Hindistan bir rakhi gönderirken akilda tutulmasi gereken ne.

“Biz farkli yönlere büyür bir agaç üzerinde dallari gibi;
Ancak bizim kökleri biri olarak kalir. ”

Bir kardesinin bileginde bir rakhi baglama sadece o gün onun için sevgi gösteren anlamina gelmez. Rakhi bir günlük kutlama ile bitmiyor. Bu sadece bir kiz kardesi ve bir erkek kardesi arasindaki bag basit bir gün degil. Rakshabandhan daha fazla bir sey oldugunu.

Rakshabandhan bir erkek kardesi ve dünyanin basindan beri var olan bir kiz kardesi, her yastan saygi ve bu dünyada yasayan tüm insanlar için ortak olan bir ek ile gerçeklestirildi ek arasindaki kutsal eki anmak için bir gün , ne olursa olsun kast, inanç ya da durum. Rakshabandhan bir kiz kardesi ve erkek kardesi arasindaki dostluk bu sonsuz duygu kutluyor ve saygi duyar.

Hindistan’da kardesine bir rakhi gönderirken, aklinizda festivalin bu kutsal yönünü tutmak gerekir. Rakhi sadece ona basit bir hediye olmayacak – bu ayni zamanda yasam basarisi için de bereket ve dua duygularini, duygularini, sevgi tasimak ve olacaktir. Yedi denizler sizi ayiran olabilir ragmen tüm yil boyunca tüm ona hatirlatacaktir bir sembol – Bu tam kalbinde bir yanki olacaktir. Rakhi sonra, size yol göstermek için olacak, çünkü kimse onu yaninda ya da zaman onun gece, karanlik … hayir … her sey onun etrafinda parçalaniyor baslar bile zaman olsun korkmak degil onu söylüyorum, ona da temsilcisi olacak bütün sorunlari disinda onu.

Hindistan’a göndermek rakhi bu ve daha fazla olmalidir. Hediye güzel bir parça sadece kelimelerden daha fazla konusur. Benzer sekilde, bir güzel rakhi Eger kardesin için sahip oldugu kosulsuz sevgi, hiç zaman test standi olacak bir ask miktarlar hakkinda konusacak ve (Shakespeare’in sözleriyle) “bu degisiklik buldugunda” degistirmek asla. Rakhi Eger kardesine hediye agizlik olsun. Bu canli onu hayatinizin her aninda özledim ne kadar iletisim olsun – onun sirket, onun varligi, onun görüsmeler, onun sakalar ve duygu ve sirlarini paylasmak için bir kisi, bir kisi kime Ayrica daha çok özlüyorum ne kadar seyin etrafinda karanlik görünüyor zaman güvenebilirsiniz.

Jenny DeVries onun içinde dedigi gibi kelime-

“Bunu paylasmak için bir kardes degil varsa haber iyi nedir?”

Bunu paylasmak için bir kardesi yok Benzer sekilde, haber iyi nedir?
Lucky ile haberleri paylasmak erkek kardesim var kiz vardir.
Lucky sevmek erkek kardesim var kiz vardir.
Lucky rakhi göndermek erkek kardesim var kiz vardir.