is gelistirme stratejilerinin temel bir parçasi olmak için ödeme ag geçidi iliskiler yararlanarak

Bir saglayici düsünüyor disinda-of-the-box?

Iyi bir ödeme ag geçidi böylece operatörlerin kendi çekirdek islerine odaklanmak ve saglayan, onlar sorunsuz mevcut operatör sistemleri, yapi ve is süreçleri sigabilir nasil göstermek için, baslangiçtan itibaren, yapabiliyor özellikle degerli oyuncular, ag geçidi is odaklanirken ödemeler.
Bir operatör ek ödeme isleme kapasitesi ariyor, ya da güvenilir bir saglayici bulmak için ilk kez görevli varsa, apaçik ortada, ama teklif her zaman degildir olabilir birçogu asagidaki noktalari göz önünde bulundurun.

kredi karti sektöründe (PCI) onayli ödeme ag geçitleri

Ödeme ag geçidi PCI Sertifikali oldugundan emin olun. PCI DSS güvenlik yönetimi, politikalar, prosedürler, ag mimarisi, yazilim tasarimi ve diger kritik koruyucu önlemler için gereksinimleri içeren çok yönlü bir güvenlik standardidir. Bu magaza, islem veya iletmek müsteri ödeme karti veri veri bütünlügünü saglamak bilgi güvenligi kontrolleri ve süreçlere uymak bu tüccar ve servis saglayicilari gerektirir.
Özellikle, tüm veriler sifreli olmali ve saldiri tespit, yanitlari ve sistemleri izleme resmiyet güvenlik politikalari ile el-ele gitmeli.

fiyatlandirma ve yerlesim

En ödeme saglayicilari tüm önemli para birimleri fiyatlandirma ve yerlesim sunan, ancak bazi gibi-için-benzeri isleme sunmuyoruz gibi yerlesim para onaylamak, bunun yerine, normalde üç ana temel para birimleri ABD Dolari, Euro ve GBP söylemek yerlesim kolaylastirir. Tam para birimleri kullanilabilir onaylamak ve oyuncularin kendi ülke para birimiyle ödeme yetenegi ile sunulmaktadir yüzden bu cografi genisleme için is hedeflerine denk emin olmak için emin olun. Ayrica, uzun vadeli hedefleri ve uyum düsünün – bu bu saglayici ile gerekli gibi ne kadar kolay oldugunu yeni para birimleri eklemek olacak?
Göz için büyük bir sorun ödeme saglayicilari ile iktisap banka iliskileri dövme baglidir yerlesim kez, isliyor. Bazi ödeme saglayicilari sadece nakit akisi sorunlari yaratabilir ki, haftalik yerlesmek için yetenegi var. Yine, sunulan hizmetlerin is hedeflerini desteklemek saglamak. Aksi takdirde, baska yerde arayin. (Genellikle gecikmis 3 gün) günlük fon yerlesmek için düzenleyebilirsiniz ödeme saglayicilari vardir.

dolandiricilik yönetimi çözümleri

Bir ödeme ag geçidi saglayici kullanilabilir dolandiricilik yönetimi çözümleri bir dizi ile hileli islemler, ibraz ve yetkisiz ödemelerden operatörleri korumak yardimci olacaktir. En azindan, Adres Dogrulama Hizmetleri (AVS) ve Kart Dogrulama maç kontrolleri (CVV2/CVC2), Amex CID maç kontroller, 3-D Secure çözümler (Visa ve MasterCard SecureCode Verified by) ve IP Cografi Konum hizmetleri ödeme saglayicilari ile sunulan olmalidir .
Tüccarlar otomatik olarak gerçek zamanli olarak ödeme ag geçidi platformu üzerinden ekran ve süreç islemleri gerekir. Bu ihtiyaç olmasi halinde bunlari potansiyel kart-mevcut degil dolandiriciliga karsi, hemen tepki verir.
AVS kart sahibinin kredi karti ekstresinde fatura adresi için alici tarafindan saglanan fatura adresi karsilastirarak hileli islemler ekran için yardimci olur. Kart Dogrulama alici elinde fiziksel plastik oldugu bir onay olarak kullanilabilir kredi karti, arkasinda bulunan güvenlik kodunu dogrular.
3-D Secure böylece daha az ibraz sonuçlanan, yetkisiz ödeme sayisini azaltarak, alici bir kart hesabinin yetkili sahibi oldugu tüccar için dogrulama saglar. Ayrica, Visa ve islemleri Visa veya MasterCard SecureCode Verified by ile dogrulanir bazi dolandiricilik ile ilgili ters ibraz için MasterCard teklif ödeme yükümlülügü kaymasi, her iki.
IP Cografi Konum tüccar müsteri (ülke, devlet veya il ve sehir) cografyasi dayali bir online islem riskini degerlendirmek saglar sahtekarlik kontrol baska bir tarama katmani oldugunu ve otomatik olarak belirli kisitli müsterileri engellemek için kullanilabilir depozito çekilmeden önce tarama ile bir tüccar risk profiline göre ülkeler, yapilan.

