magento için psd

Magento için PSD: Webkul XHTML / CSS biçimlendirme onaylanmis yüksek kaliteli çapraz tarayici uyumlu W3C içine (PSD, JPG, GIF, PNG, AI) çesitli ortak resim formatlarindan tasarimlarinizi dönüstürmek. Sonuç platformlarda çesitli genelinde daha hizli yükleme süreleri ve artan erisilebilirlik oldugunu. W3C Onayli, Çapraz Tarayici Uyumlulugu, Kodlama Standard & adlandirma kurallari, Küçük Dosya Ayak Izi, Masalar, SEO ANLAMSAL Kanunu, Entegrasyon Sablon, Hizli Teslimat. Tam fiyat sablonu karmasikligina göre daha sonra bildirilecektir. Bizi yaygin formatlar herhangi bir tasarim vermek – yüksek kaliteli çapraz tarayici uyumlu W3C magento sablonu alirsiniz.

“Magento Sablon PSD: Sen tasarim yapmak – Biz magento sablon olusturmak.”

Magento Sablon Dönüsüm PSD:

Eger büyük bir tasarima sahip ve yüksek kaliteli, profesyonel magento sablon dönüstürülür istiyor musunuz? Sonra bak. Burada webkul biz W3C geçerli magento sablonlari sablon dönüsüm hizmeti PSD bizim için büyük magento ile, yüksek kaliteli tasarim dönüstürebilirsiniz, biz herhangi bir biçimde (AI, PNG, JPG, PSD) kabul edin. Tüm dönüsümleri tam olarak tasarim gibi görünüyor hangi piksel mükemmel ve dogru.

Biz magento sablonu converiosn büyük bir uzmanlik sahip bulunmaktadir. Biz son 3 yildir bu alanda çalisiyoruz.

Sizin için en iyi neden

PSD magento sablon dönüsüm çok büyük bir anlasma degil biz digerlerinden ne yapabilirim. –

1 – Sablon tüm yönleriyle için ana ve en önemlisidir. her zaman sayfanizin roket hizini olarak açmak, böylece hizli laod magento sablonu saglamak

2 – Biz CSS ve JS dosyalari birlestirin ve CSS ve JS kodu küçültmek. Bu performans gerçegi de SEO (Arama motoru optimizasyonu) artirir

3 – Biz SEO ve optimizasyon dogru bir magnatic çekim yasiyorsaniz sablonu saglayin.

4 – Hayir tarayici sorunlari hakkinda rahatsiz gerekir. Her site için ana ve çok büyük endise. Her tarayicida büyük ve harika bir görünüm olan sablonu saglar.

Magento dönüsüm Özellikler PSD:

* 100% tablosuz CSS

Kullanilabilir * SQL dökümü

* Etkileri komut

* XHTML ile dogrular

* 16 modül pozisyonu

* Lightbox etkin

* 2 modül stilleri

* 3 Menü sistemleri

Uyumlu * magento 1.5

* Özel frontpage

* Katlanabilir modülü

* Sütun genislikleri