sistemleri mobilya isçiligi RFPs

Mobilya önce ödev yaparken yeni, sistem mobilyalari, ofis tasarimcilari ve tesis yöneticileri ile yenilenmis veya genisletilmis isyerlerinde her ikisi de mübarek ve satici seçenekleri ile lanetli oldugunu bulmak.

“Bir ‘sistem mobilya’ arama yapmak getirilerinin zor bir dizi verecektir,” Mark Bassil, MAiSPACE baskan yardimcisi ve kurucularindan, bir Mt diyor. Modüler ofis mobilyalari sistemleri Zeytin NJ merkezli üretici. “Nimet tarafinda tercih edilen bereket var, ama lanet tarafinda bu bollugu dogru satici seçmektir.”

Ofis mobilyalari bayi bir veya daha fazla üretici temsil edebilir. Bir bayi bir müsterinin yararina dogru çalisir ragmen, bayi insan ve etkileyen bir öneri icar, belirli bir üretici lehine egilimi olabilir, Bassil diyor. “Sistemleri mobilya alimlari üreticileri saglam bir bilgiye dayali yapilmalidir nedeni budur.”

Üreticilerin web siteleri gözden ve edebiyat inceleyerek, satin modüler ofis mobilya sistemleri gibi destek hizmetleri üreticileri ve saticilari müsteri saglamak insa gitmek çok detay kendilerini egitmek. “Isyeri projenin hedefleri ile bu bilgiyi Kaplin detayli olarak proje tanimlamak için yardimci olacaktir,” Bassil diyor. “Bu bilgiler bayi ve distribütörlerin göndermek için RFP’nin isçiligi (teklif istek) yol gösterecektir.”

Ödevlerini alicilar yapmis olan isin her alaninda müzakere bir konumda bulunmaktadir. “Bilinçli bir alici sürücü koltugunda bir alici,” Bassil diyor.

RFP için düsünün için puan

Her proje bir bütçesi ve bütçe umaci toplanti yüksek öncelige sahiptir. “RFPs satici ne beklendigini hakkinda ayrintili bilgi içerecek olsa da, alicilar yüksek kalite otomatik olarak yüksek maliyetler anlamina gelmez baslangiçta bilmeli,” Bassil diyor. “Örnegin, MAiSPACE modüler ofis mobilya sistemleri üretim ve teslim, tasarimi için yeni bir yaklasima dayali 1993 yilinda kurulmustur. Bu nedenle fiyatlarimiz kadar% 40 sözlesme mobilya sektöründe en taninmis isimlerinden bazilarinin bu altindadir. Bu, “diyor,” sisteminin ilk maliyeti temsil eder ve bizim durumumuzda satin birim sayisi sartina degildir. ”

Bu bilgi ile donanmis, alicilar diger satin alma kriterleri dikkatlerini açabilirsiniz. “Bu kriterlerin çogu kurulum ömür boyu maliyet belirleyecek,” Bassil asagidaki kontrol noktalari sunan, diyor.

insaat
“Sanayi istatistik ofisi kat planlari ve sartlari zaman içinde degisebilir kanitlamak,” Bassil diyor. “Ayrilanlar, katilanlar ve degisiklikler (MAC) yapisal saglamligini ödün veya degisiklikler yapildiktan sonra yeni parçalar satin almak zorunda kalmadan kolayca bunu modüler ürünler için arayin.”

Bu kurulum ve daha sonra MAC sirasinda bozulma-ücretsiz olmasini saglayan, güç ve sertlik saglamak için 16-gauge soguk haddelenmis çelikten bir 3 ½ inç genisliginde çerçeve arayin. Tasiyici Panel Çerçeveleri 30 inç yüksekligi 14 metre duvar tasima kapasitesine sahip olmalidir. Artan ya da azalan yükseklik mevcut Panel Çerçeveleri veya rahatsiz edici güç, ses ve kablolama veri çikarmadan yapilmalidir.

Kendiliginden yayilan baglantilari ile donatilmis demonte ve hazir monte (RTA) çerçeveleme bilesenlerine ve bina boyunca elemanlari hareket kolaylastirmak. Bu montaj giderleri ve gerekli bilesenleri çerçeve sayisini azaltir. Panel kesimleri nemlendirme olaganüstü dayaniklilik ve etkili ses için 24 göstergesi çelikten insa edilmelidir.

kablolama ses, veri ve güç
Eger is istasyonu bilgi getiren ve ortak bir çalisma ortami desteklemek açisindan gerekenler açik olun. Karmasik ya da kötü tasarlanmis kablolama sistemleri yeni tesisat ve yeniden yapilandirildiginda bir istenmeyen ve gereksiz engel saglar.

Karsilastirma bir nokta plug-and-play baglanti ve sektördeki en büyük kablo kapasitesi içeren MAiSPACE patentli bölge dagitim sistemidir. Kablo çalisir, havalanma paneli kesimleri arkasina koydu birlikte degil ve yapi elemanlari ile avlanir. Bu tüm ag aksatmadan gün saat ofis yeniden yapilandirma süresini azaltir, ve egitim en az içi personel tarafindan gerçeklestirilebilir.

ergonomi
Is Istasyonlari isçi konfor için ergonomik olarak dogru olmalidir. Inçlik artislarla, is istasyonu için esnek yönlendirme, yüksekligi ayarlanabilir klavye tepsisi, ergonomik oturma ve kaskad kenarli egrisel çalisma yüzeyleri – Mobilya kullanici 1 ayarlanabilir panel asili bilesenleri sayesinde rahat bir kisisel ortam olusturmak için izin vermelidir.

tasarim hizmetleri
Bayiler en iyi ve en uygun maliyetli düzeni üretmek için profesyonel bir tasarim ekibi saglamalidir. MAiSPACE tasarimcilar tesis sorunlari anlamak ve mobilya ve ücretsiz neredeyse hata olan döseme planlarini gerçeklestirmek için AutoCAD ve GIZA belirterek yazilimi kullanin. Buna bagli olarak dogru ayrintili özellikleri, ürün listeleri ve montaj çizimleri bulunmaktadir.

estetik
Sirketleri çekmek ve nitelikli personel korumak istiyorsak estetik bir zorunluluktur. Sinifi ve tüm ofis için hos bir ortam ekleyin renk, doku ve yüzey genis bir arayin. Örnekler, laminat, Coverseal, ahsap tahil, boyali metal, kabartmali ve firçalanmis paslanmaz çelik, hava akimi, cam ve çesitli seçenekler, tackable / akustik fayans, güç / veri fayans, isaretleyici kurulu ve kagit yönetiminde kumas gibi paneli kesimi seçeneklerdir. Oturma, tablolar, raf ve depolama sistemleri genel ofis tasarimi tamamlayici olmalidir.

garanti ve kefaletler
Bayiler eskime karsi ömür boyu garanti ve garanti vermelidir.