damla nakliye tuzaklar

Online ürün satmak için damla nakliyatçilar kullanarak gelir kazanmak için kazançli bir yol olmasina ragmen, yine de tuzaklar bazi farkinda olmak gerekir.

Nakliye damla ana dezavantaji envanter hiçbir kontrole sahip olmasidir. Nakliye damla kesin yararlari olmakla birlikte, bazen ürünleri ile dogrudan temas yok aslinda sorunlara neden olabilir. Açilan gemi sirket is ya da kötü disina gider ne olur, bir aldatmaca kosuyordu? Müsterilerinizin bekliyoruz sevk olmayacak ve is kötü görünmesini saglayacaktir. Bu servis ne kadar berbat söylemek ise agiz reklam kelime büyük ama degil.

Bir damla gönderen haber vermeden envanter degistirdiginde baska bir dezavantaj olabilir. Sadece madde bir siparis edildikten sonra farkli bir model ile degistirildi bulmak için online satis için bir öge yerlestirerek yasadim. Ayni tedarikçi taraftan olan ögelerin miktari için de geçerlidir. Birisi yerlerde ise sadece satti Bir ürün için bir siparis, bir reçel sonunda. Eger müsteri bir geri ödeme için ve bazen bir geri ödeme tamamen bekleyen bir müsteri tatmin etmez olacaktir. Bu servis hakkinda müsterilerden bir yanit almak için bagli olan ve baska türlü onlari ikna etmek zor olacaktir.

Damla nakliye temsilcisi ile iletisim eksikligi de ürün teslim bir gecikmeye neden olabilir. Eger damla gönderen ile imzalamadan önce, onlarin politikalarinin tüm ne oldugunu bulmak emin olun. Örnegin, sevk damla izin olmayan esyalari olabilir. Eger bunun farkinda degilseniz, bu sizin müsteriye sunmak için gereken süreyi iki katina çikarabilir. Bu madde satin ve bu is adresi dogrudan sevk ve sonra da müsteriye gemi olacak olmasi gerekir.

Tuzaklar bu tür farkinda kalmak Hiç bunlari karsilasmaniz hazirlamak yardimci olabilir. Baslamak için en iyi yolu mesru toptan damla gönderen kaynak bulmaktir.

Tek bir yerde pazar arastirmasi yapmak ve mesru damla nakliyatçilar bulmak için ögrenin. Ziyaret, dropship ve Toptan Satis Sirketi.