alternatif ödeme seçenekleri

Tutarli arastirmalar tüketicilerin seçim istediginiz göstermistir ve özellikle oyun alani, onlar ödemek ve oynamak için kullanabileceginiz bir dizi seçenek istiyorum. Disinda çok para kredi ve banka karti ödeme isleme, operatörler saglayici, tek bir entegrasyon bir parçasi olarak alternatif ödeme seçenekleri sunabilir emin olmaniz gerekir.
Onu ödeme seçenekleri ile dogrudan entegre zorunda zaman ve is gücünden alir gibi bu kadar belirgin görünebilir. Ama aslinda, kalir zaman-to-market önemlidir ve tek bir entegrasyon is konularla ilgili bir araliginda daha az maliyetlidir. Özü, tek bir entegrasyon ve bir raporlama arayüzü, müsterileri için çesitli ödeme seçenekleri ortalama (ve olmalidir).
Alternatif ödeme çözümleri tüketiciler için uygun degil sadece ama çok daha esnek ve operatörler için ucuz olabilir. PayPal oyuncular için ödeme popüler bir seçimdir ve 350 milyondan fazla dünya çapinda PayPal tüketici hesaplari için çevrimiçi tüccarlar güvenli erisim saglar – yerel para.
Örnegin, Güney Amerika pazarlari hedef, bu önemli bir husustur. Reals alim islemlerini yapabilmek için PayPal Uygulama Brezilya’da bir elde çözüm kurmaya çalisirken daha çok basittir.
Ukash tüketicilere yarar benzersiz bir bilesimini sunan baska bir alternatif ödeme türüdür. Oyuncular 275.000 üzerinde fiziksel yerleri ücretsiz Ukash alabilirsiniz ve Ukash kabul eden herhangi bir yerinde kullanimi kolaydir.

müsteri hizmetleri

Müsteri Hizmetleri olarak Is Dictionary.com tarafindan tanimlanan “satis sirasinda bir müsteri ve ürün saglayici arasindaki tüm etkilesimler ve daha sonra. Müsteri hizmetleri bir ürüne deger katar ve kalici iliskiler kurar.” Oldugunu
Ancak, gerçekten mükemmel müsteri hizmetleri inanan bir ödeme saglayici bulmak için çok önemlidir. Temel gereksinimleri kurmak, ve bir ödeme saglayici is için gerçek bir fark yaratabilir nerede özetleyen bir ‘arzu’ listesi olusturun.
Bu online tüccar bir sürü mevcut ag geçidinden gerektiren “satis sonrasi” bakim almiyorsaniz oldugu tespit edilmistir. Onlar kaydoldum sonra, genellikle sadece bir kurulan ve kati sistemi ile itilir. Ama bu belki saglayicisi / tüccar iliskide en önemli bir zamandir. Özünde, onlar özünde isletmelerin basarisi dahil olmak için gerekenlere sahip kanitlamak – gerçekten güçlü is iliskilerinin degerini inananlar, ulasmak tahmin, yön, isleme sorunlari çözecek, bu an.
Özellestirme genellikle operatörler için kritik gerekliliktir, ve zaman içinde, kendi raporlama degisim ihtiyaci var. Tüm sirketler farkli, ve bir boyutu tüm uymuyor. Bir ödeme ag geçidi kolayca ve hizli bir sekilde örnegin, uzlasma raporlarin veya ayrintili raporlar ve operatörlerine veri madenciligi saglamak gerekir. Zamaninda raporlar operatör kendi müsteri sorunlarini çözmek için gereken verileri ile bunlari saglamak için kendi ödeme saglayici dayanarak olarak anahtardir.

Toplu reklam, pazarlama ve yeni is kazanmak için konferans katilim milyonlarca dolar harcama dünya çapinda ödeme ag geçitleri çok sayida bulunmaktadir. Bir operatör olarak meydan ortak bir vizyonu dogrultusunda is ekipleri ile birlikte çalisabilir bir saglayici (veya saglayicilar) bulmaktir. Güvenilir, ölçeklenebilir, güvenli çok para isleme çözümler ihtiyaci vardi ve baska ne vardir? Bu sorunun cevabi, basitçe, güven, dürüstlük ve yenilik büyük bir doz ile tüm yukarida bir karisimidir.