paypal yeni e-ticaret sitesi için büyük neden

Yeni E-ticaret web sitesi baslamistir ya da bunu düsünüyorsaniz, size kredi karti islemci için Paypal kullanmayi düsünmelisiniz. Paypal kullanmanin çesitli avantajlari vardir. Eger arastirma yapiyoruz Bazilari kolayca görünür ya da açik degildir. Bu nihai çözüm olmasa da bu ilk site ise, bu mükemmel.

Sitenizde Paypal yükleme, her seyden önce kolaydir. Ben kolay gibi, hayatimin daha az karmasik hale getirir. Yapmam gereken son sey yeni bir sey ögrenmektir. Sonunda kullanmaz, yeni seyler ögrenme, benim zaman çaldi. Kredi karti isleme alaninda rekabet ile yüklenir. Eger yerel banka da dahil olmak üzere, hemen hemen her yerde bu hizmet alabilirsiniz. Kurmak her zaman zor olma egilimindedir ve kurulum islemini basindan itibaren içinde banka hesabiniza entegre etmek gerekir. Ben bankalar hakkinda bir benzersiz konsepti fark etmis. Onlar her zaman para almak ve her zaman uygun degil. Genellikle onlari hesabinizi kurmak ve detaylari için biraz daha beklemek için beklemek zorunda. Isleme kalkarken ve sitenizde çalisan iki haftada bir götürdü, o olabilir.

Paypal API web sitenizde kurmak çok kaydolmak için basit ve kolaydir. Bu kadar olacak ve hiç vakit kaybetmeden. Paypal hakkinda çok seylerden biri, dünya çapinda daha fazla kabul haline geliyor olmasidir. Bu ebay alimlari ödemek için popüler bir yol olarak basladi, ama daha büyük bir etkiye sahip genisletti. Eger bilet satin almak için Paypal kullanabileceginiz bazi havayolu vardir. Yakinda tüm havayollarinin kabul edecegini hayal etmek gerekir. Çevrimiçi kullanarak da daha kabul edilebilir hale gelmektedir. Paypal kullanmanin en iyi yani, insanlar her zaman bunu kullaniyor bilmiyorum olmasidir. Hala online alisveris hakkinda ürkek bazi insanlar var. Bazi yerine sadece düzenli vize veya MasterCard güven olacaktir. Paypal hakkinda bir sey onlarin düzenli kredi kartlarini kullanabilir ve onlar Paypal arabirimi kullaniyorsaniz bilmiyor olmasidir. Çogu alisveris sepeti siz de sitede bir ödeme seçenek olarak Paypal sunmak için seçim verecektir. Bu durumda daha sonra kullanici bunu kullaniyor bilemez.

Paypal kullanmanin eksilerini isinizi daha basarili olur daha belirgindir. Online bazi önemli sayida yapmaya baslamak ne zaman suçlamalarin yag kapali kirparak baslamak istediginizde oldugunu. Paypal düzenli bir tüccar hesabi geçis artik daha mantikli. Biraz daha nakit akisi olabilir ve sadece sitenizde bu kurma tüm süreç dis kaynak daha kolay hale gelir Bunu yapmanin yarari. Bu zaman degil, ayni zamanda bas agrisi kaydeder sadece. Ancak müsterilerin dönüsüm sansinizi artirir ödeme baska bir yol verir, çünkü bir ödeme seçenegi olarak Paypal sunan tutmak isteyeceksiniz göreceksiniz.