yetki baglanan siteleri – en iyi bulma

Backlink parlak döneminde almak geri basitti. Her dizin sitesi bul, URL göndermek arkaniza yaslanin ve sizin siralamasi yukari tasimak izleyin. O kadar bugün. Geçmiste istismar oldum çünkü dizin silinmesi gerekir. Sadece biraz para somtimes teslim daha seçici ve istekli olmasi gerekir.

Ah evet DMOZ, açik kaynak dizin projesi (ODP). Kendi siteleri göndermeyin Çogu insan Onlar tam olarak uyulmasi gereken kati kurallar var içeri alamadim. Benim tahminim siteleri otlar yas ve konu dayanan, çok Google gibi, bir “algoritma” olmasi. Eger birkaç yil için almak mümkün olmayabilir anlamina gelir. DMOZ çok seçici oldugu için, ben eger bu yeni sitenizi göndermeden tavsiye etmiyoruz. Neden? Eger tek bir hakkiniz var çünkü. Sitenizi gönderdikten sonra, ve reddetti alirsa, tekrar gönderemezsiniz. Bitirdiniz. Eger birkaç yil için bir site oldu, bu bir denemek. Aksi takdirde bazi güvenilirlik kurdugunuzda kadar bekleyin.

Ben tavsiye Ücretli DirectoriesThe sadece ücretli dizinleri Web, JoeAnt, GoGuides ve Gimpsy En Iyi bulunmaktadir. Bu siki politikalar var iyi kurulmus dizin. Onlar iyi tutulur çünkü ödenen dizinleri seviyorum ve, diyelim bir para fiyat farelerin en az% 90 uzak tutar ödeyerek, o yüz. Ve, bu iki dizinleri ile en azindan, kimse ödemek bile, Yani içeri almak için garanti degil, hala gönderme yönergeleri izleyin ve Ingilizce konusmak mümkün olmalidir.

Yetki BlogsYou yetki bloglardan büyük baglantilari alabilirsiniz. Ama büyük bir reddi sorunu var: Eger dikkatli degilseniz kesinlikle kendinizi berbat edebilir. Ben blog sahibi düsünce spam oldugunu bir blog bir görüs gönderdi bir arkadasim var. Bil bakalim ne oldu? Blog sahibi bir spam olarak etrafinda arkadasimin adi yayilmaya basladi. Iyi degil. Arkadasim günlügü gidin ve durdurmak için adam almak için “seref” Yorum göndermek için müsteri almak zorunda kaldi. Bir otorite blog ilaniyla ilgili kötü bir sey kötü tanitim çok daha hizli yaymak için gidiyor olmasidir. Siz “Adinizi spam” için 1 numarali konumda olabilir. Ouch! Yani, yorumlarinizi kisa ve sonrasi kendisini odakli tutmak.

Hub SitesThese bu rakiplerinizi baglanti sitelerdir. Eger rakip baglar bir site bulabilirsiniz Özetle, onlar da size link size iyi bir sans var. Bu, en azindan, rakiplerinizi baglantilar oluyor ayni yerlerde baglantilari almalisiniz.

JobsIf Iç arkadaslarinizla ya da hükümet, bir okulda çalismak, ya da belki bir gazete, bir baglanti isteyin ne ailem var. Baglanti karsiliginda ücretsiz olarak bir sey teklif. Hatta kalici bir baglanti olsun ya da bir noktada bir konusmaci olmak için bir ücret ödemek mümkün olabilir.

Bunlar sadece aslinda arama motorlarinda daha yüksek rütbe yardimci olacaktir mesru link almak için kullanabileceginiz çesitli teknikler vardir. Bu da çok is gibi geliyor, en yöneticileri daha yüksek sirada yer almak için ne yapacaksin degildir unutmayin. Çogu insan vazgeçmek ve sadece kendi sitelerinde zarar aptalca taktikleri basvurmak.

Arama motorlari çalismalarinda koymak için sizi ödüllendirecektir.