ebay tarih hiç para kaybetme sizi tutabilir

Ben muhtemelen daha sik baska daha duymak soru insanlar aslinda bir kar yapabilirsiniz eBay gibi sitelerde satmak ne bilmek istiyorum. Ben her zaman birkaç kurusa için satis sonuna kadar malzeme dolu bir garaj satin insanlar hakkinda hikayeler duydum.

Bu sizin para herhangi bir yatirim yapmadan önce bir ürün üzerinde bir kar yapmak için gidiyoruz olmadigini belirlemek için gerçekten çok basit. Isin püf noktasi dogru fiyata dogru ürünü bulmak için çok arastirma yapiyor. Bir kez size kar düsünüyorum bazi ürünler bulduk, bu pazar (eBay Tarihi) kontrol etmek zamani geldi.

Çogu kisi sadece eBay gidin ve insanlarin kendi ögeleri soran ne bakmak. Bu sorun son birkaç saat kadar teklifler alamadim en öge. Bu size büyük kar potansiyeline sahip satmak için satin alma ögeleri atlamak neden olur. Kapak tarafinda, en ihaleleri satici çok fazla soran anlamina gelir bir teklif asla. Simdi gelip insanlarin 20 $ için satin alabilirsiniz Bir ürün için 30 $ soruyorsunuz ve size bu bir yüz satin aldiginizda bir öldürme yapmak için gidiyoruz düsünüyorum bakin. Bunlari almak ve bunlari satmaya çalisan baslattiktan sonra, insanlar sadece aslinda bu için 15 $ ödüyoruz oldugunu fark. Artik para bütün zaman kaybetme sirasinda satmaya çalisan en az bir ay geçirmek için gidiyoruz ürünün bir grup ile sikismis.

Iyi haber Hiç oluyor bu tutabilir. Bu kaç kisi hala eBay Bir eBay geçmis aramasi yapabilirsiniz onlarin “gelismis arama” tamamlanan listeleri aramak için bir seçenek vardir bilmiyorum inanilmaz. Yapmaniz gereken tek sey satin düsünüyorsaniz bu ürün koymak ve benzeri ürünler için satis edilmistir ne kadar görürsünüz. Bu fiyat saticilari bir ürün için soruyorsunuz degildir. Bu ögeler aslinda hepsi de satilan veya varsa sattik budur. Bu bilgileri var, yapmaniz gereken tüm maliyet, eBay ücret ve PayPal ücretleri nakliye, ögenin maliyeti çikarmak oldugunu. Hala yeterince zaman ayirmaya deger yapmak için kalan varsa, o ögeyi deger satin alma oldugunu. Hala ilk siparis için yapabilirsiniz az miktarda satin almanizi öneriyoruz sadece durumda kar marji da degistirebilir bazi küçük ayrinti gözden.

Arastirma için eBay kullanarak sinirlamalari vardir. Arama sadece ögeleri bir sürü için çalisacak 2 hafta gider, ama ne satin alma düsünüyorsaniz tür nadir ya da sadece eBay saticilari bir çok kesfedilmis degil bir sey ne ise. Oldukça sik kullandiginiz gibi Vendio olarak orada sizin için baska seçenekler vardir. Eger gerçekten online ürün satis konusunda ciddi almak istiyorsaniz sadece hatirliyorum, o zaman her zaman herhangi bir sey üzerinde herhangi bir para yatirim yapmadan önce arastirma yapmak emin olmak gerekir.