.

Bu donanim ve yazilim degil, hem comouter uzman ve geeeks tarafindan korkutmak bilgisayarlarla deneyim elleri olmasi degil bu Otten eksantrik kisilerin komut genellikle benzersiz becerileri ile çalismak mümkün.

10) Eger insanlarla workling hoslaniyor musunuz?

Perakende olmanin aci gerçekleri biri müsteri her zaman haklidir olmasidir. , Verilen yüz yüze temas nadiren var anlaminda müsterilerinize bir E-Ticaret is mesafeleri çalistirdiginiz. Fakat bu dogru önünüzde duran olsaydi bunlari yaparken kullandiginiz hizmet ve nezaket borcum yok anlamina gelmez.

E-Ticaret perakendeci olarak, magazasi perakendeciler deneyim müsterileri ile ayni sorun olacak. Eger mal, sizin fiyatlari, servis, sizin politikalari ve çalisanlar ile ilgili sikayetler olacak. Inan bana, bir seyler organize oldugunu düsünüyorum ne kadar iyi olursa olsun, kimse onlari ile hata bulabilirsiniz.

Bir müsteri mutsuz oldugunda inceligini, sabir ve anlayis içeri gelmek oldugunu, onlarin davranislarini katlanmak ve durumu degistirmek için denemek gerekir. Is ihtiyaci olan son sey kötü bir üne oldugunu. Bir müsteri tatminsiz gitmesini izin verirseniz, kisinin tüm arkadaslari ne kadar korkunç sen söyleyecektir emin olabilirsiniz. Bu da, düzenli müsteriler haline potansiyel müsterilerinin çok tutacak.

Yani bir zam almak için müsteri söylemek gerçekten istiyorum ne zaman kabullenmesini ve hizli bir sekilde ve nazik telafi gerekecek kez olacak. Yariya kadar ülke genelinde olabilir biriyle ugrasiyoruz için, kisisel bir telefon görüsmesi, bir gecede özel teslimat, ya da üzgün satin ise yaramadi konum belirten bir el yazisi not ile bir geri ödeme alabilir ama bakmak ileri ileride yardimci olmak için. Sadece müsteri mutlu birakin emin olun. . Ayrica sizin için çalisan insanlar ile ugrasmak zorunda olacak. Bir is sahibi olarak, davranis, çalisanlarin davranis için standart ayarlar. Negatif ve kritik iseniz, bu olumsuz ve elestirel olacak. Eger neseli ve iyimser iseniz, bu da davranislarinda yansitilacaktir.

Bu zamanlar zor olmak zorunda olacak. Insanlar yönetmek kolay degildir. Eger sansliysaniz, çalisanlarinizin en keyifli olacak, çok çalisacagiz ve is olumlu katki yapacaktir. Ama ayni zamanda, hos olmayan tembel, beceriksiz, hatta dürüst olmayan oldugu ortaya dönecek olan birkaç olacak. Onlari motive edici bir meydan okuma olacaktir. Eger davranislarini degistiremezsiniz, bunlari ates edebilmek için var.

11) Para ile rahat ugrasan var mi?

Bazi insanlar mali de korkunç beceriksiz. Digerleri bunu ama nefret edebilirsiniz. Ya da degil gibi, mali yönetim is mülkiyet kaçinilmaz bir gerçektir. Bu gün için günlük makbuzlari isleme isletme finansmani gelen, karmasik parasal sorunlari ile ilgili olacak. Sen, fatura ödeme banka para yatirmak, bordro yapiyor ve IRS ve devlete stopaj vergi ve üç aylik raporlarda göndermek için sorumlu olacak. Nakit önemli miktarda kullanimi olabilir ve bu sorumlulugu dogasinda bazi riskler vardir.

Ayrica, is planlari yapmak olacak. Bu ayrintili zaman belirli bir süre için gelir ve gider tahminleri, genellikle üç ay, alti ay veya bir yil vardir. Bazi açilardan, oldukça basit-sen gelir en üst düzeye çikarmak ve giderleri en aza indirmek istiyorum. Ama dikkatli bir planlama ve bütçeleme alir. Ne asgari personel giderleri isletme faaliyet olacak? Sizin havai ve yardimci programlar ne olacak? Eger reklam ne kadar para harcayabilirsiniz? Ne zaman nedeniyle vergilerdir? Nasil ürünlerin fiyat belirleyecek? Eger nakliye ve tasima için ne talep edecektir?

Eger olmus olabilir herhangi bir mali deneyimi is bu yönü ile size yardimci olacaktir. Eger bu tür faaliyetlerin gibi eger, bu sizin yarariniza olacaktir. Eger agir bulursaniz, onunla basa çikmak için hazir olmak gerekir.

12) Eger maddi bir is açmak için hazir misiniz?

Herhangi bir is baslayarak para gerektirir. E-Ticaret hakkinda en iyi sey size bos zamanlarinizda faaliyet olacak küçük bir operasyon basliyoruz, özellikle ister gibi çiplak kemikleri gibi yaklasik bunu yapmak olabilir. Birçok kisi sermayenin sadece nispeten küçük bir miktar için E-Ticaret isletmeler baslamistir.

