agir bir komisyon için iyi bir ürün bulma bagli kurulus pazarlama yedi ipuçlari

Basarili bir internet pazarlamaci olmak için ilk adim dogru ürünleri satmak için bulmaktir. Ürün satilabilir ise, o zaman gelir iyi bir akisi için yolda. Ama ürün gerçekten iyi olup olmadigini nasil biliyor musunuz? Iyi satacak olmadigini nasil anlayabilirim?

Asagidaki sorulari yanitlayin ve mutlaka bu ilk birkaç sorularin cevaplarini bulacaksiniz:

1. Ürünün bir zorunluluk var mi?

Yiyecek, giyecek ve barinak: hayatta sadece üç ihtiyaçlari vardir. Simdi, ürün bu üç kategoriden herhangi birine ait? Eger öyleyse, o zaman iyi bir ürün oldugunu eminiz. Ancak, bu üç grup altinda siniflandirilabilir olamaz, umutsuzluk henüz yok. Insanlar yeterince bu gün edemedigimi hayatinda bazi daha az ihtiyaçlari vardir. Ürün, genelde bir amaci vardir ve bu amaç bugün hayatinda bir zorunluluk ise, o hala kabul iyi bir ürün olabilir, konusma.

2. Ürün memnuniyetini sagliyor mu?

Bu ürünü alacak yarar çünkü insanlar genellikle satin. Bu nedenle,% 100 güvenilir ve fonksiyonel bir ürün seçmelisiniz. Kimse o kullanabilirsiniz sey satin almak ya da en azindan ikinci bir istegi yoktu ki. Onlari satmak için ürün ile arzu edilen bir sey olmalidir. Bu duyulara hitap edemez, bu alicilarin duygu ve duygulari en az itiraz olmalidir.

3. Ürünün kendisi kanitlamistir?

Bir ürün için reklam onunla bir kullanicinin gerçek deneyimlerinden çok farkli seyler talep edebilir. Tüm internet üzerinden ürün yorumu bir yeri vardir. Onlari aramak ve tüketicilere satmak için gidiyoruz ürün hakkinda ne söyleyeceklerini görmek için deneyin. Ne kadar çok olumlu elestiriler, daha iyi bir üründür. Ama ücretli degerlendirmeleri saymak için dikkatli olun. Ürün hakkinda Iyi dengelenmis bir yorum ne ihtiyaç vardir.

4. Ürünün ne mesaj iletmek mi?

Insanlar farkli nedenlerle satin. Ve bunlarin çogu satin alma ile gelen ayrim ve itiraz etkilenmektedir. Simdi, ne ürün, alicilar için yapmak öneriyor? Onlarin arkadaslari ve meslektaslari arasinda onlari meshur satin misiniz? Bu satin alma ile olaganüstü bir tadi olan bir kisi kabul edilecektir? Kendinize su sorulari yanitlamaya çalisin ve bir ürün ya da için iyi olup olmadigini net bir sekilde karar vermek gerekir.

5. Bu uygun mu?

Ürün satin alabilirsiniz insanlar kimler? Ürünün ortak bir kisinin satin alamayacagi çok yüksek fiyatli ise, o zaman büyük bir karar bekliyor. Hotcakes gibi satmak ürünleri uygun fiyatli ürünlerdir. Etrafinda yolu yok. Ürünün fiyati ayni tip baskalariyla karsilastirarak kabul edilebilir olup olmadigini belirleyin. Bunun dogru parametreleri içinde kalan, o zaman bir deneyin ürün verebilir.

6. Ürünü kendiniz hakkinda biliyor musunuz?

Senin hakkinda hiçbir sey bilmiyorum, hatta bu konuda daha fazla bilgi almak degilseniz ürününüzün en büyük satici olamaz unutmayin. Ona hayran sizin sahibi oldugunuz bir ürün, seçmek için her zaman en iyisidir ve tutkusu vardir. Eger hobi, seviyor, ve tercihleri ??vardir. Neden etrafinda bir ürün tercih degil mi?

7. Ürünü kendiniz satin misiniz?

Baska bir sey, herhangi bir ürün hakkinda en iyi bakis açisi verecek ancak tüketici kiliginda. Alicinin ayakkabi kendinizi koyun. Nasil gibi ürün kabul olur? Bu bir iyi satin almak ya da bir yerde daha iyi bir anlasma bulmak istiyorsunuz? Kendi çekme var mi ya da satin almak için nihayet cüzdaninizi alacagim önce satici tarafindan artirdi olmasi gerekiyor? Sonunda kendi yararina satmak için bir ürün seçmeden önce bu iyi sorulara cevap.

Yine, basari satmak için gidiyoruz ürün türüne baglidir. Bir ürün iyi seçin ve zenginlikleri takip edecek. Bu kilavuz sorulari yanitlayin ve mutlaka basari dogru yolda olacak!