2011 yili ces konusuyor tablet

Las Vegas 2011 Tüketici Elektronigi Fuari’nda vizilti kelime neydi?

tablet!

Tablet popülerlik müthis iPad ve Samsung Galaxy Tab için geçen yil sayesinde patladi. Her iki video izlemek gibi özellikleri, tarama fotograflari, organize toplantilari ve daha fazlasi, çok daha fazlasi. Ayrica, tablet kullanicilarin hareket halindeyken getiren tüm kolaylik verir – bir cep telefonu daha çalismak için daha büyük bir dokunmatik ekran yaparken. Çesitli teknoloji uzmanlari tablet piyasasinda 2 milyon adet yukari 2011 yilinda satin olacagini tahmin, daha bu yil büyümeye devam belirten vardir.

Peki neden bu kadar tablet seven insanlar?

Tablet Eger faaliyetlerin TON yapmak için izin çünkü – nerede olursaniz olun. Eger trende, bir toplantida konum, ya da ayak islerini yaparken bir tablet ile neler yapabilecegini düsünün. Tablet tarama ve tek basina masaüstü veya dizüstü bilgisayarda alisveris sinirlama yok. Tüketiciler artik “pencere alisveris” ve bir perakende magazasinda ayak ayarlamadan neredeyse her seyi satin alabilirsiniz – yataktan almak söyle dursun. Ayrica, tüketiciler disari test ve her gün aldiginizi tabletler için çok yeni ve heyecan verici uygulamalar vardir. eBay son zamanlarda alisveris kolay, aramak satin almak ve dogrudan tasinabilir cihazdan ögeleri ödemek saglar akilli telefonlar ve tabletler için bir uygulama gelistirdi. Sirket 2010 yilinda mobil ödeme hacmi bir önceki yila göre bes kat arttigini bildirdi. Bu konuda büyük harfle eBay saticilari için ne büyük bir avantaj!

2011 CES sergiledi çesitli tablet ve sonraki aylarda geliyor olacak serin, yeni özelliklerden bazilari.

Burada online saticilarin ve tüketicilerin isterdim düsünüyorum bazi tablet (bu 2011 CES idi) sunlardir:

Tablet: motorola zoom.
Neden harika: Motorola Zoom iki tarafli kamera ve 10.1 inç genis ekran bulunuyor. Ayrica 3.0 isletim sistemi Honeycomb isletim sistemi üzerinde çalisan ilk Android tablet var.

Tablet: bögürtlen senaryo.
Neden harika: Bu 3 mp ön kamera karsi karsiya ve arka kamera karsi karsiya 5 mp vardir. Arti 1080P HD video kaydedebilirsiniz

Tablet: dell streak 7
Neden harika: Bu evde diger cihazlarla baglanti arti yetenegi, depolama ton (16 GB), ön ve arka kamera karsi karsiya bulunuyor.

Tablet: iPad 2 (çikacagi)
Neden harika: ilk iPad kadar inanilmaz oldugu için! Biz cant ‘beklemek – iPad 2 etkilemek için emin!

Tablet çevrimiçi alicilar, sevgi istiyorum ve gereken seyler için alisveris yapmak için yeni bir yol veriyoruz. Bir online satici veya e-ticaret is olarak, alicinin el avuç içinde online alisveris yerlestirmis bu egilim para kazandirmak için her zamankinden daha iyi bir zaman var.