e-ticaret web tasarim ilk adimlari

Internet sürekli 1990’larin ortalarinda bu ana patlama beri büyümektedir. O zamandan beri web siteleri milyonlarca birçok nedeni hemen hemen hizmet için yaratilmistir. Güvenlik ve internet üzerinden alisveris güvenli ödeme yöntemleri artis mal ve hizmet satin almak için çok daha güvenli ve kabul edilebilir bir yol haline gelmistir.

Bir web sitesi, satmak bilgilendirmek ya da sadece orada eglendirmek için tasarlanmistir olursa olsun her zaman dogru olacak basit bir kuraldir. Site görünümlü sikici ya da kötü tasarlanmis bir web sitesi onlar geldi misafir takim neredeyse çabuk terk neden olur, çekici olmalidir. Bu görsel olarak çekici degil veya navigasyon zor ziyaretçilerin sitenizde kaliyorum ilgi olmayacak ise tasarim, kullanicilar web siteniz hakkinda göreceksiniz ilk sey.

Bina ve tamamlanmasina kadar sitelerinizi ilk kavramadan Büyük E-ticaret Web Tasarim tüm yol is ve özlemleri için harika bir baslangiç ??blogu saglayabilir.

Web sitenizde ürün satiyorsaniz de ziyaretçilerin kolayca ve hizli bir sekilde bulmak ve ihtiyaç duyduklari ürün satin böylece basit ve etkili bir e-ticaret sistemi olmasi gerekir. Kimse istiyorum bir öge varsa sadece görmek için 5 menüler arasinda gezinmek istiyor. Ziyaretçiler ayrica sitenizi mesru ve güvenli oldugunu hissetmek gerekir. Onlar sirketlerinin isimlerini görürseniz onlar örnegin tanimak Paypal, SagePay, Google vb onlar kendi sabit Kazanilan para verme konusunda çok daha rahat hissedeceksiniz.

Web sitenizin bir kullanici izlenim genellikle bir öge satin almak ya da baska bir yerde aramak için karar neden olacaktir. Bu web sitesi amatör veya güvenilmez görünüyor düsünüyorum eger bir öge satin almak için kullaniyor dikkatli olacaktir. Bir ziyaretçi gözünde web sitenizin tasarimi güvenilir bir web sitesi olup olmadigini gösterecektir ilk sey olacaktir. Bu yeni ziyaretçiler ve iyi tasarlanmis bir web sitesi yapmak için tek yoldur ile olumlu yürüyerek kurtulmak çok önemlidir.