bir alisveris sepeti olarak paypal kullanmak

Paypal muhtemelen elektronik esya için ödeme hem de internette somut ürünleri bugün kabul etmek için en sik kullanilan ve popüler bir mekanizmadir.

Görecegimiz gibi, kendi sorunlari olsa olmadan degildir.

Ama en Paypal, sigil bir göz atin ve tüm, yine de mallar için ödeme kabul etmek en iyi yoldur neden görmek için izin verin.

Paypal ebay ait ve sasirtici olmayan bu nedenle, eBay bu nedenle ödeme islemci olarak Paypal kullanimi tesvik eder. Eger eBay bir sey satin almak veya satmak Eger bir Paypal hesabi için kaydolmak istiyorum, ayrica periyodik olarak istenebilir. Sadece Paypal ödeme kabul saticilari bir sürü ve sadece ödeme yapmak için hazirlanan alici bir yeri vardir çünkü, eBay ihaleleri söz konusu oldugunda bir Paypal hesabi almak için isteksiz ya da edemeyen kisiler Paypal kullanarak bir dezavantaj genellikle .

Ama Paypal nedir? Nasil çalisir?

Paypal bir banka hesabi veya bir tüccar hesabi sunmuyor. Bu Paypal para yönetme biçimini yöneten gelmez bu yana gerçeklestirmek için önemlidir. Biraz sonra bu sorun hakkinda daha fazla. Paypal asagidaki özellikleri sunar:

1. Bu bir Paypal hesabi sahibi ya da Paypal hesabi zaten mevcut fonlarin kullanarak veya Kredi Karti hesabinizdan para kullanarak ya da Bankacilik hesabinizdan para kullanarak araciligiyla, diger Paypal hesabi sahiplerine ödeme yapmak olanagi sunar.
2. Eger bir Paypal hesabi sahibi iseniz Tersine o, size Bankacilik hesabiniza geri veya diger Paypal alisveris yapmak için kullanabilirsiniz yerden, Paypal hesabiniza para alabilirsiniz. Ayrica bazen para çekme Paypal Banka Karti kullanabilirsiniz.
3. Paypal kolay onlarin hesap sahipleri onlari böyle dügmeleri ‘Hemen Al’ olarak ticari araçlari ve alisveris sepeti olanaklari ile ödeme kabul etmek için yapar.

Paypal Milyon 120 kullanicilarinin dünya çapinda sahip oldugunu iddia ediyor ve kesinlikle ödeme kabul etmek için su anda internette en kolay yoludur. CHF, CZK, DKK, HKD, HUF, Norveç Kronu, TRY, PLN, SEK, SGD: Ayrica asagidaki para çok para ödemeleri sunmaktadir.

Ama Paypal sorunlari olmadan degildir – en potansiyel sorun alanlari bazilarina bir göz atalim.
1. Paypal bir özel sirketin oldugu için, herhangi bir Federal Bankacilik Düzenleme tarafindan yönetiliyor degildir. Bu, bir hesap dondurma ve herhangi hileli faaliyet süpheleniyorsaniz hiçbir açiklama ile hesabinda para üzerinde tutmak anlamina gelir. Kimse ancak, potansiyel dolandiricilik faaliyeti söz konusu oldugunda çok dikkatli olmasi gerektigini anlamak için sahip oldugu büyüklükte bir müsteri tabani ile, Paypal iftiralarini bu Paypal genellikle küçük bir sebep ile hesaplarini dondurdu ve hesap sahibi için çok az basvuru birakir iddia edecektir.
2. Hatta onlar 103 ülkede faaliyet Paypal iddia da, Paypal Hesap sahipleri kendi bankacilik hesaplarina para çekerim sadece 21 ülke vardir. Hesap sahipleri bir US Bank hesabi (ya da bazi durumlarda bir ABD tabanli kontrol talep) için para çekebilirsiniz 14 ülke var. Ve geri kalan? Peki bu ülkeler ödeme yapabilirsiniz talihsiz bir durum oturup, ancak ödeme alamazsiniz. Diger bir deyisle, vatandaslarin Paypal hesaplari ödemeleri almak için, ‘Simdi Dügmeler Pay’, ne de Paypal Alisveris arabalari gibi ticari araçlari kullanamazsiniz sahip ülkelerin çogunlugu. Ve 9/11 ve Yurtseverlik Yasasi uygulanmasi sonra, olmayan ABD vatandaslari için bir US Bank hesabi elde etmek de çok zordur.

Bu sorunlara ragmen, avantajlari kolayca dezavantajlari agir basmaktadir. En avantajlari bakalim:

1. Paypal popüler ve alicilar bile sorunlari olan, asilar güvendir.
2. Paypal islemleri takip etmek için alici ve satici için iyi kayit tutma sistemi vardir.
3. Tüccar alisveris kredi karti bilgilerinizi görür asla bu yana Paypal güvenli bir sekilde ödeme sunuyor.
4. Paypal para transfer sistemi anliktir.
5. Kullanim kolayligi – Paypal kolay kabul (ve harcama) için para yapar. Kredi karti ve banka hesaplari dogrudan Paypal hesabina bagli oldugundan, Paypal ile bir satin alma yaptiginizda dogrudan online kredi karti bilgilerinizi girmeniz gerekmez. Bu kolay satin alma yapar ve satin almak için bile ‘tembel alisveris’ ikna olabilir.

Özetle bu nedenle, bu gün online ürün satis için para toplamak için en kolay yollarindan biri Paypal kullanmaktir. Simdi, sadece kolayca Paypal Alisveris Sepeti ile entegre bir sekilde almak için!