Ama hayalleri büyük, size ihtiyacimiz olacak daha fazla para. Çok sayida ürünleri ile tam zamanli E-Ticaret is planliyorsaniz, baslangiç ??maliyeti oldukça yüksek olacaktir. Sonra düsünceler yepyeni bir toplu is devreye giriyor. Is alir kadar bir süre için size ve ailenize destek mali rezervleri var mi? Bazi is danismanlari size hiçbir geliri ile, bir yil boyunca hayatta kalmak için ise yeterli gerektigini söylüyorlar. Bu gerçekçi olmayan bir hedef olsa da, is tamamen basarisiz olursa ne olur dikkate almak gerekiyor. Böyle bir felaket hava için kaynak var mi?

Isinizi planlama baslamadan önce, size mali bir dikkatli bakmak gerekir. Ne kadar mevcut sermaye size risk ediyorsunuz? Kisisel bir isletme kredisi için imzalamaya istekli misiniz? Ne teminat olarak sunmak gerekiyor? Eger acil durumlar için rezerv ne kadar para olacak? Eger is kendiniz baslatmak için yeterli yoksa, bir ortak veya ortaklarin almaya haziriz? Eger is tüm finansal gelecek esnetme mi?

Sermaye yetersizligi, ABD’de küçük isletmeler için basarisizligin ana nedenidir. Ancak girisimci ates yakalanmis birçok kisi, kötü zamanlar basa aci ve hazirliksiz bir parayla is baslatmak devam ediyor. Eger altinda rahat bir mali yastik ile is baslatmak degil, size göze alamaz bir risk aliyor olabilir.

13) taahhüt amke hazir aileniz mi

Aileniz aktif olarak is ya da dahil olsun, is mülkiyet onlara büyük bir etkiye sahip oluyor. Onun gün için günlük islem kapsaminda tek iseniz, ailenin geri kalani çok görmek gitmiyor. Onlar aksamlari ve hafta sonlari etrafinda aliskin iseniz, bu sorunlara neden olabilir.
Esiniz aksam yemegi ya da mov için disari çikmak için daha az vakit mutsuz olabilir
ler. Senin yoklugunda ayni zamanda anlamina gelebilir ya da o da çok daha fazla sorumluluk üstlenmeye sahip oluyor ev chauffeuring, orada burada çocuklar ev ödevlerinde yardim, alisveris yapiyor, yemek pisirme, ev temizligi, fatura ödeme, ve tüm diger oran ve gün için günlük yasamin bir parçasidir biter.

Çocuklarinizin çok, bazi büyük ayarlamalar yapmak gerekebilir. Little Ligi oyun, dans resitalleri, okul oyunlari ve çocukluk tüm diger etkinlikler için kullanilabilir olmayabilir.

Ayrica aileniz için bazi mali ayarlamalar olabilir. En çok yavru kus is sahipleri gibi iseniz, birkaç yil için siki bir gemi çalisiyor olacak. Aileniz aldiklari için çekmek için kullanilan lüks bazilari için para olmayabilir gerçeklestirmek gerekir.

Bu süreçte erken olasi aile sorunlari düsünmek son derece önemlidir. Birlikte herkes oturup yaptiginizi düsünüyorsaniz ne onlara. Onlar ailenin gün için günlük rutin demek ve bu konuda nasil hissettigini ögrenmek ne bildiginizden emin olun. Onlarin destegi hayatinizi çok kolaylastiracak. Sadece is isleme yeterince stres olacak. Ihtiyaciniz olan son sey bir aile krizdir.

Madalyonun diger tarafi ile is çalisan aile üyeleri yasiyor. Aile sirketlerinin dinamikleri oldukça degisken olabilir ve herkes birlikte alabilirsiniz emin olmak isteyeceksiniz. Önemli bir soru olacak, kim patron? Yetki çizgileri net bir sekilde çizilir? Siz ve esiniz is mülkiyeti ve operasyonda esit olacak? Eger öyleyse, neseyle birlikte çalisma ve birbirlerinin görüsler dikkate edebiliyoruz? Eger, büyük olasilikla birlikte sirket çalisan hiçbir sorun olacak. Hatta sabun tür kullanimi ne kabul edemez Ancak, sorun olabilir.

14) stres isleyebilir?

Bu bölge ile birlikte gelir. Uzun saatler, sonsuz sorumluluk, endise, müsterileri ile ilgili para-bu büyük bir duygusal otoyol alabilir. Bazi insanlar stres gelisirler. Aslinda daha iyi performans saglar. Onlar bir kriz sakin ve degistirmek için hizli bir sekilde tepki verebilir. Seyler çok heyecanli olsun Digerleri dagilmaktadir. Eger kisi hangi tür?

15) Eger saglikli mi?

Bir is Kosu fiziksel hem de vergi olabilir. Kendi ayaklari üzerinde çok fazla zaman harcamak ve istediginiz kadar uyku olarak alamadim gerekebilir. Sen dogru dürüst yemek yemek ya da düzenli egzersiz kadar zaman olmayabilir. Fiziksel strength.Take adil bir miktar fiziksel saglik bir envanterini gerektiren is faaliyetleri olabilir. Verimli bir is isletim önleyebilecek herhangi bir kronik sorun var mi? Unutmayin, is kendi zaman, her gün sonra orada gün olmak zorunda. Çünkü ciddi bir hastalik uzun olmamasi felaket olabilir.

Bu sorular dikkate burkan ve zor kalp olabilir ama siz istekli hazir ve kendi E-Ticaret IS çalistirmak mümkün olup olmadigini dikkate almak ise gerekli olan olabilir?