köprü – online pazarda güven

Bir sirket tüketicilerin güvenini kazanmak ve is, kisisel olmayan online pazarda özellikle zorlu bir basari kazanmak için güvenilirlik terlemek gerekir. Hatta kurulan e-ticaret perakendeciler çevrimiçi dolandiricilik, vicdansiz web siteleri ve yaygin kimlik hirsizligi ile yayilir olmustur yaygin tüketici güvensizlik üstesinden gelmek gerekir.

Taninmis bir tugla-harç magaza veya büyük marka tarafindan desteklenen degildir Küçük çevrimiçi isletmeler genellikle güvenini kazanmak ve web sitelerini öne çikmasi için nasil merak ediyorum. Neyse ki, online itibarini gelistirmek kolaydir, ve sadece sitenize bilgi bazi temel parçalari ekleyerek içerebilir. Bu öneriler online pazarda olumlu bir itibar kurmak ve sirayla sadik müsteri haline trafik daha fazla dönüstürmek yardimci olmak için tasarlanmistir:

1. Profesyonel bir tasarima sahip.

Profesyonel bir görünüm ve his, ya da bunlarin eksikligi, potansiyel müsterilerin web ulasan üzerine göreceksiniz ilk sey. Bir tasarimci kendinizi olmadiginiz sürece, profesyonelce tasarlanmis siteniz degerli bir yatirimdir sahip. Web sitesi türü hakkinda düsünmek size kredi karti bilgileri temin rahat, ve web sitesi bu kalite standardi için basili tutun hangi için.

2. Gerçekleri odaklanin ve gereksiz iddialari kaçinin.

Bugün Tüketiciler özellikle internet üzerinden, hayatlarinin her alaninda pazarlama mesajlari ile bombardiman edilir. Site ziyaretçileri ve ürünleri, her kelimenin sayilarinda canlandirmak ilgi dikkatini çekmek için sadece birkaç dakika. Bir web sitesinde su iddia karsilasmak göz önünde bulundurun:

“CompanyXYZ sektöründe aletler ve Widget aksesuar önde gelen saglayicisidir. Widget alma uzmanlari ve müsteri memnuniyetini bir vurgu bir ekiple, bizim widget dünyanin en iyi oldugu tekrar kanitlanmis zaman ve zaman var. CompanyXYZ widget sektöründe önde gittigini neden kendiniz görün! ”

Yukaridaki paragraf gerçek bir madde içerir ve esas görüsler belirtiyor. Metin dogrulanabilir gerçekleri yapismasini tüketiciler üzerinde daha büyük bir etkiye sahip ve asilsiz iddialar çok daha kolay onlarin güvenini kazanacagim. Yukaridaki kabartmak göre asagidaki paragraf göz önünde bulundurun:

“Son 10 yildir, CompanyXYZ gibi WidgetPro 5000, Widget Araç Adaptörü ve Widget Yuvasi gibi atilimci yenilikler ile dünya çapinda 300.000 ‘den fazla Widget meraklilari için kaliteli widget saglamistir. Önde gelen Widget saglayici dünya çapinda olmak vizyonumuz dogrultusunda, CompanyXYZ son 5 yilda arastirma ve ürün gelistirme üzerinde 2 milyon dolarlik yatirim ve ile sadik müsterilerine saglamaya odaklanmistir 30 mühendis, pazar arastirma ve Widget meraklilari bir ekip istihdam etti sektöründe en gelismis aletler ve Widget aksesuarlari. ”

Yukaridaki iddia sirkete güven kazandirmak dogrulanabilir numaralari ve ürün adlari, içerir. Hangi sizin için daha ikna edici?

3. Mümkünse kredi kartlari kabul.

Kredi kartlari kabul isinizi daha profesyonel görünmesini saglar. Bu Volusion gibi saygin bir kurulusu olan bir tüccar hesabi bazi maliyet içerecektir, ancak kredi kartlari kabul degil çevrimiçi alisveris yapmak için baska seçenekleri yok bazi müsteriler mal olabilir.

4. Bu kolay sirketine olun.

Ücretsiz bir numara dahil olmak üzere sirketin basvurun ve bir temsilci ile konusmak için ziyaretçiler için birden fazla yol sunuyoruz. Ayrica, fiziksel bir adres, faks numarasi, e-posta adresi ve potansiyel müsterilerin en rahat hissediyorum hangi ile yollarla sirketine izin sohbet özelligi yasiyor.

5. Memnun müsteri sizin için konusma yapalim.

Biz daha kolay bir sirket tarafindan yapilan pazarlama iddialari daha bizim es güven egilimi nedeniyle, bir web sitesinde müsteri referanslari da sunan bazi yararlarini isaret ederken tüketici güven asilamak için etkili bir yol olabilir. Daha fazla etki ve güvenilirlik için, bir referans saglayan her kisi bir fotograf yer aliyor. Iyi bir yaklasim bir referans yazmak harcanan her müsterinin zaman karsiliginda bir indirim veya diger tesvik sunmaktir.

Orada online itibarini olusturmak için uygulanabilir birçok teknik vardir, ama bu bes basit öneriler yerine artis dönüsüm ve uzun vadeli online basari için yolda size koyacagiz.