ebay temelleri yeni baslayanlar için dört odak noktalari

Yani ebay disinda bir is yapmak istiyorum? Belki de rahat ‘temiz-tavan’ odaklanmis bir is anlayisi için satan hamle yapmak ister misin? Bu durumda, asagidaki dört isaretçiler sadece bunu elde etmenize yardimci olmalidir.

1. Satmak için gidiyoruz karar verin. Bu apaçik ortada ama tedbirsiz için büyük bir tuzak var. Bu ‘erteledigi olmak ve ilk etapta satmaya karar ne odagi kaybetmek çok kolay!

Eger hayvan figürleri satmaya karar verdik söylüyorlar. Say – çok bu sevimli Disney rakamlar yapmak için iyi bir fikir olabilir! Ve bunu da yaparken bu Kraliyet Worcester vazo bir göz degil mi? Bu yol alin ve çok yakinda seramik ve porselen genel bir perakendeci olarak sona erecek. Bunun için ihtiyaciniz ne kadar stok biliyor musun?

Yani nokta biridir: seçtiginiz nis sadik. Bunu yapin, acimasiz ve bu konuda tek fikirli olmak. Heck, bir baslangiç ??konum degil, Wal-Mart!

2. Kar üzerinde siki bir kontrol altinda tutmak. Simdi, bu apaçik görünebilir ama, hiç marj asindirmak bu ‘gizli’ maliyeti asla unutmayacagim. Bu eBay ve PayPal ücretleri, posta masraflari, ambalaj maliyetleri ve borçlanma (varsa) maliyeti içerir.

Ayrica, sürekli olarak açik artirma ile düsük döner veren bir çizgi satan varsa – birakin. Bu özel hattin carloads satis ama eski söyleyerek hatirliyorum olabilir – cirosu makyaj oldugu, kar akli olan ‘. Bu ne anlama geliyor?

Basitçe, size ciro artirmak için sadece satan bir çizgi tutmak için günaha önlemek gerektigi anlamina gelir. Eger bes kurus bir ögenin bir kar ile bunu yapmak için bir milyon ürün satmak için varsa bir milyon dolar iyi bir dönüm degil! Bu iyi 50.000 $ bir ‘kar’ vermek olsa da bu yukarida bu suçlamalari ile asagi yutkundu olacaktir. Çok daha iyi% 40 bir marj 100 $ her biri bin ögeleri $ ile 100.000 ‘den fazla açmak için – bu madde basina 40 $ var! Reel olarak daha az is ve daha fazla para!

3. Profesyonel bir tutum benimseyin. Bu ne anlama geliyor? Peki, size her seyi tutarli olmasi gerektigi anlamina gelir – ve dürüst – tüm kaydinizi ayni sablonu olmalidir, benzer ögeler ayni sekilde tarif edilmelidir, açiklamalari dogru ve mümkün oldugunca tam olmali! – Ve, belki de her seyden önce, fotograflar, net iyi aydinlatilmis ve odak olmalidir.

Bu faktörler Eger rekabet büyük bir oranda bas ve omuz üstünde koyacaktir. Ben satis yukaridaki basit kurallari takip ederek gece artiracagini herhelde. Alicilar insanlar ve insanlarin aliskanlik yaratiklardir. Bunlar yakinda mal sunmak ve, sen onlara bakmak sartiyla sizin benzersiz bir sekilde tanimak için gelecek, bu ayni müsterilere zaman ve tekrar tekrar dönecektir.

4. Pes etmeyin! Bu apaçik ortada ama kötü bir haftanin ilk belirtisinde vazgeçmek eBay Mogollarin-olurdu sayisi hayran olurdu. Sana haberlerim var – çok, çok, çok sansli degilseniz bir gecede eBay bir tam zamanli bir is yapmak olmaz. Bunun disinda tam zamanli bir is yapmak asla – hiç. Bir sey kesin, olsa – bu vazgeçmek ve muhtemelen bunu disinda bir sey yapamaz!

EBay Basarinin sirri onu tutmak için basitçe! Tabii, karinizi satis ögeleri izlemek gerekir ve ayni zamanda dünyanin bir ciddi yüz sunmak – ama ayni zamanda uzun mesafe için bu sey gitmek belirlenmesi olmalidir. Gerçekten – – Bu programlari kapali iyi geldigini kimseyi biliyor musunuz, ya da herkes bilir herkes biliyor: Tabii, internet gecede servet söz veriyorum ama bu soracagim programlarinin dolu? Yok mu?

eBay gerçekten simdi operasyonda yeni gelen için tamamen oyun alani sundugu birkaç isletmelerin biridir. Bu onu listeye 20.000 + geribildirim Powerseller maliyeti olarak ‘A’ listesi ve madde satmak için tam olarak ayni maliyeti. Yani unutmayin -, pazar seçim karinizi kontrol, profesyonel olmak ve UP VERMEK ASLA!