ne is için dogru e-ticaret paket

2000 yilinda nokta com kazasinda kurtarma, e-ticaret bir kez daha artiyor. Evinizin konforunda kalmak. Ailenizle daha fazla zaman harcayin. Kendi patronu olmak. Bir ev is olan yararlari çoktur. Bu kadar çok insan kendi ev is çalistirmak için çalisiyoruz nedeni budur. Internet üzerinden kendi gelir atesleme konusunda hevesli olmak, bu insanlarin kendi is yaratmak nasil bulmak için arama. Sonra onlardan seçim için bu kadar çok seçenek oldugunu fark. Peki, sizin için en iyi e-ticaret paketi? Bu e-ticaret paketleri söz konusu oldugunda, en çok online tüccar ayni temel ihtiyaçlari vardir. Hüner bir e-ticaret paketi ihtiyaçlarini karsilayan emin olmaktir. Daha az hayal kirikligi Neden, ayni zamanda kullanimi kolay olacak bir sey bulmaya çalismalisiniz.

Bir e-ticaret paketi aramak için bazi önemli noktalar sunlardir:

1. Bir site ve hosting açilan verecek bir saglayici seçin.

Bir site kurmak yardimci olur ve hayal kirikligi bir çok sizi kaydedebilirsiniz için barindiran bir saglayici seçimi. Bir web sitesi seçme ve birlikte ev sahipligi yaparak, e-ticaret paketi elle degistirilebilir zorunda olmayacagini garanti edilir.

2. Sablonlar çok çesitli

Tüm sablonlari özellestirilebilir ise, bazen bu sadece her is için çalismiyor. Seçim için sablonlar büyük miktarda varsa, isiniz için bir sablon olarak bagli oldugu.

3. ödemeler

Eger e-ticaret paketi kullandigi ödeme seçenekleri, müsteri ihtiyaçlarini karsilamak emin olmak gerekir. E-ticaret paketi sadece Paypal kabul ederse Örnegin, Paypal kullanmayin müsteriler üzerinde özleyecegim. Bu kazanç azalacak.

4. alisveris sepeti

Çogu insan satin alma ne görmek istiyorum. Müsteriler ayrica satin almak istedikleri ne degistirmek isteyebilirsiniz. Belki de daha iyi bir sey bulundu.

5. Vergi ve nakliye hesaplanmasi

Çogu müsteri muhtemelen devletten alisveris olmayacak ise, vergi büyük bir sorun degildir. Kargo farkli bir konudur. Kargo tüm müsteriler için hesaplanmalidir. Müsteriler ayrica nakliye ücreti ne olacagini görmek istiyorum.

6. raporlari

Raporlari müsterilerine faydali olmasa da, onlar sizin için yararlidir. Raporlar sunan E-ticaret paketleri size giderleri ve kazanç izlemenize yardimci. Onlar hayal kirikligi bir çok kaydedebilirsiniz.